Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke bibliotheektrap, 1915 4245
Antieke bibliotheektrap, 1915

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Antieke vitrinekast, 1920 4315
Antieke vitrinekast, 1920

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Louis Quinze mahonie secretaire, 1860 4030
Louis Quinze mahonie secretaire, 1860

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke lederen oorstoel, 1930 4090
Antieke lederen oorstoel, 1930

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode, 18 eeuw 4070
Wortelnoten commode, 18 eeuw

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
Biedermeier secretaire, 1830 4179
Biedermeier secretaire, 1830

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
2x Japanse lakwerk piedestals 4024
2x Japanse lakwerk piedestals

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek Louis Seize secretaire 4080
Antiek Louis Seize secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Chinese hocker, 1900 4081
Antieke Chinese hocker, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke penantkast, 1860 4084
Antieke penantkast, 1860

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Empire divan, 1820 4194
Empire divan, 1820

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken kast met glas, 1860 4206
Eiken kast met glas, 1860

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kamerscherm, 19e eeuw 4219
Kamerscherm, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek kersen/mahonie nachtkastje 4300
Antiek kersen/mahonie nachtkastje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jalouzie hoekkast 1800 4325
Jalouzie hoekkast 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken linnenpers, 19e eeuw 4037
Eiken linnenpers, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Italiaans bar meubel, 1980 4064
Italiaans bar meubel, 1980

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Louis Philippe chiffoniere, 1860 4124
Louis Philippe chiffoniere, 1860

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Cilindersecretaire, 1820 4061
Cilindersecretaire, 1820

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Duits beschilderde hoekkast 4128
Duits beschilderde hoekkast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Frans nachtkastje, 19e eeuw 4136
Frans nachtkastje, 19e eeuw

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Empire tafel, 1820 4118
Empire tafel, 1820

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Tafel met koperen slachtbak, 19e eeuw 4199
Tafel met koperen slachtbak, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Duitse Louis Phillip penantkast, 1860 4188
Duitse Louis Phillip penantkast, 1860

Resultaat:

160 EUR