Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke viool, Hopf
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.

Antieke Duitse Stainer viool, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten houtgestoken barometer. Circa 1920. T. ten Bosch, Apeldoorn. Afmeting: 5 x 21 cm ø. In goede staat.

2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Retro bureaulamp
Resultaat: 90 EUR

Oude messing retro bureaulamp met groen glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 27 x 22 cm. In goede staat.

Houtgestoken schaakspel
Resultaat: 120 EUR

Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Art Deco-stijl verchroomde tafellamp met gemarmerde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 25 cm ø. In goede staat.

Haardscherm, 1910
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten Jugendstil haardscherm met geborduurd zijden floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 83 x 60 x 25 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin
Resultaat: 90 EUR

Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 10KG. Afmeting: circa 5 - 40 cm. In redelijk/goede staat. .

Antieke microscoop, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.

Stel antieke petroleumlampen, 1900
Resultaat: 70 EUR

Stel antieke ijzer met messing petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Kruideniersweegschaal, 1900
Resultaat: 40 EUR

Grote kruideniersweegschaal met diverse gewichten. Circa 1900. Afmeting: 85 x 76 x 24 cm. In goede staat.

6x Voor-oorlogse spaarpotten
Resultaat: 90 EUR

Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Resultaat: 60 EUR

Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en vogel decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil-stijl lampje
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp met vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Antiek gesneden panelen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke eikenhouten gestoken Renaissance panelen met ranken en portretmedaillons. Achterkanten handgebeiteld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 62 x 19,7 cm. In goede staat.

Symphonion speeldoos
Resultaat: 380 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos. Notenhout. Circa 1900. Met enkele kam (goed). Veer zit vast. Afmeting: 18 x 27 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bouilloir, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil vernikkelde bouilloir. Circa 1915. Afmeting: 40 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Engelse reissecretaire, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.

Kaarsenkroonluchter 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Hollandse 19e eeuwse bronzen zes-lichts kaarsenkroonluchter. Afmeting: 52 x 55 cm ø. In goede staat.

Antieke Renaissance wandschotel
Resultaat: 40 EUR

Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.

13x Afrika, divers
Resultaat: 70 EUR

Dertien maal oud Afrika, divers. Onder andere: Trommels, figuren, maskers etc. Afmeting: 20 - 65 cm. In goede staat.

Twee emaille theekannen
Resultaat: 45 EUR

Twee gelimiteerde handbeschilderde geëmailleerde theekannen in cassette. Charlotte di Vita Collections London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 10,5 x 6 cm / 8 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Oude meerschuim tabakspijp
Resultaat: 35 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.