Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oude/antieke inktpotten
Resultaat: 40 EUR

Lot oude/antieke inktpotten. Onder andere: Glas, porselein + vulpennen in houten doos. Afmeting: 3 - 29 cm. In goede staat.

Engelse waterhouder, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse keramieken waterhouder met deksel. Canning Works Manchester established 1830. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.

3 Waterman pennen
Resultaat: 50 EUR

Drie vulpennen van Waterman, waarvan één met een gouden punt.. Een stalen pen, een zwarte pen met gouden punt en een zwart gevlamde pen. In redelijk goede staat.

Lot handbeschilderd blik
Resultaat: 40 EUR

Lot vroeg 19e eeuws handbeschilderd blik. Bestaande uit: Kraantjeskan, comfoor, theekan, hengselschaal. Afmeting: 13 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Kopie Byzantijns ikoon
Resultaat: 90 EUR

Handgeschilderde kopie van een 16e eeuws Byzantijns ikoon. Met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 28,5 x 4 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk, divers
Resultaat: 40 EUR

Lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere Perzisch en Europees. Bestaande uit: Appelketel, koffiemolen, schalen etc. Afmeting: circa 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude/antieke viool
Resultaat: 70 EUR

Drie maal oude/antieke violen. Bestaande uit: Modern elektrisch + één incompleet, circa 1900 + kleine Chinese viool in koffer. Afmeting: 59 - 64 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse hydrometer
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse Sikes hydrometer. Loftus London. In mahoniehouten kist met bandintarsia. Compleet en in goede staat. Afmeting: 6 x 20,5 x 10 cm.

2x oud Japans antiek
Resultaat: 90 EUR

Twee maal oud Japans antiek. Bestaande uit: Japanse natuurstenen presse papier in gezichtsvorm, circa 1900. En een Japanse messing snuifdoos met rondom fijne figuren decors, 19e eeuw. Afmeting: 9 x 8,...

5x Antieke Japanse schalen, 1930
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Japanse geëmailleerde schalen met kraanvogels. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 0,5 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek Tibetaans
Resultaat: 45 EUR

Twee maal oude/antieke Tibetaanse voorwerpen. Bestaande uit: Eén messing plaquette Satyanarain de god Vishnu. Eén maal Tibetaanse gebedsmolen. Afmeting: 17 x 11 x 3 cm / 20 x 6 cm ø. In goede staat.

Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese theetegel in lijst
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese geperste tea-brick. Gedecoreerd met tempel en karaktertekens. Werd gebruikt als betalingsmiddel. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.

2x Messing, Lamp + kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.

2x Oude tafellampen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude notenhouten tafellampen met beschilderde lederen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.

Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp, 21e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Bureaulampen, 70-er jaren
Resultaat: 60 EUR

Twee 70-er jaren bureaulampen in de kleuren chroom/geel/bruin. Mogelijk Raak Amsterdam. Verstelbaar. Afmeting: 35 - 41 cm. In goede staat.

2x Bronzen tafellampvoeten
Resultaat: 85 EUR

Twee grote zware bronzen tafellampvoeten met notenhout. Chinese-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels + haardscherm
Resultaat: 35 EUR

Lot van negentien diverse antieke tegeltjes met diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 x 13 cm. En een messing haardscherm met oude Hollandse voorstelling. Afmeting: 62 x 53 cm. In goede staat.

Kolenkit/ketel
Resultaat: 40 EUR

Gietijzeren kolenkit met floraal/leeuwenkop decor. En als extra een oude gietijzeren ketel (kapot). Afmeting: 26 x 56 x 32 cm. In goede staat.

10x Divers oud/antiek koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Tien maal divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Aker, koetsstoof, appelketel, eventjesveel pan, treef etc... Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.

Lot tin/koper (7x)
Resultaat: 110 EUR

Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Duitse bierpul
Resultaat: 75 EUR

Oude Duitse ijzeren historisme-stijl deksel bierpul met open bodem. Prunkhumpen. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Antieke houten schooltas
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke petroleumlampen, 1890
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke petroleumlampen. Bestaande uit: Eén maal opaline wit, 20e eeuw. Eén maal historisme compositie metaal. Circa 1890. Afmeting: 50 - 75 cm. In goede staat.

Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke melkglazen geëlektrificeerde petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 56 x 22 cm ø. In goede staat.

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 95 EUR

Antieke Majolica hangpetroleumlamp met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 70 x 40 cm ø. In goede staat.

