40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Lederen armleunstoel, 1880 4235
Lederen armleunstoel, 1880
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten tafeltje, 1870 4278
Wortelnoten tafeltje, 1870
Startprijs 150 EUR
Ovale salontafel, 1870 4279
Ovale salontafel, 1870
Startprijs 150 EUR
Vossenkop salontafel 4280
Vossenkop salontafel
Startprijs 150 EUR
3 laden commode, 1900 4281
3 laden commode, 1900
Startprijs 150 EUR
Antiek Schwarzwald kastje, 1880 4305
Antiek Schwarzwald kastje, 1880
Startprijs 150 EUR
Frans ingelegd naaitafeltje, 19e eeuw 4304
Frans ingelegd naaitafeltje, 19e eeuw
Startprijs 170 EUR
Antiek eiken schrijfbureau, 1920 4312
Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 170 EUR
Franse piedestal met brons, 19e eeuw 4072
Franse piedestal met brons, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Eiken Empire commode, 1800 4053
Eiken Empire commode, 1800
Startprijs 200 EUR
Antieke Indonesische kist, 1900 4089
Antieke Indonesische kist, 1900
Startprijs 200 EUR
Willem III naaitafel (noten) 4091
Willem III naaitafel (noten)
Startprijs 200 EUR
Antieke Engelse handwerktafel, 1880 4092
Antieke Engelse handwerktafel, 1880
Startprijs 200 EUR
Antieke Spaanse salontafel 4115
Antieke Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR
Noten kast met glasopbouw, 1870 4155
Noten kast met glasopbouw, 1870
Startprijs 200 EUR
Chinees opbergmeubel 4174
Chinees opbergmeubel
Startprijs 200 EUR
Jugendstil commode, 1900 4189
Jugendstil commode, 1900
Startprijs 200 EUR
Gründer bureaustoel, 1880 4274
Gründer bureaustoel, 1880
Startprijs 200 EUR
3-Deurs spiegelkast 4275
3-Deurs spiegelkast
Startprijs 200 EUR
Eiken 2-deurs kast, 1840 4276
Eiken 2-deurs kast, 1840
Startprijs 200 EUR
Tafel Engelse stijl 4295
Tafel Engelse stijl
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4297
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 200 EUR
Gepolitoerde penantkast 4298
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 200 EUR
Vitrinekast, gebogen glas 4322
Vitrinekast, gebogen glas
Startprijs 200 EUR