40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Penantkast 4302
Penantkast

120 EUR

17e-18e Eeuwse reiskist 4319
17e-18e Eeuwse reiskist

120 EUR

Mahonie eettafel, 80 x 90 x 210 cm. 4085
Mahonie eettafel, 80 x 90 x 210 cm.

110 EUR

Hollandse eiken kist, 17e - 18e eeuw 4112
Hollandse eiken kist, 17e - 18e eeuw

110 EUR

Oude Empire-stijl bureaustoel 4116
Oude Empire-stijl bureaustoel

110 EUR

Oosterse teakhouten kist, 20e eeuw 4117
Oosterse teakhouten kist, 20e eeuw

110 EUR

2x Antieke stoelen, 1900 4157
2x Antieke stoelen, 1900

110 EUR

Antieke eiken bureaustoel, 1915 4212
Antieke eiken bureaustoel, 1915

110 EUR

Engelse mahonie theetafel, 1800 4100
Engelse mahonie theetafel, 1800

100 EUR

2x Antieke eiken nachtkastjes, 1920 4131
2x Antieke eiken nachtkastjes, 1920

100 EUR

Wortelnoten naaitafel, 1880 4147
Wortelnoten naaitafel, 1880

100 EUR

4x Stoelen + tafel 4166
4x Stoelen + tafel

100 EUR

6x Louis Quinze-stijl stoelen, 1930 4185
6x Louis Quinze-stijl stoelen, 1930

100 EUR

Piedestal tafel, 19e eeuw 4283
Piedestal tafel, 19e eeuw

100 EUR

Eiken commode, 1890 4286
Eiken commode, 1890

100 EUR

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw 4323
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw

100 EUR

Amsterdamse School-stijl boekenkastje, 1920 4178
Amsterdamse School-stijl boekenkastje, 1920

95 EUR

Antieke pathefoon + platen 4126
Antieke pathefoon + platen

90 EUR

Antieke Engelse bibliotheektrap 4213
Antieke Engelse bibliotheektrap

90 EUR

Engelse commode, 19e eeuw 4214
Engelse commode, 19e eeuw

90 EUR

Engels mahonie kastje, 19e eeuw 4249
Engels mahonie kastje, 19e eeuw

90 EUR

Hollandse eiken kist 4113
Hollandse eiken kist

85 EUR

2x Notenhouten bijzettafeltjes 4165
2x Notenhouten bijzettafeltjes

80 EUR

Willem III schaaktafeltje 4257
Willem III schaaktafeltje

80 EUR

Antieke kinder-kak-stoel, 19e eeuw 4132
Antieke kinder-kak-stoel, 19e eeuw

75 EUR

Antieke spiegel met Barok lijst, 1900 4204
Antieke spiegel met Barok lijst, 1900

75 EUR

Biedermeier opzet buffetkast, 1870 4306
Biedermeier opzet buffetkast, 1870

75 EUR

Eiken paraplubak, 19e eeuw 4246
Eiken paraplubak, 19e eeuw

72 EUR

Miniatuur modelkastje, 19e eeuw 4250
Miniatuur modelkastje, 19e eeuw

72 EUR

Jalouzie nachtkastje, 1800 4142
Jalouzie nachtkastje, 1800

70 EUR

Antieke eikenhouten spiegel, 1920 4252
Antieke eikenhouten spiegel, 1920

70 EUR

Grote kast met intarsia. 4327
Grote kast met intarsia.

70 EUR

Antieke Louis Philippe bijzettafel, 1860 4093
Antieke Louis Philippe bijzettafel, 1860

65 EUR

Antieke kolenkist, 1915 4247
Antieke kolenkist, 1915

65 EUR

Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920 4328
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920

65 EUR

Antieke Franse bijzettafel, 1920 4088
Antieke Franse bijzettafel, 1920

60 EUR

Antieke Oosterse bijzettafel 4119
Antieke Oosterse bijzettafel

60 EUR

Engelse dekenkist, 18e eeuw 4127
Engelse dekenkist, 18e eeuw

60 EUR

Jugendstil kapstok, 1915 4134
Jugendstil kapstok, 1915

60 EUR

Rond ingelegd bijzettafeltje, 1830 - 1840 4140
Rond ingelegd bijzettafeltje, 1830 - 1840

