Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bouilloir, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil vernikkelde bouilloir. Circa 1915. Afmeting: 40 x 25 x 25 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gotische kaarskandelaar, Barok kandelaar en doofpotje. Afmeting: 16 - 45 cm. In goede staat.

Antieke documentenkist, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke kerfsnede documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 35 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels + haardscherm
Resultaat: 35 EUR

Lot van negentien diverse antieke tegeltjes met diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 x 13 cm. En een messing haardscherm met oude Hollandse voorstelling. Afmeting: 62 x 53 cm. In goede staat.

3x Antiquarische boeken
Resultaat: 35 EUR

Drie antiquarische boekjes. Bestaande uit: 17e- 18e Eeuws boekje vol gravures. Zakboekje met letter en print geschiedenis met ingekleurde gravures, 18e - 19e eeuw. De Keapman Een Venetien in Julius Ce...

2x Koetslampen
Resultaat: 35 EUR

Twee decoratieve messing koetslampen. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 16 x 17 cm. In goede staat.

Messing inktstel, 1920
Resultaat: 35 EUR

Messing inktstel met kantelbare glazen inktpot met florale figuren. Circa 1920. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.

2x Antieke wijwaterbakjes
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Jugendstil lamp, 1915
Resultaat: 35 EUR

Leuke glazen Jugendstil lamp. Circa 1915. Afmeting: 42 x 15,5 x 18 cm. In goede staat.

7x Antieke tinnen maten
Resultaat: 35 EUR

Zeven antieke tinnen maten. Gestempeld. 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.

Parker pennenset zwart met goud
Resultaat: 35 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Oud Chinees/Japans lakwerk
Resultaat: 35 EUR

Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.

Oude meerschuim tabakspijp
Resultaat: 35 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Antiek theelicht+dienblad, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke melkglazen geëlektrificeerde petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 56 x 22 cm ø. In goede staat.

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Messing, Lamp + kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.

Tinnen figuren etc.
Resultaat: 30 EUR

Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Engelse waterhouder, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse keramieken waterhouder met deksel. Canning Works Manchester established 1830. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.

2x Decoratieve kaarskandelaren
Resultaat: 30 EUR

Twee decoratieve messing kaarskandelaren met zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot kristal + plated
Resultaat: 30 EUR

Lot oud/antiek divers kristal + plated. Onder andere: karaf, schaaltjes, spiegel etc etc... Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Bidprentje, 1677
Resultaat: 30 EUR

17e Eeuwse aquarel bidprent. Anno 1677. Titel: Fobina. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 7 cm. In goede staat.

Paardenhaam, 1900
Resultaat: 30 EUR

Paardenhaam. Hout met leder. Circa 1900. In goede staat.

3x Kandelaren+tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delige haardset, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie-delige 19e eeuwse messing haardset. Afmeting: 66 - 71 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude zuurstoffles in kist
Resultaat: 25 EUR

Oude zuurstoffles voor medisch gebruik. In metalen kist. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 53 cm. In goede staat.

Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke terracotta karikatuur asbak met twee drinkende figuren. Circa 1930. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...

2x Antiek bewerkt messing
Resultaat: 25 EUR

Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.