Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Pop 2784
2x Pop
Startprijs 225 EUR
3x Poppen 2785
3x Poppen
Startprijs 225 EUR
3x Poppen 2786
3x Poppen
Startprijs 250 EUR
Pop 2787
Pop
Startprijs 125 EUR
2x Pop 2788
2x Pop
Startprijs 225 EUR
3x Pop 2790
3x Pop
Startprijs 120 EUR
Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm. 2791
Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm.
Startprijs 80 EUR
2x Pop 2793
2x Pop
Startprijs 135 EUR
Verkocht
Pop 2794
Pop

Resultaat:

85 EUR

Antieke Armand Marseille pop 2796
Antieke Armand Marseille pop
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot diverse model auto's, 20e eeuw 2797
Lot diverse model auto's, 20e eeuw

Resultaat:

70 EUR

2x Oud blikken speelgoed 2798
2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR
3x Oud blikken speelgoed 2799
3x Oud blikken speelgoed
Startprijs 45 EUR
7x Mickey Mouse kaarten 2800
7x Mickey Mouse kaarten
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Doos vol met oude kinderspelen 2801
Doos vol met oude kinderspelen

Resultaat:

20 EUR

3x Pop 2802
3x Pop
Startprijs 115 EUR
Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo 2803
Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo
Startprijs 70 EUR
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880 2804
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880
Startprijs 150 EUR
2x Pop 2808
2x Pop
Startprijs 175 EUR
2x Porseleinen pop 2809
2x Porseleinen pop
Startprijs 150 EUR
2x Porseleinen pop 2811
2x Porseleinen pop
Startprijs 130 EUR
Pop 2812
Pop
Startprijs 80 EUR
Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890. 2813
Porseleinen pop, Frankrijk ca. 1890.
Startprijs 150 EUR
Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897 2815
Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Märklin/Hamo H0 8343 2828
Märklin/Hamo H0 8343

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Märklin/Hamo H0 8341 2829
Märklin/Hamo H0 8341

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Märklin H0 3334 2830
Märklin H0 3334

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Märklin H0 34302 2831
Märklin H0 34302

Resultaat:

47 EUR

Trix H0 22538, DB 120 151-6 2836
Trix H0 22538, DB 120 151-6
Startprijs 50 EUR
Trix H0 22539, Starlight Express 2838
Trix H0 22539, Starlight Express
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Roco H0 73706, Gysev 651 003-1 2840
Roco H0 73706, Gysev 651 003-1

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Roco H0 62836, BRKS ER 20-014 2844
Roco H0 62836, BRKS ER 20-014

Resultaat:

45 EUR

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. 2858
Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895.
Startprijs 275 EUR
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907 2859
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907
Startprijs 125 EUR
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910. 2860
Porseleinen pop, niet gemerkt, maar vermoedelijk gemaakt door Heinrich Handwerck. Duitsland ca. 1910.
Startprijs 200 EUR
Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900. 2861
Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896. 2862
Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896.

Resultaat:

180 EUR

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920 2863
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 302. Ca. 1920
Startprijs 200 EUR
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900. 2864
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900.
Startprijs 100 EUR
5x Oud speelgoed 2865
5x Oud speelgoed
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oude speelgoed Pinokkio 2866
Oude speelgoed Pinokkio

Resultaat:

45 EUR

3x oud Duits blikken speelgoed 2867
3x oud Duits blikken speelgoed
Startprijs 50 EUR
Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos 2868
Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos
Startprijs 25 EUR
Negroïde man met banjo 2869
Negroïde man met banjo
Startprijs 20 EUR
2x Oud blikken speelgoed 2870
2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 25 EUR
Antieke speelkaarten Wenen (54x) 2871
Antieke speelkaarten Wenen (54x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot speelgoed 2872
Lot speelgoed

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4x Oude Engelse Dinky Toys 2873
4x Oude Engelse Dinky Toys

Resultaat:

25 EUR