40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Schaarzetel, 1880 4230
Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR
Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw 4267
Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Spiegel + console, 1880 4268
Spiegel + console, 1880
Startprijs 300 EUR
Chiffoniere, 1820- 1830 4269
Chiffoniere, 1820- 1830
Startprijs 300 EUR
Louis Philippe kuifkast, 1860 4282
Louis Philippe kuifkast, 1860
Startprijs 300 EUR
Oude gietijzeren tuinbank 4308
Oude gietijzeren tuinbank
Startprijs 340 EUR
Grote Franse bank, 1870 4032
Grote Franse bank, 1870
Startprijs 350 EUR
Orgelgebogen commode, 18e eeuw 4016
Orgelgebogen commode, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
2x Gestoken stoelen, 19e eeuw 4040
2x Gestoken stoelen, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Secretaire, 18e eeuw 4056
Secretaire, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Eiken secretaire, 1860 4123
Eiken secretaire, 1860
Startprijs 400 EUR
Eiken secretaire, 1820 4163
Eiken secretaire, 1820
Startprijs 400 EUR
Hollandse trumeau, 1800 4255
Hollandse trumeau, 1800
Startprijs 400 EUR
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw 4260
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Eiken secretaire, 18e eeuw 4265
Eiken secretaire, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Antiek klapbaar kinderbankje, 1900 4254
Antiek klapbaar kinderbankje, 1900
Startprijs 420 EUR
Art Deco speeltafel , 1920 4055
Art Deco speeltafel , 1920
Startprijs 450 EUR
Engelse secretaire, 19e eeuw 4210
Engelse secretaire, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Louis Quinze-stijl commode, 1920 4218
Louis Quinze-stijl commode, 1920
Startprijs 450 EUR
Mahonie secretaire, 1810 4243
Mahonie secretaire, 1810
Startprijs 450 EUR
Franse boekenkast, 19e eeuw 4025
Franse boekenkast, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Engelse side-table, 19e eeuw 4044
Engelse side-table, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Spiegel met console, 1830 4069
Spiegel met console, 1830
Startprijs 500 EUR
Noten rolbureau 4098
Noten rolbureau
Startprijs 500 EUR
Noten kabinet, 19e eeuw 4159
Noten kabinet, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Art Deco secretaire, 1915 4169
Art Deco secretaire, 1915
Startprijs 500 EUR
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw 4172
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Chinese kast, 1900 4180
Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR
6x Moderne design krukjes 4256
6x Moderne design krukjes
Startprijs 500 EUR
Vergulde schildersezel met dolfijnen 4018
Vergulde schildersezel met dolfijnen
Startprijs 600 EUR
Franse Louis Philippe kast, 1880 4197
Franse Louis Philippe kast, 1880
Startprijs 600 EUR
Frans rozenhoutenbureau met brons 4015
Frans rozenhoutenbureau met brons
Startprijs 700 EUR
Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw 4021
Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 700 EUR
Hollands wortelnoten bureau, 18e eeuw 4083
Hollands wortelnoten bureau, 18e eeuw
Startprijs 750 EUR
Eiken 2-deurs kast, 1860 4047
Eiken 2-deurs kast, 1860
Startprijs 800 EUR
Eiken kast met figuren, 1880 4156
Eiken kast met figuren, 1880
Startprijs 800 EUR
Antieke Davenport, 19e eeuw 4020
Antieke Davenport, 19e eeuw
Startprijs 850 EUR
Secretaire met intarsia 4073
Secretaire met intarsia
Startprijs 850 EUR
Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw 4004
Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 900 EUR
Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw 4013
Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Schrijfsecretaire, 1780 4059
Schrijfsecretaire, 1780
Startprijs 1.000 EUR
Engelse eiken kast, 18e eeuw 4011
Engelse eiken kast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw 4014
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Kersenhouten secretaire, 1820 4008
Kersenhouten secretaire, 1820
Startprijs 1.500 EUR
Hollandse Barok vitrinekast, 1780 4005
Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.800 EUR
Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750 4023
Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startprijs 2.250 EUR
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4029
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.250 EUR
Bouille meubel met inleg 4000
Bouille meubel met inleg
Startprijs 4.000 EUR
Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani 4001
Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
Startprijs 5.000 EUR
Hollands kabinet, 1700 4009
Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.000 EUR
Antieke tafelspiegel, 1900 4307
Antieke tafelspiegel, 1900

