Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wortelnoten Barok commode, 1880 4094
Wortelnoten Barok commode, 1880

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Teakhouten schrijfbureau 4139
Teakhouten schrijfbureau

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken kist, 1780 4262
Eiken kist, 1780

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900 4301
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
IJzeren kluis, 19e eeuw 4316
IJzeren kluis, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Italiaanse hoekkast 4077
Italiaanse hoekkast

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Notenhouten vitrine opzetkast 4065
Notenhouten vitrine opzetkast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw 4067
Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie eettafel 4146
Mahonie eettafel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oude schildersezel in Rococo-stijl 4175
Oude schildersezel in Rococo-stijl

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie hoekkastje, 18e eeuw 4191
Mahonie hoekkastje, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke armleunstoel, 1860 4193
Antieke armleunstoel, 1860

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Engelse Art Deco kaptafel 4263
Engelse Art Deco kaptafel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Aparte Engelse kolenbak, 19e eeuw 4294
Aparte Engelse kolenbak, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Engels schrijfbureau 4066
Engels schrijfbureau

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Eiken secretaire, 19e eeuw 4130
Eiken secretaire, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote halspiegel, 1860 4211
Grote halspiegel, 1860

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Theekastje, 1920 4104
Theekastje, 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek kleine eiken spinde, 1800 4107
Antiek kleine eiken spinde, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke schaarstoel met inleg, 1900 4120
Antieke schaarstoel met inleg, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Japans lakwerkkastje 4161
Japans lakwerkkastje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ronde Oosterse etagiere 4222
Ronde Oosterse etagiere

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engels schrijfbureau met leer 4225
Engels schrijfbureau met leer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje 4264
Bijzettafeltje

Resultaat:

120 EUR