Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x  Antiek tin 2163
2x Antiek tin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin (divers) 2167
Lot oud/antiek tin (divers)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jugendstil lampenkap, 1915 2362
Jugendstil lampenkap, 1915

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Knipmuts onder stolp 2419
Knipmuts onder stolp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese kanonnen 2130
2x Oude/antieke Chinese kanonnen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw 2104
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR