Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Negroïde man met banjo
Startprijs 20 EUR

Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos
Startprijs 25 EUR

Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 25 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...

2x Grote teddyberen, 30-er jaren
Startprijs 40 EUR

Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Zij-span, China. Vliegtuig acrobaat, Cragston Toy. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijke staat.

3x Oud blikken speelgoed
Startprijs 45 EUR

Drie maal oud blikken speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Amerikaanse vrachtwagen, ongemerkt. Oldtimer, ongemerkt. Vrachtwagen, China Duck Transport. Afmeting: 20 - 46 cm. In redelijk/goe...

Oude pop, 30-er jaren
Startprijs 50 EUR

Grote 30-er jaren papier mache vaste pop met echt haar. Handbeschilderd, met bal in de hand. Zittende (etalage)pop? Afmeting: 53 x 47 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Diecast tractor, USA
Startprijs 50 EUR

Antieke Diecast tractor, Arcade 273 L. Circa 1920. Afmeting: 6 x 10 x 5 cm. In goede staat.

28x Speelkaarten, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

28x 19e Eeuwse speelkaarten. Duits/Frans-talig. Gravures op papier. Afmeting: 8 x 5 cm. In goede staat.

Trix H0 22716, 152 001-4
Startprijs 50 EUR

Trix H0 22716, E-lok, BR 152 001-4 "DB Museum/Märklin" met originele verpakking en in goede staat.

Brawa H0, 0384 BR 216 102-4
Startprijs 50 EUR

Brawa H0 0384, Diesellok BR 216 102-4 DB Cargo (Exclusive Edition) met originele verpakking en in goede staat.

Brawa H0, 0406, DB 219 137-7
Startprijs 50 EUR

Brawa H0 0406, Diesellok DB 219 137-7 (Exclusive Edition) met originele verpakking en in goede staat.

Fleischmann H0, DB 218 356-4
Startprijs 50 EUR

Fleischmann H0, Diesellok DB 218 356-4 met verpakking van ander model en in goede staat.

Gutzold H0 33200, BR 119 111-3
Startprijs 50 EUR

Gutzold H0 33200, Diesellok BR 119 111-3 met originele verpakking en in goede staat.

7x Mickey Mouse kaarten
Startprijs 50 EUR

Zeven zeldzame Mickey Mouse postkaarten. Beschreven + postzegels. 30-er Jaren. In goede staat.

Trix H0 22538, DB 120 151-6
Startprijs 50 EUR

Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22539, Starlight Express
Startprijs 50 EUR

Trix H0 22539, E-lok Starlight Express met originele verpakking en in goede staat.

5x Oud speelgoed
Startprijs 50 EUR

Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...

3x oud Duits blikken speelgoed
Startprijs 50 EUR

Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...

Antieke speelkaarten Wenen (54x)
Startprijs 50 EUR

Vierenvijftig (54) antieke speelkaarten door Josef Glanz in Wenen. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 7,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Oude Japanse pop, 40-er Jaren
Startprijs 50 EUR

Grote oude Japanse celluloid pop (jongen). Met gemodelleerd haar. 40-er Jaren. M.H. made in Japan. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

2x Houten speelgoed
Startprijs 70 EUR

Twee oude houten speelgoed figuren met beweegbare ledematen. 50-er/60-er Jaren. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo
Startprijs 70 EUR

Celluloid popje, Gemerkt Fuji Kogyo. Het heeft een rompje van met bloemen versierd metaal. Met mechanisme, waardoor het popje, mits opgedraaid danst. Het hoofd en de handen zijn van celluloid. Lengte ...

Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm.
Startprijs 80 EUR

Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm.

Antieke Armand Marseille pop
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met baby lichaam. Armand Marseille. 990/13. Met slaapogen en echt haar. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Pop
Startprijs 80 EUR

Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 275, ca. 1915, Ze heeft een porseleinen borstkop met een haren pruik en glazen ogen. Haar lijf is van zeildoek met onderarmen van papier-maché. Ze draagt anti...

