Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Reservisten bierpullen
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse porseleinen reservisten bierpullen naar oud voorbeeld. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Divers oud/antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR

Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.

6x Divers koperwerk
Startprijs 60 EUR

Zes maal oud/antiek koperwerk. Onder andere: Kolenkit, steelpan, strijkijzer, twee kandelaren, stoof. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.

2x Oosters brons
Startprijs 60 EUR

Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke vijzels
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke vijzels. Messing. Eén maal 19e eeuw + één maal Neo Renaissance, 20e eeuw. Afmeting: ø 11 - ø 12 cm. In goede staat.

Antiek lederen hoofdbedekking (motor)
Startprijs 50 EUR

Antiek lederen hoofdbedekking (motor). Circa 1900 - 1940. Afmeting: 24 x 22 x 2 cm. In goede staat.

Antieke Eisenloeffel inktset
Startprijs 100 EUR

Antieke Hollandse Eisenloeffel inktset met glazen binnenbakjes. Circa 1920. Afmeting: 12 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.

Antiek theelicht+dienblad, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke messing petroleumlamp met cassis-kleurig glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Jugendstil met glazen reservoir met bladgoud, florale zweepslag en goud decor + één maal lichtblauw transparant glas met florale decor, beschadigd. A...

Antieke petroleumlamp, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met vogel, floraal en goud decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1915
Resultaat: 60 EUR

Antiek beschilderde glazen tafellamp met Jugendstil florale lampenkap en messing brander. Circa 1915. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp met marmer, 1900
Resultaat: 230 EUR

Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Antieke petroleum lamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.

2x Antieke lampen, 1920
Startprijs 120 EUR

Twee antieke bronzen tafellampen met putti. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos
Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuwse Europese lakwerk dekseldoos met portret. Afmeting: 4 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Wanddecoratie (keramiek)
Startprijs 200 EUR

Grote oude keramische wanddecoratie met maritime voorstellingen, vissen en anker. Afmeting: 93 x 70 x 9 cm. In goede staat.

2 Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee vergulde 19e eeuwse messing kandelaren. Circa 1870. Napoleon III. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2 Visbestekken in cassette
Startprijs 50 EUR

Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.

Grote Japanse cloisonne vaas
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Japanse cloisonne vaas met draken, paradijsvogels en florale decors. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Smeedijzeren balans weegschaal, 1742
Startprijs 110 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal. 1742. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Balans weegschaal, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal met monogram A.W.H. en versieringen. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Lot Oosters tin (5x)
Startprijs 240 EUR

Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke ketel + comfoor
Resultaat: 40 EUR

Antieke vernikkelde theekan op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 36 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Lot koper en tin (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek koper/tin (6x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eventjes-veel-pan, twee cakevormen van messing, twee grote tinnen borden, treef. Afmeting: 15 - 47 cm. In goede staat.

2x Lepelrekken, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse lepelrekken met tinnen lepels. Afmeting: 44 - 61 cm. In goede staat.

Antieke tinnen kraankan, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

3 Delen tin, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Drie maal tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kraantjeskan, tassa en bord. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen plaquette man
Startprijs 50 EUR

Grote tinnen wandplaquette naar antiek voorbeeld. Man met hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 47 x 4 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke vijzels (7x)
Resultaat: 60 EUR

Lot van zeven oude/antieke messing vijzels met stampers. Afmeting: 10 - 16 cm ø. In goede staat.

Antiek pijpenrek + pijpen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek pijpenrek met terracotta pijpen. Eikenhout gestoken. Circa 1900. Tegels gebarsten. Afmeting: 52 x 26 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

2x Zijden vuurscherm, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee zijden vuurschermen met geborduurde kralen voorstellingen en vergulde houten grepen. 19e Eeuw. Afmeting: ca. 40 x 22 cm ø. In goede staat.

Stoof + ketel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met originele messing ketel. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek koperwerk (divers)
Resultaat: 85 EUR

Groot lot, twee dozen oud/antiek divers koperwerk. Onder andere: Ketels, doofpot etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek messing
Resultaat: 40 EUR

Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Inktstel, historisme-stijl + drie antieke blakers. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Startprijs 35 EUR

Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

3-Delige haardset, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie-delige 19e eeuwse messing haardset. Afmeting: 66 - 71 cm. In goede staat.

Lot blakers 7x
Startprijs 60 EUR

Lot van zeven antieke messing blakers/kandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

2x Bronzen tafellampen
Startprijs 100 EUR

Twee grote bronzen tafellampen. Zes-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.

Franse lampenvoet, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse opaline lampenvoet. Handbeschilderd en vergulde messing voet. Afmeting: 59 x 18 cm ø. In goede staat.

Grote bronzen staande lamp
Startprijs 75 EUR

Grote bronzen Barok-stijl staande lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Oude hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Oude messing plafondhanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.

2x Lampjes met leeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee decoratieve tafellampen met bronzen leeuwen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 28 x 20 cm. In goede staat.

2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 60 EUR

Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

GEPO design lamp
Startprijs 80 EUR

Wit metalen design tafellamp. 70-er Jaren. GEPO. Gebroeders Posthuma, Amsterdam. Basement bedeukt. Afmeting: 49 x 40 x 34 cm. In redelijke staat.

Grote buitenlantaarn, 21e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote smeedijzeren groene buitenlantaarn. 21e Eeuw. Afmeting: 45 x 81 x 23 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas met bodemmerk en druivenranken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theekist
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese lakwerk theekist met interieur. Voorzien van twee tinnen theebussen met gegraveerde deksels en binnendeksels met knop. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 16 x 22 cm. In goede staat.