Lot divers antiek koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek koperwerk. Onder andere: Mooie doofpot (rokmodel), kolenkit en diverse ketels. Afmeting (doofpot): 42 x 32 cm ø. In goede staat.

2x Antiek koperslagwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee maal antiek koperslagwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Grote Renaissance-stijl paraplubak met landelijke gezichten + kolenkit met taveerne en figuren. Afmeting: 54 - 70 cm. In goede staat.

Koperen kookpot, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse kopergenagelde kookpot met hengsel. Afmeting: 18 x 34 x 28 cm. In goede staat.

Oval messing spiegel met portret, 20e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Oval messing spiegel met portret. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.

Messing tabaksdoos, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame 18e eeuwse gegraveerde Hollandse messing tabaksdoos met kalender en spreuken gegraveerd. Afmeting: 16 x 5 x 3,2 cm. In goede staat.

2x Antieke blikken spaarpotten, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke blikken spaarpotten met mechanisme (bel toren). Circa 1900. Nederlandsch Zendelingen genootschap. Koloniaal. Afmeting: 27 x 21 x 22 cm. In goede staat.

Grote antieke blikken spaarpot + buste
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke blikken gepolychromeerde kerk met buste. Adolph Kolping (gips) beschilderd met: Für den wiederaufbau der Ruhestätte Adolf Kolping. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

Antieke knikkende spaarpot, 1880
Resultaat: 225 EUR

Antieke houtgestoken knikkende spaarpot. Circa 1880. Hoofd Engels, knikt. Gepolychromeerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Resultaat: 90 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Beschilderde Arabier (gips) + Negroïde popje (hout + gips + celluloid) + Negroïde heilige (terracotta). Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Resultaat: 80 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....

Antieke documentenkist, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke kerfsnede documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 35 cm. In goede staat.

Engelse reiskist, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten reiskist met florale intarsia en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 40 x 24 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gotische kaarskandelaar, Barok kandelaar en doofpotje. Afmeting: 16 - 45 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke kandelaren/lampen
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke kandelaren/lampen. Bestaande uit: Twee Barok-stijl messing kaarskandelaren, scheepslamp, Engelse mijnwerkerslamp (geëlektrificeerd). Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

Empire kandelaar, 1820
Resultaat: 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde messing Empire kandelaar. Circa 1820. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese houten tas
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 20e eeuws Chinees houtgestoken tas met bewerkte houten grip en ijzeren beslag. Afmeting: 35 x 33 x 25 cm. In goede staat.

Plaquette, Eisenloeffel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jan Eissenloeffel geëmailleerde koperen plaquette. 1887 - 1927. Metaal bewerkersbond. Afmeting: 14,7 x 14,9 cm. In goede staat.

Antiek scheepsboeglicht, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands messing scheepsboeglicht met blauw/rood glas en petroleumbrander. Circa 1900. Afmeting: 20 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Glazen design lamp
Resultaat: 60 EUR

Grote vergulde glazen designlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 50 cm ø. In goede staat.

Duitse hoedendoos, 1850
Resultaat: 130 EUR

Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 19 x 29 x 28 cm. In goede staat.

Chinese ivoren penselenhouder
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder. Opengewerkt met figuren, bomen en pagodes. Twee-delig. Afmeting: 11,7 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Gebrandschilderde Amsterdamse School lamp
Resultaat: 150 EUR

Grote amsterdamse school hanglamp. Zes-kantig met bloemmotief. met formica (glas) Circa 1915. Afmeting: 106 x 53 x 50 cm. In goede staat.

Antiek Jugendstil keukenkastje met klok
Resultaat: 100 EUR

Antiek Jugendstil keukenkastje met keramieken houders en klok !! Circa 1915. Eén wijzer af. Afmeting; 54 x 50 x 18 cm. In goede staat.

Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Groot antiek compositiemetalen kaarskandelaar. Jongen houdt kandelaren vast. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antieke naaikistje met inhoud
Resultaat: 135 EUR

Antieke palissanderhouten naaikist met intarsia en necessaire, plated. Circa 1870. Schaar is kapot, rest goed. Afmeting: 8 x 19 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude miniaturen
Startprijs 70 EUR

Twee oude miniaturen. Eén maal reproductie Mona Lisa. Eén maal deels geschilderd, met ivoren lijst + messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Korte dames bontjas, Nerts
Startprijs 50 EUR

Korte dames nertsbontjas. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Kristallen jardiniere, 1900
Startprijs 90 EUR

Prachtige antieke kristallen schaal op messing basement. Facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 14 x 28 x 15 cm. In goede staat.

