19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten rolbureau met binnenwerk en lades. Circa 1880. Uitschuifbaar blad. Afmeting: 143 x 125 x 80 cm. In goede staat.
Aparte Art Deco mahoniehouten theetafel op messing wielen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 73 x 80 x 49 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken wandconsole met figuur en ranken. Geschikt voor beeld. Afmeting: 103 x 55 x 27 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten hoekkast met florale intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Louis Philippe wit damesschrijfbureau met stoel. Circa 1860. Afmeting: 108 x 85 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel. Afmeting: 62 x 50 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met koppen en floraal snijwerk. Met bruin marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 49 x 47 cm ø. In goede staat.
Antieke hoge houtgestoken Chinese plantentafel met ranken en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 84 x 42 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag (mist deels) en klauwpoten. Prachtig origineel notenhouten binnenleven. Mooie patina. Afmeting: 115 x 65 x 127 ...
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten eettafel met twee lades en taps toelopende poten. Gemaakt naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 90 x 210 cm. In goede staat.
Zes antieke eikenhouten eettafel stoelen met goede Biedermeier-stijl stoffering. Circa 1920. Afmeting: 103 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. Blad gescheurd. Circa 1920. Afmeting: 76 x 55 x 42 cm. In redelijke staat.
Antieke Indonesische houtgestoken kist op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 57 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Antieke lederen oorstoel met mooie patina. Circa 1930. Afmeting: 108 x 84 x 85 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Willem III naaitafel met gecontourneerd blad en gebogen laden. Circa 1860. Afmeting: 78 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten handwerktafel met lade en opbergvakken. Circa 1880. Afmeting: 75 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe Duitse bijzettafel met lades. Circa 1860. Afmeting: 67 x 51 x 44 cm. In goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten Barok commode met vier lades. Circa 1880. Spanningsscheur zijkant. Afmeting: 81 x 103 x 51 cm. In redelijke/goede staat.
Vijf Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 61 x 33 cm / 74 x 61 x 93 cm. In goede staat.