Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil-stijl tegeltableau 6572
Jugendstil-stijl tegeltableau
Startprijs 60 EUR
Lot Chinees porselein (7x) 6601
Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 60 EUR
2x Oud/antiek Chinees porselein 6634
2x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Engelse karafset, 1910 6640
Engelse karafset, 1910
Startprijs 60 EUR
Chinees trekpotje, 19e eeuw 6081
Chinees trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Oude Chinese Kantonese vaas 6102
Oude Chinese Kantonese vaas
Startprijs 70 EUR
Porseleinen vogelkooi plaquette 6165
Porseleinen vogelkooi plaquette
Startprijs 70 EUR
Bing en Gröhndahl figuur 6298
Bing en Gröhndahl figuur
Startprijs 70 EUR
Duitse Roloff bonbonniere 6322
Duitse Roloff bonbonniere
Startprijs 70 EUR
Zeldzame Satsuma kom 6337
Zeldzame Satsuma kom
Startprijs 70 EUR
Antieke Chinese vaas 6362
Antieke Chinese vaas
Startprijs 70 EUR
2x Chinees porselein 6408
2x Chinees porselein
Startprijs 70 EUR
Chinese Familie Verte vaas 6432
Chinese Familie Verte vaas
Startprijs 70 EUR
5x Antieke Imari vazen 6528
5x Antieke Imari vazen
Startprijs 70 EUR
4x Oud/antiek Chinees porselein 6531
4x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 70 EUR
4x Antiek Imari porselein 6532
4x Antiek Imari porselein
Startprijs 70 EUR
Majolica briefverzwaarder, 1900 6548
Majolica briefverzwaarder, 1900
Startprijs 70 EUR
Franse plaquette, 19e eeuw 6608
Franse plaquette, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Porseleinen lamp 6069
Porseleinen lamp
Startprijs 75 EUR
Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw 6071
Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
4x Capucijner kop+schotels, 18e - 19e eeuw 6135
4x Capucijner kop+schotels, 18e - 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Antieke Satsuma vaas, 1900 6310
Antieke Satsuma vaas, 1900
Startprijs 75 EUR
Antieke Japanse Satsuma vaas, 1900 6311
Antieke Japanse Satsuma vaas, 1900
Startprijs 75 EUR
Oude Chinese kraagvaas 6347
Oude Chinese kraagvaas
Startprijs 75 EUR
Lot antieke Chinees porselein (10x) 6366
Lot antieke Chinees porselein (10x)
Startprijs 75 EUR
3x Oud Chinees porselein 6388
3x Oud Chinees porselein
Startprijs 75 EUR
7x Antieke Chinese kommen (divers) 6391
7x Antieke Chinese kommen (divers)
Startprijs 75 EUR
2x Oude Chinese potten 6460
2x Oude Chinese potten
Startprijs 75 EUR
3x Chinese Familie Rose borden, 18e  eeuw 6570
3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR
Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900 6670
Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900
Startprijs 75 EUR
Antieke Franse lamp, 1900 6671
Antieke Franse lamp, 1900
Startprijs 75 EUR
10x Jugendstil tegels 6167
10x Jugendstil tegels
Startprijs 80 EUR
12x Antieke Jugendstil tegels, 1915 6168
12x Antieke Jugendstil tegels, 1915
Startprijs 80 EUR
Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw 6260
Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw 6276
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antiek keramieken figuur, Spelende honden 6295
Antiek keramieken figuur, Spelende honden
Startprijs 80 EUR
3x Imari kop/schotel, 18e eeuw 6306
3x Imari kop/schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Royal Dux figuur, Papegaai 6323
Royal Dux figuur, Papegaai
Startprijs 80 EUR
Chinese platte kom 6371
Chinese platte kom
Startprijs 80 EUR
Antieke Chinese drakenkom 6419
Antieke Chinese drakenkom
Startprijs 80 EUR
Oude Chinese Yixing theepot 6495
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
2x Antieke Delftse plaquettes 6533
2x Antieke Delftse plaquettes
Startprijs 80 EUR
2x Chinese dekselpotjes, 19e eeuw 6553
2x Chinese dekselpotjes, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900 6554
4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900
Startprijs 80 EUR
3x Porseleinen beeldjes 6600
3x Porseleinen beeldjes
Startprijs 80 EUR
Oude Chinese eierschaal tafellamp 6635
Oude Chinese eierschaal tafellamp
Startprijs 80 EUR
Oude Chinese snuffbottle Peking glas 6638
Oude Chinese snuffbottle Peking glas
Startprijs 80 EUR
Oud/antiek Yixing theepotje 6666
Oud/antiek Yixing theepotje
Startprijs 80 EUR
2x Oude Chinese dekselpotten 6676
2x Oude Chinese dekselpotten
Startprijs 85 EUR
Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel 6127
Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel
Startprijs 90 EUR
Antieke Royal Dux schaal, 1915 6294
Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startprijs 90 EUR
3x Meissen, divers 6321
3x Meissen, divers
Startprijs 90 EUR
Oude Chinese vaas 6435
Oude Chinese vaas
Startprijs 90 EUR
Antieke vaas met putti 6457
Antieke vaas met putti
Startprijs 90 EUR
Theepot in tekkelvorm, 1920 6598
Theepot in tekkelvorm, 1920
Startprijs 90 EUR
2x Frans porseleinen flacons, 19e eeuw 6667
2x Frans porseleinen flacons, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
3 Delen Duits (Meissen) porselein 6021
3 Delen Duits (Meissen) porselein
Startprijs 100 EUR
Antieke Meissen snorkommetje 6023
Antieke Meissen snorkommetje
Startprijs 100 EUR
Antieke Meissen inktpot, 1900 6058
Antieke Meissen inktpot, 1900
Startprijs 100 EUR
Franse vaas, 19e eeuw 6061
Franse vaas, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antieke Oostenrijkse kandelaar/vaas, 1915 6074
Antieke Oostenrijkse kandelaar/vaas, 1915
Startprijs 100 EUR
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6092
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Bisquit porseleinen veulen 6129
Bisquit porseleinen veulen
Startprijs 100 EUR
2x Sarreguemines vazen 6140
2x Sarreguemines vazen
Startprijs 100 EUR
2x Antiek Japans porselein 6185
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 100 EUR
Hollandse Velsen Art Deco vaas 6198
Hollandse Velsen Art Deco vaas
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese penselenvaas 6222
Oude Chinese penselenvaas
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese gemberpot met deksel 6251
Oude Chinese gemberpot met deksel
Startprijs 100 EUR
3x Antiek Chinees porselein 6264
3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
5x Chinees porselein, 18e eeuw 6346
5x Chinees porselein, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
2x Oude/Chinese kommen 6372
2x Oude/Chinese kommen
Startprijs 100 EUR
Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6394
Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6397
3x 18e Eeuws Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
6x Chinese bordjes, 18e  - 19e eeuw 6399
6x Chinese bordjes, 18e - 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Chinese kom, 17e - 18e eeuw 6400
Chinese kom, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Chinese kom, 18e eeuw 6418
Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
5x Duitse borden, divers 6486
5x Duitse borden, divers
Startprijs 100 EUR
Chinees schaakspel in doos 6509
Chinees schaakspel in doos
Startprijs 100 EUR
3x Meissen borden 6518
3x Meissen borden
Startprijs 100 EUR
2x Marmeren Foo-honden 6542
2x Marmeren Foo-honden
Startprijs 100 EUR
6x Dresden mokka kop/schotel 6577
6x Dresden mokka kop/schotel
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese Yixing theepot 6602
Antieke Chinese Yixing theepot
Startprijs 100 EUR
Thüringen porselein 6605
Thüringen porselein
Startprijs 100 EUR
Meissen vaas 6612
Meissen vaas
Startprijs 100 EUR
Grote oude wierookpot 6616
Grote oude wierookpot
Startprijs 100 EUR
7x Chinese kommen, 19e eeuw 6628
7x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Grote Imari vaas, 19e eeuw 6302
Grote Imari vaas, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR
Chinese Yixing siervaas, 19e eeuw 6417
Chinese Yixing siervaas, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR
Oud Chinees porselein, Blanc de Chine figuur 6091
Oud Chinees porselein, Blanc de Chine figuur
Startprijs 120 EUR
Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw 6096
Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Chinese theebus, 18e eeuw 6214
Chinese theebus, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Chinese capucijner kom, 19e eeuw 6252
Chinese capucijner kom, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
2x Oude Chinese vazen 6348
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 120 EUR
4x Chinese bordjes 6379
4x Chinese bordjes
Startprijs 120 EUR
6x Chinees porselein, 18e - 19e eeuw 6381
6x Chinees porselein, 18e - 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
4x Chinese blauwe borden 6393
4x Chinese blauwe borden
Startprijs 120 EUR