25 EUR

Eiken hoekstoel, 1915 4186
Eiken hoekstoel, 1915

30 EUR

Engelse toiletspiegel, 19e eeuw 4215
Engelse toiletspiegel, 19e eeuw

30 EUR

Engelse wandspiegel met hoedenhouders 4216
Engelse wandspiegel met hoedenhouders

30 EUR

2x Voetenbankje 4220
2x Voetenbankje

30 EUR

Oude spiegel 4248
Oude spiegel

35 EUR

Wortelnoten wijntafel 4314
Wortelnoten wijntafel

35 EUR

Engelse toiletspiegel, 19e eeuw 4079

35 EUR

Duitse bretterstoel, 19e eeuw 4234
Duitse bretterstoel, 19e eeuw

35 EUR

Antiek hangkastje 4102
Antiek hangkastje

40 EUR

Antiek hangkastje, 1920 4103
Antiek hangkastje, 1920

40 EUR

2x Antieke stoelen met leer 4138
2x Antieke stoelen met leer

40 EUR

Antieke plantentafel, 1920 4151
Antieke plantentafel, 1920

40 EUR

Halve maantafel, 1920 4168
Halve maantafel, 1920

40 EUR

Notenhouten kist met klep 4192
Notenhouten kist met klep

40 EUR

Kleine Engelse naaitafel 4202
Kleine Engelse naaitafel

40 EUR

Commode in Barok-stijl 4228
Commode in Barok-stijl

40 EUR

Etagere hoekkast 4229
Etagere hoekkast

40 EUR

2x Antieke stoelen 4232
2x Antieke stoelen

40 EUR

Antieke mahonie spiegel, 1900 4239
Antieke mahonie spiegel, 1900

40 EUR

Houten biervat (bar model) 4240
Houten biervat (bar model)

40 EUR

Antiek hangkastje, 1920 4129
Antiek hangkastje, 1920

50 EUR

Antieke schaar-opklapstoel, 1900 4200
Antieke schaar-opklapstoel, 1900

50 EUR

Engelse Windsor stoel, 19e eeuw 4217
Engelse Windsor stoel, 19e eeuw

50 EUR

Hangvitrinekastje, 1930 4224
Hangvitrinekastje, 1930

50 EUR

Staande pathefoon, 1920 4241
Staande pathefoon, 1920

50 EUR

Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915 4329
Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915

50 EUR

Engelse eiken kist, 18e eeuw 4233
Engelse eiken kist, 18e eeuw

50 EUR

Hollandse hangvitrine, 18e eeuw 4238
Hollandse hangvitrine, 18e eeuw

55 EUR

Mahoniehouten rolluikkastje 4201
Mahoniehouten rolluikkastje

60 EUR

Jugendstil kapstok, 1915 4134
Jugendstil kapstok, 1915

60 EUR

Rond ingelegd bijzettafeltje, 1830 - 1840 4140
Rond ingelegd bijzettafeltje, 1830 - 1840

60 EUR

Mahonie armleunstoel, 1840 4167
Mahonie armleunstoel, 1840

60 EUR

Amsterdamse School-stijl wandkastje, 1920 4176
Amsterdamse School-stijl wandkastje, 1920

60 EUR

Antiek wandkastje 4221
Antiek wandkastje

60 EUR

Antieke Franse bijzettafel, 1920 4088
Antieke Franse bijzettafel, 1920

60 EUR

Antieke Oosterse bijzettafel 4119
Antieke Oosterse bijzettafel

60 EUR

Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw 4149
Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw

60 EUR

Wortelnoten theetafel 4160
Wortelnoten theetafel

60 EUR

Ronde Franse uitschuiftafel 4184
Ronde Franse uitschuiftafel

60 EUR

Bridge/speel tafel, 19e eeuw 4195
Bridge/speel tafel, 19e eeuw

60 EUR

Rooktafel met toebehoren 4198
Rooktafel met toebehoren

60 EUR

Antiek wandkastje, 1915 4203
Antiek wandkastje, 1915

60 EUR

2 Antieke stoelen + theetafel 4207
2 Antieke stoelen + theetafel

60 EUR

Antieke schaaktafel, 1900 4227
Antieke schaaktafel, 1900

60 EUR

Empire zitbankje, 19e eeuw 4251
Empire zitbankje, 19e eeuw

60 EUR