Antieke ivoren geluksbal
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.

3x Oude/antieke Japanse vazen
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...

Zware Japanse cloisonné vaas
Startprijs 140 EUR

Zware Japanse cloisonne vaas. Paars-kleurig met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkte bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Kokosnoot-dekseldoos, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse kokosnoot-dekseldoos op hoge bewerkte messing voet. Afmeting: 27 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Oude Japanse opiumpijp
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse uitschuifbare metalen opiumpijp met goudkleurige florale beschildering. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

Vergulde monstrans
Startprijs 225 EUR

Oude vergulde metalen monstrans met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 24 x 20 cm ø. In goede staat.

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.

3x Antiquarische boeken
Resultaat: 35 EUR

Drie antiquarische boekjes. Bestaande uit: 17e- 18e Eeuws boekje vol gravures. Zakboekje met letter en print geschiedenis met ingekleurde gravures, 18e - 19e eeuw. De Keapman Een Venetien in Julius Ce...

Boek Petite histoire de France Tobler
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch Frans boek. 'Petite histoire de France Tobler chocolade' (Toblerone). Tekening door Hervé. Circa 1920. Afmeting: 27 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Frans sprookjesboek, J. Barbe Paris
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch Frans spookjesboek. 'Un jour au pays des Feés editions J. Barbe'. Place de la Madeleine Paris. Mooie kleurlithografieën. Afmeting: 36 x 47 cm. In goede staat.

2x Antiquarische boeken
Startprijs 60 EUR

Twee antiquarische boeken. Bestaande uit: Huis-Bijbel, Het boek Jobs Salomons Spreuken etc. Door Nikolaas Hartman 1743 + Huys-Bijbel over de profeten Ezechiet en Daniel. Door Nikolaas Hartman 1742. Af...

Antieke Quatro bijbel
Startprijs 100 EUR

Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.

Antiquarisch boek, Michel de Ruyter, 17e eeuw
Resultaat: 250 EUR

17e Eeuws antiquarisch boek. Het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruyter, door Gerard Brandt te Amsterdam, voor Waasberge, Boon en Goethals MDCCI. Afmeting: 9,5 x 21 x 35 cm. In redelijk/goed...

Doos met antiquarische boeken
Resultaat: 50 EUR

Doos met antiquarische boeken. Hoofdzakelijk over paarden. Afmeting: 24 x 30 x 40 cm. In goede staat.

Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur
Resultaat: 50 EUR

Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke barometer, 1915
Startprijs 35 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Antieke Engelse barometer
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Lento thermometer
Startprijs 80 EUR

Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.

Antieke Jugendstil barometer, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Palissander banjo barometer
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse Engelse palissander houten banjo barometer met tinnen wijzerplaten. Kwikhouder kapot. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse sextant (nautisch instrument)
Startprijs 275 EUR

Antieke Engelse sextant. Taylor London. Circa 1900. In originele mahoniehouten kist. Afmeting: 13 x 27 x 29 cm. In goede staat.

Bronzen tafelbarometer
Startprijs 70 EUR

Duitse bronzen tafelbarometer. Gemerkt Barigo. 70-er Jaren. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Antieke Engelse barometer, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten barometer met snijwerk. Victoriaans. Circa 1890. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Antiek Chinees ivoren beeld
Startprijs 190 EUR

Grote antieke Chinese ivoren godheid op houten basement. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antiek Japans ivoren beeldje
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse ivoren vrouw met mand en rozentak. Op houten basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antiek Japans ivoren beeldje
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse ivoren dame in kimono. Mist iets in de hand. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot fossielen
Startprijs 70 EUR

Lot diverse archeologische fossiele bodemvondsten. Afmeting: 4 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders
Startprijs 1.000 EUR

Twee antieke Chinese ivoren penselenhouders met rondom figuren decors in bosschage met pagodes. Afmeting: circa 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.

2x Antieke benen beeldjes
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Oosterse Chinese benen figuren. Circa 1900. Keizerlijk paar. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Oude Japanse benen vampier kop
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse benen vampier kop met graveringen, verso. 20e Eeuw. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

3x Oude Japanse netsuke's
Startprijs 50 EUR

Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Onder andere: Ratje, Europeaan en aapjes. Afmeting: 2,5 - 3 cm. In goede staat.

Antieke Japanse ivoren okimono, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse ivoren okimono. Man met stok, fruit en groentemanden. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

3x Japanse benen netsuke
Startprijs 60 EUR

Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.

Oude Japanse benen inro
Startprijs 75 EUR

Oude Japanse benen inro met katten en bamboe decor. Afmeting: 5,1 cm. In goede staat.

Oude Japanse benen inro
Startprijs 60 EUR

Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.

Lot benen figuren
Startprijs 60 EUR

Lot van acht oude benen miniatuur dieren figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.

3x Oude Japanse benen gordelknopen
Startprijs 60 EUR

Drie oude Japanse benen gestoken gordelknopen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal figuren + één maal dier. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In goede staat.

2x Oosterse snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Twee Oosterse benen snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke viool in koffer
Resultaat: 105 EUR

Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke dirigeerstok
Startprijs 100 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde dirigeerstok. Zangvereniging Mariaparochie 28-6-1928. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.

Snaarinstrument
Startprijs 40 EUR

Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Japanse Okimono, 1900
Resultaat: 255 EUR

Antieke Japanse ivoren Okimono. Man met aap. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Okimono, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke ivoren Okimono. Man met koffer. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antiek ivoren vrouwenbuste, 1930
Startprijs 150 EUR

Antieke ivoren Afrikaanse vrouwenbuste. Circa 1930. Afmeting: 27 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Antieke mandoline
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.