Antieke teddybeer, 1930
Startprijs 100 EUR

Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse poppen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Eén maal Porzellanfabrik Bruggrab 169/2, met slaap ogen en babylichaam, afmeting: 40 cm. Eén maal ongemerkt, Nr. 3, met gelede lichaam en slaap ogen, afmeting: ...

Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900.
Startprijs 100 EUR

Porseleinen pop van Armand Marseille, malnummer 370, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een borstkop van porselein en zit op een lijf van katoenen stof. De onderarmen zijn van papier -maché. Lengte 47 cm.

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900.
Startprijs 100 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 370, ca. 1900. Een lijf van wasdoek met een borstkop van porselein en onderarmen en benen van papier-maché. Mooie glasogen met wimpers en een pruik van moh...

3x Pop
Startprijs 115 EUR

Celluloid popje, Japan ca. 1950. Gemaakt in Japan. Lengte 20 cm.Papier-maché popje, ca. 1930, glazen ogen. (Geld om een pop te kopen was er vaak niet, dus bijzonder dat het nog bewaard is gebleven) Le...

2x Pop
Startprijs 120 EUR

Porseleinen pop, firma Schönau & Hoffmeister. Malnummer 1909, Duitsland ca. 1909. Glazen ogen en haar originele pruik. Het gelede lijf van papier-maché is van latere datum. Lengte 32 cm.Porseleinen p...

3x Pop
Startprijs 120 EUR

Popje van Tortulon, gemerkt EDI, Duitsland ca. 1948. Origineel gekleed. Lengte 16 cm.Babypopje met mechaniek. Het lijf is van Tortulon (Vervanger van het brandbare celluloid) Opgewonden kruipt ze zo n...

Porseleinen pop, Armand Marseille, 1900
Startprijs 125 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een zogenaamde borstkop (hoofd en schouders vormen één geheel) op een lijf van geitenleer. Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik....

2x Pop
Startprijs 125 EUR

Biedermeier popje met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes en kousen in het materiaal gevormd. Op het stoffen lijf ...

Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898.
Startprijs 125 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898. Pruik van mohair, glazen ogen en antieke kleding. Lengte 58 cm.

Pop
Startprijs 125 EUR

Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.

Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897
Startprijs 125 EUR

Porseleinen pop, ongemerkt, maar vermoedelijk Firma J.D. Kestner, ca. 1897. Ze heeft antieke kleding en een pruik van mohair. Het lijf is ongeleed. Lengte 50 cm.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907
Startprijs 125 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...

2x Porseleinen pop
Startprijs 130 EUR

Porseleinen popje. Papier maché lijfje. Circa 1910. In het materiaal gevormde sokjes en schoentjes. Lengte: 20 cm. Porseleinen popje. Frankrijk. Circa 1895. Glazen oogjes en een pruikje van echt haar....

2x Pop
Startprijs 135 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...

2x Biedermeier poppen
Startprijs 150 EUR

Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead. Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes in het materiaal gevormd. Lengte 41 cm. Biedermeier pop me...

Memory box
Startprijs 150 EUR

Glazen vitrinedoosje is een zogenaamd memorybox. Men bewaarde soms van de overledenen zijn liefste dingen in een vergelijkbaar kijkdoosje. Hier zitten twee kleine biedermeier popjes in van porselein. ...

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900.
Startprijs 150 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.

Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920
Startprijs 150 EUR

Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920. Ze heet Mein Kleiner Liebling. Ze heeft een haren pruik, zogenaamde flirtogen en een beweegbaar tongetje. Antieke kleding. Het gelede lijf i...

Porseleinen pop, (type Oriëntal), Armand Marseille, malnummer 351, ca. 1920
Startprijs 150 EUR

Porseleinen pop, (type Oriëntal), Armand Marseille, malnummer 351, ca. 1920. Het hoofd is van porselein, het 5-delige lijf is van papier-maché. De pop heeft antieke kleding. Lengte 57 cm.

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880
Startprijs 150 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...

2x Porseleinen pop
Startprijs 150 EUR

Porseleinen pop. Armand Marseille. Malnummer 390. Duitsland. Circa 1900. Ze heeft een porseleinen hoofd en glazen ogen. Verder een geleed lijf en een pruikje van echt haar. Lengte: 30 cm. Porseleinen ...