Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Oosters koperwerk 2454
2x Oosters koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Japanse lakwerk vazen 2517
2x Japanse lakwerk vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek Tibetaans 2209
2x Oud/antiek Tibetaans

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke sigarenknipper 2291
Antieke sigarenknipper

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke Franse passerset, 1900 2307
Antieke Franse passerset, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Antieke chocoladegietvormen, 1900 2333
2x Antieke chocoladegietvormen, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Smeedijzeren wandlampen 2409
2x Smeedijzeren wandlampen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp 2417
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Messing kandelaren, 19e eeuw 2423
2x Messing kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Italiaanse mini-paspoppen 2426
2x Italiaanse mini-paspoppen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee emaille theekannen 2532
Twee emaille theekannen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kruideniersweegschaal, 1900 2129
Kruideniersweegschaal, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke vijzels 2133
2x Oude/antieke vijzels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke ketel + comfoor 2164
Antieke ketel + comfoor

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Stoof + ketel, 19e eeuw 2177
Stoof + ketel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek messing 2179
4x Oud/antiek messing

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kolenkit/ketel 2185
Kolenkit/ketel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Art Deco-stijl tafellamp 2187
Art Deco-stijl tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese theetegel in lijst 2206
Chinese theetegel in lijst

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke barometer, 1920 2228
Antieke barometer, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke viool, Hopf 2260
Antieke viool, Hopf

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek koperwerk, divers 2273
Lot oud/antiek koperwerk, divers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot handbeschilderd blik 2280
Lot handbeschilderd blik

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Vergulde wandkandelaren, 1900 2283
2x Vergulde wandkandelaren, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Messing historisme kelk 2298
Messing historisme kelk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oud/antiek albast 2299
3x Oud/antiek albast

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke inktpotten 2302
Lot oude/antieke inktpotten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot houten doosjes, divers 2312
Lot houten doosjes, divers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke bronzen offerkom 2323
2x Antieke bronzen offerkom

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke parasol, 1920 2328
2x Antieke parasol, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Nikkelen carbidlampen 2350
3x Nikkelen carbidlampen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse blikken globe 2351
Engelse blikken globe

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek inktstel, 1900 2357
Antiek inktstel, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x  Antieke tinnen koffiekannen 2359
3x Antieke tinnen koffiekannen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Indonesische plaquette 2363
Oude Indonesische plaquette

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek Japans cloisonne 2364
4x Oud/antiek Japans cloisonne

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Voigtlander Bessa camera 2406
Oude Voigtlander Bessa camera

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tibetaanse dekselkist 2408
Tibetaanse dekselkist

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese vogelkooi 2436
Oude Chinese vogelkooi

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Japanse lampenvoet 2439
Oude Japanse lampenvoet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw 2456
4x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek Russisch presenteertablet 1930 2509
Antiek Russisch presenteertablet 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke aansteker, 'Ridder' 2510
Antieke aansteker, 'Ridder'

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw 2518
2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude hanglamp (smeedijzer) 2524
Oude hanglamp (smeedijzer)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese wierookbrander 2539
Oude Chinese wierookbrander

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Renaissance wandschotel 2544
Antieke Renaissance wandschotel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kaarsenkroonluchter 19e eeuw 2546
Kaarsenkroonluchter 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke bouilloir, 1915 2556
Antieke bouilloir, 1915

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oud/antiek koperwerk 2087
3x Oud/antiek koperwerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke documentenkist, 1900 2100
Antieke documentenkist, 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels + haardscherm 2186
Lot antieke tegels + haardscherm

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Antiquarische boeken 2218
3x Antiquarische boeken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x  Koetslampen 2330
2x Koetslampen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Messing inktstel, 1920 2418
Messing inktstel, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Antieke wijwaterbakjes 2437
2x Antieke wijwaterbakjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Jugendstil lamp, 1915 2438
Jugendstil lamp, 1915

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
7x  Antieke tinnen maten 2463
7x Antieke tinnen maten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Parker pennenset zwart met goud 2475
Parker pennenset zwart met goud

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oud Chinees/Japans lakwerk 2523
Oud Chinees/Japans lakwerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude meerschuim tabakspijp 2531
Oude meerschuim tabakspijp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek theelicht+dienblad, 1920 2138
Antiek theelicht+dienblad, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900 2142
Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi 2156
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Messing, Lamp + kandelaar 2201
2x Messing, Lamp + kandelaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tinnen figuren etc. 2293
Tinnen figuren etc.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse waterhouder, 19e eeuw 2297
Engelse waterhouder, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Decoratieve kaarskandelaren 2300
2x Decoratieve kaarskandelaren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot kristal + plated 2310
Lot kristal + plated

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bidprentje, 1677 2381
Bidprentje, 1677

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Paardenhaam, 1900 2467
Paardenhaam, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Kandelaren+tabaksdoos 2528
3x Kandelaren+tabaksdoos

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3-Delige haardset, 19e eeuw 2181
3-Delige haardset, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen wierookbrander, 19e eeuw 2207
Bronzen wierookbrander, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude zuurstoffles in kist 2394
Oude zuurstoffles in kist

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930 2512
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
7 Delen oude camera's, 20e eeuw 2529
7 Delen oude camera's, 20e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Antiek bewerkt messing 2542
2x Antiek bewerkt messing

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw 2549
Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR