Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne messing spiegel 4205
Moderne messing spiegel
Startprijs 35 EUR
Eiken hangkastje, 1920 4133
Eiken hangkastje, 1920
Startprijs 40 EUR
Facetgeslepen spiegel 4289
Facetgeslepen spiegel
Startprijs 40 EUR
Eiken bijzettafel 4290
Eiken bijzettafel
Startprijs 40 EUR
Moderne facet geslepen spiegel 4313
Moderne facet geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR
Wortelnoten hangkastje 4209
Wortelnoten hangkastje
Startprijs 50 EUR
Engelse salontafel, 1920 4288
Engelse salontafel, 1920
Startprijs 50 EUR
Antieke mahonie tafel, 1900 4208
Antieke mahonie tafel, 1900
Startprijs 60 EUR
Grenen kist 4258
Grenen kist
Startprijs 60 EUR
Engelse eettafel, 20e eeuw 4317
Engelse eettafel, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR
Mahonie breistoel, 19e eeuw 4237
Mahonie breistoel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Eiken parapluhouder, 1920 4244
Eiken parapluhouder, 1920
Startprijs 70 EUR
Tafeltje, 1880 grunder. 4287
Tafeltje, 1880 grunder.
Startprijs 70 EUR
Ovale mahonie spiegel, 1900 4293
Ovale mahonie spiegel, 1900
Startprijs 70 EUR
Antieke mahonie tafel 4326
Antieke mahonie tafel
Startprijs 70 EUR
Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4096
Antieke Engelse hangoortafel, 1900
Startprijs 80 EUR
Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4097
Antieke Engelse hangoortafel, 1900
Startprijs 80 EUR
Art Deco theekastje, 1920 4101
Art Deco theekastje, 1920
Startprijs 80 EUR
Louis Philippe wandkast, 1860 4114
Louis Philippe wandkast, 1860
Startprijs 80 EUR
Engelse mahonie klaptafel 4143
Engelse mahonie klaptafel
Startprijs 80 EUR
Mahonie spiegel met etages 4144
Mahonie spiegel met etages
Startprijs 80 EUR
Mahonie klapsalontafel met lade 4148
Mahonie klapsalontafel met lade
Startprijs 80 EUR
Oosterse wandtafel 4170
Oosterse wandtafel
Startprijs 80 EUR
Theekastje, 1910 4190
Theekastje, 1910
Startprijs 80 EUR
Engels theemeubel 4164
Engels theemeubel
Startprijs 90 EUR
Engelse ovale tafel met etage, 19e eeuw 4048
Engelse ovale tafel met etage, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antiek damesschrijfbureau + stoel 4078
Antiek damesschrijfbureau + stoel
Startprijs 100 EUR
Engelse theetafel, 19e eeuw 4153
Engelse theetafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Bloemtafel, 19e eeuw 4154
Bloemtafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Bovenstuk van Barokkast 4162
Bovenstuk van Barokkast
Startprijs 100 EUR
Antieke lessenaar, 1900 4177
Antieke lessenaar, 1900
Startprijs 100 EUR
Ronde mahonie tafel, 19e eeuw 4182
Ronde mahonie tafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antieke handwerktafel, 1880 4284
Antieke handwerktafel, 1880
Startprijs 100 EUR
Art Deco tafel met intarsia 4285
Art Deco tafel met intarsia
Startprijs 100 EUR
2x Houten ladenkastjes 4242
2x Houten ladenkastjes
Startprijs 120 EUR
4x Design klapstoelen 4253
4x Design klapstoelen
Startprijs 120 EUR
Mooie armleunstoel, 1860 4087
Mooie armleunstoel, 1860
Startprijs 125 EUR
Louis Philippe speeltafel, 1860 4125
Louis Philippe speeltafel, 1860
Startprijs 125 EUR
Kinder-bakkersstoel, 19e eeuw 4310
Kinder-bakkersstoel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Antieke penantkast, 1860 4099
Antieke penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Oude Indonesische olifantentafel 4105
Oude Indonesische olifantentafel
Startprijs 150 EUR
Louis Philippe wandtafel, 1860 4141
Louis Philippe wandtafel, 1860
Startprijs 150 EUR
Hollandse meidenkast, 1860 4152
Hollandse meidenkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4173
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR
4x Antieke Engelse stoelen, 1860 4181
4x Antieke Engelse stoelen, 1860
Startprijs 150 EUR
Ovale mahonie eettafel 4183
Ovale mahonie eettafel
Startprijs 150 EUR
Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
6x Antieke Hollandse stoelen 4223
6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR
Lederen armleunstoel, 1880 4235
Lederen armleunstoel, 1880
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten tafeltje, 1870 4278
Wortelnoten tafeltje, 1870
Startprijs 150 EUR
Ovale salontafel, 1870 4279
Ovale salontafel, 1870
Startprijs 150 EUR
Vossenkop salontafel 4280
Vossenkop salontafel
Startprijs 150 EUR
3 laden commode, 1900 4281
3 laden commode, 1900
Startprijs 150 EUR
Antiek Schwarzwald kastje, 1880 4305
Antiek Schwarzwald kastje, 1880
Startprijs 150 EUR
Frans ingelegd naaitafeltje, 19e eeuw 4304
Frans ingelegd naaitafeltje, 19e eeuw
Startprijs 170 EUR
Antiek eiken schrijfbureau, 1920 4312
Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 170 EUR
Franse piedestal met brons, 19e eeuw 4072
Franse piedestal met brons, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Eiken Empire commode, 1800 4053
Eiken Empire commode, 1800
Startprijs 200 EUR
Antieke Indonesische kist, 1900 4089
Antieke Indonesische kist, 1900
Startprijs 200 EUR
Willem III naaitafel (noten) 4091
Willem III naaitafel (noten)
Startprijs 200 EUR
Antieke Engelse handwerktafel, 1880 4092
Antieke Engelse handwerktafel, 1880
Startprijs 200 EUR
Antieke Spaanse salontafel 4115
Antieke Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR
Noten kast met glasopbouw, 1870 4155
Noten kast met glasopbouw, 1870
Startprijs 200 EUR
Chinees opbergmeubel 4174
Chinees opbergmeubel
Startprijs 200 EUR
Jugendstil commode, 1900 4189
Jugendstil commode, 1900
Startprijs 200 EUR
Gründer bureaustoel, 1880 4274
Gründer bureaustoel, 1880
Startprijs 200 EUR
3-Deurs spiegelkast 4275
3-Deurs spiegelkast
Startprijs 200 EUR
Eiken 2-deurs kast, 1840 4276
Eiken 2-deurs kast, 1840
Startprijs 200 EUR
Tafel Engelse stijl 4295
Tafel Engelse stijl
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4297
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 200 EUR
Gepolitoerde penantkast 4298
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 200 EUR
Vitrinekast, gebogen glas 4322
Vitrinekast, gebogen glas
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten scheerspiegel 4292
Wortelnoten scheerspiegel
Startprijs 220 EUR
Hang vitrine, 19e eeuw 4071
Hang vitrine, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR
Antieke Chinese plantentafel, 1900 4082
Antieke Chinese plantentafel, 1900
Startprijs 225 EUR
Antieke Franse gestoken garderobe, 1880 4052
Antieke Franse gestoken garderobe, 1880
Startprijs 250 EUR
6x Antieke stoelen, 1920 4086
6x Antieke stoelen, 1920
Startprijs 250 EUR
Zeeuwse kast 4145
Zeeuwse kast
Startprijs 250 EUR
6x Eiken stoelen, 1880 4231
6x Eiken stoelen, 1880
Startprijs 250 EUR
Antieke Duitse uittrektafel, 1900 4272
Antieke Duitse uittrektafel, 1900
Startprijs 250 EUR
Engelse commode 4273
Engelse commode
Startprijs 250 EUR
Antieke Engelse vitrinekast 4291
Antieke Engelse vitrinekast
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4296
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 250 EUR
Piedestal met moor, 19e eeuw 4309
Piedestal met moor, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Hoge Chinese herencommode 4270
Hoge Chinese herencommode
Startprijs 280 EUR
Mahonie klapbuffet 4311
Mahonie klapbuffet
Startprijs 290 EUR
Neo Gotische spinde, 19e eeuw 4135
Neo Gotische spinde, 19e eeuw
Startprijs 295 EUR
Eiken hang vitrine, 19e eeuw 4036
Eiken hang vitrine, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Antieke wortelnoten commode 4042
Antieke wortelnoten commode
Startprijs 300 EUR
Documentenkist/Bijbelkist, 19e eeuw 4043
Documentenkist/Bijbelkist, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Speeltafel met intarsia, 1800 4051
Speeltafel met intarsia, 1800
Startprijs 300 EUR
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4063
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Wortelnoten rolbureau 4074
Wortelnoten rolbureau
Startprijs 300 EUR
Gestoken wandconsole, 19e eeuw 4076
Gestoken wandconsole, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Engelse coulissentafel, 19e eeuw 4108
Engelse coulissentafel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Hoekkast, 1910 4196
Hoekkast, 1910
Startprijs 300 EUR