Drie maal oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gotische kaarskandelaar, Barok kandelaar en doofpotje. Afmeting: 16 - 45 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing koetslampen. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken waterhouder met deksel. Canning Works Manchester established 1830. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.
Twee decoratieve messing kaarskandelaren met zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
17e Eeuwse aquarel bidprent. Anno 1677. Titel: Fobina. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 7 cm. In goede staat.