Twee vergulde messing Empire-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse schoenmakerskist met koperbeslagen en met zestien glazen flacons met koperen deksel en lades. Afmeting: 85 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse meerschuim tabakspijpen waarvan drie met adelijke familiewapens ingesneden. Onder andere: Omnibus Fidelis, leeuwen. Afmeting: 50 - 56 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Jan Eissenloeffel geëmailleerde koperen plaquette. 1887 - 1927. Metaal bewerkersbond. Afmeting: 14,7 x 14,9 cm. In goede staat.
Antiek tinnen historisme tafelstuk met amandel geslepen kristalglas. Circa 1880. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.
Hollandse Eissenloeffel messing theekan. Nr. 759. Circa 1920. Afmeting: 10 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Weens beschilderde Jugendstil kaarskandelaren. Man met appel en vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil theedoos met tin beslagen en barnsteen in florale deksel. Afmeting: 12,5 x 11,5 x 9 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl tafelbel met apostelen en godslampen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Romaanse-stijl messing tafelbel met annotatie 1365. Echter rond 1900. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ijzeren waterketel met messing deksel. Afmeting: 23 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese theetegel met bewerking. Tea-brick werd in China en Mongolië als betalingsmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp met vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee maal religieus antiek. Bestaande uit: Meerschuim medaillon, Moses met schaap, 18e - 19e eeuw. Een 18e eeuwse handingekleurde gravure Jezus van kruisiging afgehaald. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede ...
Lot oud/antiek Japans lakwerk. Bestaande uit: Eén grote houten lakwerk vaas met goudvissen decor. Eén lakwerk dekseldoos met goudvissen decor. Eén Japanse keramieken vaas met goud en vissen decor. Bla...
Ingelegde bruidsriem, bwg, mt getorste rand en floraal decor. 79 cm, breedte 3,5-9cm. In goede staat
Vroeg 20e eeuws Chinees houtgestoken tas met bewerkte houten grip en ijzeren beslag. Afmeting: 35 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse bronzen cloisonne siervazen met rondom figuren/florale decor en drakenhandvatten. Met bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie maal terracotta antiek. Archeologische bodemvondsten. Onder andere: Amfora, trechtervormig object, schaal. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke messing kandelaren. Onder andere: Menora en vier olielampen. Afmeting: 18 - 45 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren, waarvan één gerepareerd en verbogen. Circa 1800. Afmeting: 29 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwen figuren. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren. Verguld. Neo-Gotisch. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing penkandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie antieke Renaissance-stijl messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Sevres handbeschilderde porseleinen kaarskandelaren met marmeren basement en messing. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde messing Empire kandelaar. Circa 1820. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke kandelaren/lampen. Bestaande uit: Twee Barok-stijl messing kaarskandelaren, scheepslamp, Engelse mijnwerkerslamp (geëlektrificeerd). Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Set antieke Renaissance kandelaren, circa 1900 + drie maal Perzisch. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren met engelen. Drie-kleurig gebruneerd. Afmeting: 34 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gotische kaarskandelaar, Barok kandelaar en doofpotje. Afmeting: 16 - 45 cm. In goede staat.
Twee antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal messing, historisme, circa 1900. Eén maal glas met messing, circa 1920. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten gesneden documentenkist met slot en sleutel. Met stadsgezicht op deksel. Circa 1920. Afmeting: 35 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk houten Tea Caddy met twee compartimenten. Deksel belijmd met diverse houtsoorten. Circa 1930. Afmeting: 13,5 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....
Afrikaans/Oosterse houten zes-kantige dekseldoos met stekelvarkenhaar. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 19 x 17 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer belijmde dekseldoos met binnendeksel. Drie stukjes missen. Afmeting: 7 x 7 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Engelse mahoniehouten reiskist met florale intarsia en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 40 x 24 cm. In goede staat.