Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Smeedijzeren wandlampen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude smeedijzeren wandlampen in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 32 x 19 cm. In goede staat.

Tibetaanse dekselkist
Resultaat: 40 EUR

Tibetaans beschilderde en met leer beklede dekselkist. Met goudkleurige figuren decor. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 17 cm. In goede staat.

2x Staande lampen
Resultaat: 70 EUR

Twee schemerlampen van keramiek versierd met kabelrand. Lampen zijn showroom modellen, dus als nieuw. Afmeting: 65 x ø 50 cm. (inclusief kap). In goede staat.

Diverse Chinese rolschilderijen
Resultaat: 100 EUR

Lot van acht oude Chinese rolschilderijen met diverse decors. 20e Eeuw. Gesigneerd. Diverse technieken. Diverse maten. In goede staat.

Oude zuurstoffles in kist
Resultaat: 25 EUR

Oude zuurstoffles voor medisch gebruik. In metalen kist. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald barometer
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald barometer met beer. Circa 1900. Aug. Fassin Emmerich. Afmeting: 20 x 15 x 8 cm. In goede staat.

2x Antiek koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Kastanje pan met medaillon Charles Dickens + Lavabo kan in Renaissance-stijl. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.

Bidprentje, 1677
Resultaat: 30 EUR

17e Eeuwse aquarel bidprent. Anno 1677. Titel: Fobina. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 7 cm. In goede staat.

Hobbelpaard
Resultaat: 70 EUR

Decoratief houtgesneden hobbelpaard naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 80 x 25 cm. In goede staat.

Oude Indonesische plaquette
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesische houtgestoken plaquette. Figuur met hert. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 18 x 4 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek inktstel met kristalglazen inktreservoirs. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Oud kopergeslagen wandbord, 1930
Resultaat: 135 EUR

Oud kopergeslagen wandbord met monogram KG. Circa 1930. Industriële voorstelling met scheepvaart, spoorbrug, tandwielen etc. Afmeting: 4 x 36 cm ø. In goede staat.

3x Nikkelen carbidlampen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke vernikkelde carbidlampen. Bestaande uit: Twee maal fietslamp en één handlantaarn. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.

Oude reebok buste
Resultaat: 70 EUR

Oude reebok buste. Preparaat op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 x 22 cm. In goede staat.

Antieke schrijfkist, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antieke vurenhouten schrijfkist met zijwaartse lade. Circa 1910. Afmeting: 14 x 56 x 42 cm. In goede staat.

Lot antiek lederen schoenen/klompen
Resultaat: 75 EUR

Lot antiek lederen schoenen en beschilderde klompen. In doos. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 38 x 50 x 34 cm. In goede staat.

Antieke kolenkit + theestoof
Resultaat: 50 EUR

Antieke kolenkit en theestoof. Eén maal iepenhouten kolenkit met messing beslag en schep, Engeland, circa 1900. Eén maal notenhouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 33 - 44 cm. ...

Houten sculptuur en rozenwaterflesje
Resultaat: 75 EUR

Houten olifant met witmetalen versieringen met stenen, 15x7x20cm, en een rozenwaterflesje, hartvormig uit witmetaal met turkoois. voorzien van ketting. 90 cm.

2x Antieke bronzen offerkom
Resultaat: 40 EUR

Antieke Perzische? offerkom met schorpioen en vissen decor rondom, fijn geciseleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,3 x 12,4 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Japanse cloisonne Geisha's
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse schrijfkist met inktpotten + schrijfblad. Minimale fineerschades. Afmeting: 13 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot kristal + plated
Resultaat: 30 EUR

Lot oud/antiek divers kristal + plated. Onder andere: karaf, schaaltjes, spiegel etc etc... Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Resultaat: 65 EUR

Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Franse passerset, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke Franse messing passerset in palissanderhouten kist. Veertien-delig. Afmeting: 21 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.