60 EUR

Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw 4149
Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw

60 EUR

Wortelnoten theetafel 4150
Wortelnoten theetafel

60 EUR

Wortelnoten theetafel 4160
Wortelnoten theetafel

60 EUR

Mahonie armleunstoel, 1840 4167
Mahonie armleunstoel, 1840

60 EUR

Amsterdamse School-stijl wandkastje, 1920 4176
Amsterdamse School-stijl wandkastje, 1920

60 EUR

Ronde Franse uitschuiftafel 4184
Ronde Franse uitschuiftafel

60 EUR

Bridge/speel tafel, 19e eeuw 4195
Bridge/speel tafel, 19e eeuw

60 EUR

Rooktafel met toebehoren 4198
Rooktafel met toebehoren

60 EUR

Mahoniehouten rolluikkastje 4201
Mahoniehouten rolluikkastje

60 EUR

Antiek wandkastje, 1915 4203
Antiek wandkastje, 1915

60 EUR

2 Antieke stoelen + theetafel 4207
2 Antieke stoelen + theetafel

60 EUR

Antiek wandkastje 4221
Antiek wandkastje

60 EUR

Antieke schaaktafel, 1900 4227
Antieke schaaktafel, 1900

60 EUR

Empire zitbankje, 19e eeuw 4251
Empire zitbankje, 19e eeuw

60 EUR

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw 4324

60 EUR

Hollandse hangvitrine, 18e eeuw 4238
Hollandse hangvitrine, 18e eeuw

55 EUR

Antiek hangkastje, 1920 4129
Antiek hangkastje, 1920

50 EUR

Antieke schaar-opklapstoel, 1900 4200
Antieke schaar-opklapstoel, 1900

50 EUR

Engelse Windsor stoel, 19e eeuw 4217
Engelse Windsor stoel, 19e eeuw

50 EUR

Hangvitrinekastje, 1930 4224
Hangvitrinekastje, 1930

50 EUR

Engelse eiken kist, 18e eeuw 4233
Engelse eiken kist, 18e eeuw

50 EUR

Staande pathefoon, 1920 4241
Staande pathefoon, 1920

50 EUR

Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915 4329
Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915

50 EUR

Antiek hangkastje 4102
Antiek hangkastje

40 EUR

Antiek hangkastje, 1920 4103
Antiek hangkastje, 1920

40 EUR

2x Antieke stoelen met leer 4138
2x Antieke stoelen met leer

40 EUR

Antieke plantentafel, 1920 4151
Antieke plantentafel, 1920

40 EUR

Halve maantafel, 1920 4168
Halve maantafel, 1920

40 EUR

Notenhouten kist met klep 4192
Notenhouten kist met klep

40 EUR

Kleine Engelse naaitafel 4202
Kleine Engelse naaitafel

40 EUR

Commode in Barok-stijl 4228
Commode in Barok-stijl

40 EUR

Etagere hoekkast 4229
Etagere hoekkast

40 EUR

2x Antieke stoelen 4232
2x Antieke stoelen

40 EUR

Antieke mahonie spiegel, 1900 4239
Antieke mahonie spiegel, 1900

40 EUR

Houten biervat (bar model) 4240
Houten biervat (bar model)

40 EUR

Engelse toiletspiegel, 19e eeuw 4079
Engelse toiletspiegel, 19e eeuw

35 EUR

Duitse bretterstoel, 19e eeuw 4234
Duitse bretterstoel, 19e eeuw

35 EUR

Oude spiegel 4248
Oude spiegel

35 EUR

Wortelnoten wijntafel 4314
Wortelnoten wijntafel

35 EUR

Eiken hoekstoel, 1915 4186
Eiken hoekstoel, 1915

30 EUR

Engelse toiletspiegel, 19e eeuw 4215

30 EUR

Engelse wandspiegel met hoedenhouders 4216
Engelse wandspiegel met hoedenhouders

30 EUR

2x Voetenbankje 4220
2x Voetenbankje

30 EUR

Antieke tafelspiegel, 1900 4307
Antieke tafelspiegel, 1900

25 EUR