Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke bouilloir, 1915 2556
Antieke bouilloir, 1915

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oud/antiek koperwerk 2087
3x Oud/antiek koperwerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke documentenkist, 1900 2100
Antieke documentenkist, 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels + haardscherm 2186
Lot antieke tegels + haardscherm

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Antiquarische boeken 2218
3x Antiquarische boeken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x  Koetslampen 2330
2x Koetslampen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Messing inktstel, 1920 2418
Messing inktstel, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Antieke wijwaterbakjes 2437
2x Antieke wijwaterbakjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Jugendstil lamp, 1915 2438
Jugendstil lamp, 1915

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
7x  Antieke tinnen maten 2463
7x Antieke tinnen maten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Parker pennenset zwart met goud 2475
Parker pennenset zwart met goud

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oud Chinees/Japans lakwerk 2523
Oud Chinees/Japans lakwerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude meerschuim tabakspijp 2531
Oude meerschuim tabakspijp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek theelicht+dienblad, 1920 2138
Antiek theelicht+dienblad, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900 2142
Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi 2156
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Messing, Lamp + kandelaar 2201
2x Messing, Lamp + kandelaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tinnen figuren etc. 2293
Tinnen figuren etc.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse waterhouder, 19e eeuw 2297
Engelse waterhouder, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Decoratieve kaarskandelaren 2300
2x Decoratieve kaarskandelaren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot kristal + plated 2310
Lot kristal + plated

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bidprentje, 1677 2381
Bidprentje, 1677

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Paardenhaam, 1900 2467
Paardenhaam, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Kandelaren+tabaksdoos 2528
3x Kandelaren+tabaksdoos

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3-Delige haardset, 19e eeuw 2181
3-Delige haardset, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen wierookbrander, 19e eeuw 2207
Bronzen wierookbrander, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude zuurstoffles in kist 2394
Oude zuurstoffles in kist

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930 2512
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
7 Delen oude camera's, 20e eeuw 2529
7 Delen oude camera's, 20e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Antiek bewerkt messing 2542
2x Antiek bewerkt messing

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw 2549
Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR