Twee Duitse porseleinen reservisten bierpullen naar oud voorbeeld. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek koperwerk. Onder andere: Kolenkit, steelpan, strijkijzer, twee kandelaren, stoof. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke vijzels. Messing. Eén maal 19e eeuw + één maal Neo Renaissance, 20e eeuw. Afmeting: ø 11 - ø 12 cm. In goede staat.
Antiek lederen hoofdbedekking (motor). Circa 1900 - 1940. Afmeting: 24 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Eisenloeffel inktset met glazen binnenbakjes. Circa 1920. Afmeting: 12 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met cassis-kleurig glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Jugendstil met glazen reservoir met bladgoud, florale zweepslag en goud decor + één maal lichtblauw transparant glas met florale decor, beschadigd. A...
19e Eeuwse handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met vogel, floraal en goud decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Antiek beschilderde glazen tafellamp met Jugendstil florale lampenkap en messing brander. Circa 1915. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.
Twee antieke bronzen tafellampen met putti. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Europese lakwerk dekseldoos met portret. Afmeting: 4 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude keramische wanddecoratie met maritime voorstellingen, vissen en anker. Afmeting: 93 x 70 x 9 cm. In goede staat.
Twee vergulde 19e eeuwse messing kandelaren. Circa 1870. Napoleon III. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.
Grote antieke Japanse cloisonne vaas met draken, paradijsvogels en florale decors. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal. 1742. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal met monogram A.W.H. en versieringen. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vernikkelde theekan op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 36 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Lot antiek koper/tin (6x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eventjes-veel-pan, twee cakevormen van messing, twee grote tinnen borden, treef. Afmeting: 15 - 47 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse lepelrekken met tinnen lepels. Afmeting: 44 - 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie maal tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kraantjeskan, tassa en bord. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Grote tinnen wandplaquette naar antiek voorbeeld. Man met hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 47 x 4 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude/antieke messing vijzels met stampers. Afmeting: 10 - 16 cm ø. In goede staat.
Antiek pijpenrek met terracotta pijpen. Eikenhout gestoken. Circa 1900. Tegels gebarsten. Afmeting: 52 x 26 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zijden vuurschermen met geborduurde kralen voorstellingen en vergulde houten grepen. 19e Eeuw. Afmeting: ca. 40 x 22 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met originele messing ketel. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.
Groot lot, twee dozen oud/antiek divers koperwerk. Onder andere: Ketels, doofpot etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Inktstel, historisme-stijl + drie antieke blakers. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie-delige 19e eeuwse messing haardset. Afmeting: 66 - 71 cm. In goede staat.
Lot van zeven antieke messing blakers/kandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen tafellampen. Zes-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse opaline lampenvoet. Handbeschilderd en vergulde messing voet. Afmeting: 59 x 18 cm ø. In goede staat.
Grote bronzen Barok-stijl staande lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
Oude messing plafondhanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen met bronzen leeuwen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Wit metalen design tafellamp. 70-er Jaren. GEPO. Gebroeders Posthuma, Amsterdam. Basement bedeukt. Afmeting: 49 x 40 x 34 cm. In redelijke staat.
Grote smeedijzeren groene buitenlantaarn. 21e Eeuw. Afmeting: 45 x 81 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas met bodemmerk en druivenranken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakwerk theekist met interieur. Voorzien van twee tinnen theebussen met gegraveerde deksels en binnendeksels met knop. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 16 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...
Zware Japanse cloisonne vaas. Paars-kleurig met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkte bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kokosnoot-dekseldoos op hoge bewerkte messing voet. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Oude Japanse uitschuifbare metalen opiumpijp met goudkleurige florale beschildering. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Oude vergulde metalen monstrans met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.
Drie antiquarische boekjes. Bestaande uit: 17e- 18e Eeuws boekje vol gravures. Zakboekje met letter en print geschiedenis met ingekleurde gravures, 18e - 19e eeuw. De Keapman Een Venetien in Julius Ce...
Antiquarisch Frans boek. 'Petite histoire de France Tobler chocolade' (Toblerone). Tekening door Hervé. Circa 1920. Afmeting: 27 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch Frans spookjesboek. 'Un jour au pays des Feés editions J. Barbe'. Place de la Madeleine Paris. Mooie kleurlithografieën. Afmeting: 36 x 47 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Bestaande uit: Huis-Bijbel, Het boek Jobs Salomons Spreuken etc. Door Nikolaas Hartman 1743 + Huys-Bijbel over de profeten Ezechiet en Daniel. Door Nikolaas Hartman 1742. Af...
Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.
17e Eeuws antiquarisch boek. Het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruyter, door Gerard Brandt te Amsterdam, voor Waasberge, Boon en Goethals MDCCI. Afmeting: 9,5 x 21 x 35 cm. In redelijk/goed...
Doos met antiquarische boeken. Hoofdzakelijk over paarden. Afmeting: 24 x 30 x 40 cm. In goede staat.
Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissander houten banjo barometer met tinnen wijzerplaten. Kwikhouder kapot. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse sextant. Taylor London. Circa 1900. In originele mahoniehouten kist. Afmeting: 13 x 27 x 29 cm. In goede staat.
Duitse bronzen tafelbarometer. Gemerkt Barigo. 70-er Jaren. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten barometer met snijwerk. Victoriaans. Circa 1890. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese ivoren godheid op houten basement. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren vrouw met mand en rozentak. Op houten basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren dame in kimono. Mist iets in de hand. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse archeologische fossiele bodemvondsten. Afmeting: 4 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese ivoren penselenhouders met rondom figuren decors in bosschage met pagodes. Afmeting: circa 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse Chinese benen figuren. Circa 1900. Keizerlijk paar. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Oude Japanse benen vampier kop met graveringen, verso. 20e Eeuw. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Onder andere: Ratje, Europeaan en aapjes. Afmeting: 2,5 - 3 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren okimono. Man met stok, fruit en groentemanden. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.
Oude Japanse benen inro met katten en bamboe decor. Afmeting: 5,1 cm. In goede staat.
Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.
Lot van acht oude benen miniatuur dieren figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse benen gestoken gordelknopen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal figuren + één maal dier. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In goede staat.
Twee Oosterse benen snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse gegraveerde dirigeerstok. Zangvereniging Mariaparochie 28-6-1928. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.
Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren Okimono. Man met aap. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Antieke ivoren Okimono. Man met koffer. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Antieke ivoren Afrikaanse vrouwenbuste. Circa 1930. Afmeting: 27 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.