40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Antieke kinder-kak-stoel, 19e eeuw 4132
Antieke kinder-kak-stoel, 19e eeuw

75 EUR

Antieke spiegel met Barok lijst, 1900 4204
Antieke spiegel met Barok lijst, 1900

75 EUR

Biedermeier opzet buffetkast, 1870 4306
Biedermeier opzet buffetkast, 1870

75 EUR

Eiken paraplubak, 19e eeuw 4246
Eiken paraplubak, 19e eeuw

72 EUR

Miniatuur modelkastje, 19e eeuw 4250
Miniatuur modelkastje, 19e eeuw

72 EUR

Jalouzie nachtkastje, 1800 4142
Jalouzie nachtkastje, 1800

70 EUR

Antieke eikenhouten spiegel, 1920 4252
Antieke eikenhouten spiegel, 1920

70 EUR

Grote kast met intarsia. 4327
Grote kast met intarsia.

70 EUR

Antieke Louis Philippe bijzettafel, 1860 4093
Antieke Louis Philippe bijzettafel, 1860

65 EUR

Antieke kolenkist, 1915 4247
Antieke kolenkist, 1915

65 EUR

Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920 4328
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920

65 EUR

Antieke Franse bijzettafel, 1920 4088
Antieke Franse bijzettafel, 1920

60 EUR

Antieke Oosterse bijzettafel 4119
Antieke Oosterse bijzettafel

60 EUR

Engelse dekenkist, 18e eeuw 4127
Engelse dekenkist, 18e eeuw

60 EUR

Jugendstil kapstok, 1915 4134
Jugendstil kapstok, 1915

60 EUR

Rond ingelegd bijzettafeltje, 1830 - 1840 4140
Rond ingelegd bijzettafeltje, 1830 - 1840

60 EUR

Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw 4149
Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw

60 EUR

Wortelnoten theetafel 4150
Wortelnoten theetafel

60 EUR

Wortelnoten theetafel 4160
Wortelnoten theetafel

60 EUR

Mahonie armleunstoel, 1840 4167
Mahonie armleunstoel, 1840

60 EUR

Amsterdamse School-stijl wandkastje, 1920 4176
Amsterdamse School-stijl wandkastje, 1920

60 EUR

Ronde Franse uitschuiftafel 4184
Ronde Franse uitschuiftafel

60 EUR

Bridge/speel tafel, 19e eeuw 4195
Bridge/speel tafel, 19e eeuw

60 EUR

Rooktafel met toebehoren 4198
Rooktafel met toebehoren

60 EUR