Militaire nachtwakersrouteklok in lederen foudraal. Nr. 16188. Inclusief sleutels. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Weense mahoniehouten regulateur. Circa 1870. Weekloper. Stil uurwerk. Kroon later. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Kienzle Gründerzeit vrijslinger. Circa 1890. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten Hollandse tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Met automaat, man slaat met hamer op bel. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Gustav Becker vrijslinger met getoogde wijzerplaat, originele kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met gave beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke messing slinger bewegingsklok met opdraaiveer en pennengang. In goede staat.
Engels Smiths messing tafelklokje. Mechanisch met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Mooie beschilderingen. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Handbeschilderde antieke Friese stoelklok. Circa 1900. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Originele Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur uit de Gründerzeit. Halfuur-slag. Nr.: 822475. Circa 1880. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke Weense geeboniseerde pendule met kwartierslag en messing beslag. Circa 1830. Slinger mist. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote Amerikaanse mahoniehouten banjo wandklok. Howard & Davis Boston. Circa 1900. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmer en compositie metaal. Circa 1900. Bij pendule oor af, verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 - 55 cm. In goe...
Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke historisme messing Gustav Becker tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1890. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse schildpad pendule met bronzen versieringen. Circa 1880. Craquele schildpad. Emaille wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 22 x 11 ...
19e Eeuwse Franse koetsiersklok met mahoniehouten omranding. Achtdaags-uurwerk. Uurwerkt loopt. Afmeting: 5 x 14 cm ø. In redelijke/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk,halfuur-slag, seconden en datum. Secondenwijzer mist. Mooie beschildering. Afmeting: H 212 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse Friese stoeltjesklok met wekker. Meerminnen overgeschilderd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Sevres porselein en vergulde houten sokkel. Compositie metaal. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 15 cm. In goede st...
19e Eeuwse Franse Fayence pendule. Twee-delig. Rococo-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Beschadigd. Afmeting: 44 cm. In matige staat.