Chinese bamboe penselenpot
Startprijs 125 EUR

Antieke Chinese bamboe penselenpot met figuren in landschap decor. Spanningsscheur. Afmeting: 22,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2x Italiaanse marmeren vazen
Startprijs 50 EUR

Twee decoratieve marmeren vazen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip gelijmd. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke kinderwagen
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse kinderwagen op hoge wielen met bladvering, porseleinen grip, vlechtwerk en bruin leren kap. Afmeting: 137 x 50 x 110 cm. In goede staat.

Antieke schelhoorn
Startprijs 45 EUR

Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

2x Antiek bewerkt messing
Resultaat: 25 EUR

Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...

Twee oude Afrikaanse maskers
Startprijs 60 EUR

Twee oude gepolychromeerde Afrikaanse houtgesneden maskers met touw en gewas. Penote Mask Zaïre en Tchokne Mask Zaïre. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Twee grote Afrikaanse figuren
Startprijs 100 EUR

Twee zeer grote oude houtgesneden Afrikaanse rituele figuren. Afmeting: 81 - 86 cm. In goede staat.

Oude Chinese wierookbrander
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese bronzen wierookbrander + glazen theepot met cloisonne. Wierookbrander bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 30 EUR

Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

3x Oude Afrikaanse maskers
Startprijs 60 EUR

Drie oude houtgesneden Afrikaanse maskers met onder andere schelpen en gewas. Bestaande uit: Yombe mask, Western Zaïre (schelpen) + Tchokne mask Zaïre (gewas) + Pembe mask Zaïre. Afmeting: 35 - 38 cm....

2x Oude Afrikaanse houten peniskokers
Startprijs 40 EUR

Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Afrikaans houtsnijwerk
Startprijs 25 EUR

Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Hoofdrust Ruba Tribe Zaïre + Hoofdrust of stoel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

Grote keramieken tuinvaas
Startprijs 35 EUR

Grote keramieken tuinvaas. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x 64 cm ø. In goede staat.

Moderne design tafellamp
Startprijs 30 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

2x Oude wandblakers
Startprijs 20 EUR

Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude hanglamp (smeedijzer)
Resultaat: 40 EUR

Oude acht-lichts smeedijzeren hanglamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 88 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees/Japans lakwerk
Resultaat: 35 EUR

Oud Japans of Chinees lakwerk. Wandpaneel. Zwart-goud, kraanvogels in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 91 x 45 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kist
Startprijs 25 EUR

Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

8x Schoolplaten
Startprijs 100 EUR

Acht grote Hollandse schoolplaten op rol. 30-er/60-er Jaren. Bestaande uit: Europa schoolkaart, G. Prop, W.J. Thieme NV Zuthpen, vierde druk, afmeting: 170 x 198 cm + Nieuwe wandkaart van Europa, vijf...

2x Ivoren bootjes (+certificaat)
Startprijs 60 EUR

Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Oude Japanse inro
Startprijs 40 EUR

Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.

2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Russisch lakwerk. 20e Eeuw. Eén maal dekseldoos, schip in storm, gesigneerd Kohhoba Pedocknho. Eén maal beschilderd houten ei. Afmeting: 11,5 - 11 cm. In goede staat.

Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 25 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke terracotta karikatuur asbak met twee drinkende figuren. Circa 1930. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 20 EUR

Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Antiek Russisch presenteertablet 1930
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd antiek Russisch handbeschilderd presenteertablet met bloemen decor. Circa 1930. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Antiek Engels reissecretaire, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek Engels eikenhouten reissecretaire met leeuwenkoppen, messing beslag, lades en vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In goede staat.

2 Bronzen kandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse bronzen drie-lichts kaarskandelaren in Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Miniatuur dames portret, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Miniatuur dames portret. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hoogwaardige kwaliteit. Dame met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

Likeurkeldertje, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met zes karaffen en twee glazen. Eén karaf hals gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 26 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse classicistische crucifix op mahonie console. Houtgestoken Corpus Christi. Lichte fineerschade. Afmeting: 64 x 21 x 16 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee antieke neogotische bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse bronzen kandelaren
Startprijs 125 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met schroefdraad. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Tuinbeeld, Jongeling met hoed
Startprijs 75 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongen met druiven
Startprijs 90 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. Jongeling met druiven. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.