Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald barometer met beer. Circa 1900. Aug. Fassin Emmerich. Afmeting: 20 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Oude zuurstoffles voor medisch gebruik. In metalen kist. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 53 cm. In goede staat.
Lot van acht oude Chinese rolschilderijen met diverse decors. 20e Eeuw. Gesigneerd. Diverse technieken. Diverse maten. In goede staat.
Twee schemerlampen van keramiek versierd met kabelrand. Lampen zijn showroom modellen, dus als nieuw. Afmeting: 65 x ø 50 cm. (inclusief kap). In goede staat.
Tibetaans beschilderde en met leer beklede dekselkist. Met goudkleurige figuren decor. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Twee oude smeedijzeren wandlampen in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten beschilderde wieg met kettingen. Circa 1900. Afmeting: 25 x 86 x 38 cm. In goede staat.
Messing inktstel met kantelbare glazen inktpot met florale figuren. Circa 1920. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Twee messing historisme Neo Renaissance kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antieke Corpus Christie in lijst. Hout + aardewerk. Circa 1900. Afmeting: 40 - 51 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen met geëtste glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing plated Neo Gotische kaarskandelaren met druivenranken en korenaren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee gemarmerde glazen hanglampen. 30-er Jaren. Afmeting: 70 x 33 cm ø / 68 x 36 cm ø. In goede staat.
Twee maal China. Bestaande uit: Wit metalen muntendoosje + parelmoer belijmde dekseldoos. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese vogelkooi met porseleinen voederbakjes. Gemaakt van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 37 cm ø. In goede staat.
Grote antieke keramieken petroleumlamp met messing. Circa 1900. Geëlektrificeerd. Basis pootje verbogen. Afmeting: H 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Oosters koperwerk. Bestaande uit: Eén grote Meiji Japanse cloisonne schotel. Circa 1880. Eén Arabische koperen schaal met symbolen. Afmeting: ø 28 - 30 cm. In goede staat.
Vier messing Barok-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 58 - 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vernikkeld bouilloir met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten schrijfreiskist met bandintarsia en geheime lade. Afmeting: 15,5 x 41 x 25 cm. In goede staat.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
Antiek historisme bokaalglas met messing en compositie metaal putti. Circa 1880. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Empire-stijl bronzen siervazen met figuren. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse benzine aansteker. Metalen ridder op bakeliet console. Met speeldoos, met onder andere het lied 'Burschen Herlichkeit'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Japanse houten lakwerk vazen met goudvissen en goud decor. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...
Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde handbeschilderde geëmailleerde theekannen in cassette. Charlotte di Vita Collections London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 10,5 x 6 cm / 8 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Dertien maal oud Afrika, divers. Onder andere: Trommels, figuren, maskers etc. Afmeting: 20 - 65 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse bronzen zes-lichts kaarsenkroonluchter. Afmeting: 52 x 55 cm ø. In goede staat.
Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil vernikkelde bouilloir. Circa 1915. Afmeting: 40 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos. Notenhout. Circa 1900. Met enkele kam (goed). Veer zit vast. Afmeting: 18 x 27 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke eikenhouten gestoken Renaissance panelen met ranken en portretmedaillons. Achterkanten handgebeiteld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 62 x 19,7 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp met vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en vogel decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Grote kruideniersweegschaal met diverse gewichten. Circa 1900. Afmeting: 85 x 76 x 24 cm. In goede staat.
Stel antieke ijzer met messing petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 10KG. Afmeting: circa 5 - 40 cm. In redelijk/goede staat. .
Mahoniehouten Jugendstil haardscherm met geborduurd zijden floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 83 x 60 x 25 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl verchroomde tafellamp met gemarmerde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 25 cm ø. In goede staat.
Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Oude messing retro bureaulamp met groen glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten houtgestoken barometer. Circa 1920. T. ten Bosch, Apeldoorn. Afmeting: 5 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.
Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat
Duitse 50-er jaren Tor Merkur notenhouten radio. Met garantiebewijs. Afmeting: 33 x 26 x 55 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke houten/met ijzer boterkarnen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke poëzie albums. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke weegschalen met gewichten, divers. Bestaande uit: Dr. Oetker, bakeliet, 1930, schaaltje gelijmd. Gietijzer + messing en porseleinen gewichten, gemerkt, 1900. Gietijzer + messing, met mess...
Antieke houten kinderschooltas met twee EL houten meetlatten. Circa 1900. Afmeting: 48 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek lederen dames handtas met medaillons en twee antieke parfumflesjes. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Oude lederen dokterstas met verchroomde sluiting. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 18 x 23 x 37 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp. Met bronzen vrouwen figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse mini-paspoppen. Decoratief. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek hobbelpaard. Gemaakt van hout, leder en metaal. Circa 1920. Afmeting: 75 x 101 x 38 cm. In goede staat.
Leuke glazen Jugendstil lamp. Circa 1915. Afmeting: 42 x 15,5 x 18 cm. In goede staat.
Zeven antieke tinnen maten. Gestempeld. 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.
Groot lot diversen zilvertin. 20e Eeuw. Onder andere: dekselschalen, sausieres, tablets. Afmeting: circa 25 - 45 cm. In goede staat.
Veertien maal 18e - 19e eeuws tin. Leuk lot!! Onder andere: Miniatuur kraantjeskan, brandewijnkom, eikeltjeskan, strooiers, houders. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: H. Kindsheid (gips) + missies der paters Karmelieten (gips + hout) + Thersia, Weldoening (gips). Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.
Twee maal antiek tin. Eén maal tinnen pelgrimsfles. Eén maal bierpul met gravure 1810, boer met ploeg. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 19KG. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In goede staat.
Jugendstil lampenkapje. Gemaakt van glas. Floraal. Circa 1915. Afmeting: 11 x 8 cm ø. In goede staat.
Handgeborduurde knipmuts onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 57 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse knikkende spaarpot (offerpot) met houten basement en gepolychromeerd God Loone Us. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.