40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

2x Zeldzame oude Chinese kopjes 6161
2x Zeldzame oude Chinese kopjes

900 EUR

Oude Chinese dekselpot 6631
Oude Chinese dekselpot

125 EUR

Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw 6468
Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw

300 EUR

3x Oud/antiek Chinees 6313
3x Oud/antiek Chinees

325 EUR

Oude bruine Chinese celadon vaas 6212
Oude bruine Chinese celadon vaas

8.000 EUR

Chinese tegel in lijst 6166
Chinese tegel in lijst

725 EUR

2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw 6044
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw

350 EUR

Chinese zoutnap, 18e - 19e eeuw 6551
Chinese zoutnap, 18e - 19e eeuw

75 EUR

4x Antieke Hollands plateel 6191
4x Antieke Hollands plateel

46 EUR

3x Imari, 18e eeuw  (divers) 6116
3x Imari, 18e eeuw (divers)

70 EUR

Lot Chinees porselein, 18e eeuw  (6x) 6113
Lot Chinees porselein, 18e eeuw (6x)

900 EUR

6x Chinees porselein, 18e eeuw 6043
6x Chinees porselein, 18e eeuw

750 EUR

3x Chinese borden, 18e eeuw 6026
3x Chinese borden, 18e eeuw

350 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6677
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein

35 EUR

Japans eierschaal theeservies 6664
Japans eierschaal theeservies

45 EUR

Oude porseleinen Rosenthal woerd 6633
Oude porseleinen Rosenthal woerd

20 EUR

Oude Japanse of Chinese vaas 6596
Oude Japanse of Chinese vaas

120 EUR

2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw 6594
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw

60 EUR

Villeroy en Boch servies 6586
Villeroy en Boch servies

105 EUR

Baardmankruik, 18e eeuw 6582
Baardmankruik, 18e eeuw

170 EUR

Han Boerrigter schotel 6560
Han Boerrigter schotel

135 EUR

Chinese bloempotschaal, 20e eeuw 6559
Chinese bloempotschaal, 20e eeuw

60 EUR

2x Oude/antieke Chinese gemberpotten 6526
2x Oude/antieke Chinese gemberpotten

70 EUR

Oude Chinese vaas 6501
Oude Chinese vaas

40 EUR

2x Oud Chinees celadon porselein 6464
2x Oud Chinees celadon porselein

110 EUR

2x Oude Chinese dekselvazen 6440
2x Oude Chinese dekselvazen

425 EUR

Chinees vaasje 6436
Chinees vaasje

75 EUR

Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw 6431
Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw

170 EUR

Aparte groene Chinese bolvaas 6412
Aparte groene Chinese bolvaas

50 EUR

Antiek Satsuma sierbord 6401
Antiek Satsuma sierbord

225 EUR

Grote blauwe schaal, 20e eeuw 6395
Grote blauwe schaal, 20e eeuw

60 EUR

Antieke Chinese vaas 6375
Antieke Chinese vaas

4.500 EUR

Oude Chinese celadon vaas 6361
Oude Chinese celadon vaas

700 EUR

2x Chinese pijpvazen 6345
2x Chinese pijpvazen

100 EUR

Oude Chinese vaas 6339
Oude Chinese vaas
Startprijs 700 EUR
Oud Herend serviesgoed 6273
Oud Herend serviesgoed

150 EUR

Chinese Gendi schenkkan 6247
Chinese Gendi schenkkan

300 EUR

Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw 6242
Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw

90 EUR

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom 6226
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom

300 EUR

Zeldzame Chinese schotel 6206
Zeldzame Chinese schotel

500 EUR

Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel 6205
Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel

1.100 EUR

Chinese sierschotel, 19e eeuw 6163
Chinese sierschotel, 19e eeuw

300 EUR

Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw 6115
Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw

70 EUR

Twee grote Samson Kakiemon theebussen 6050
Twee grote Samson Kakiemon theebussen

550 EUR

Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw 6028
Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw

250 EUR

Antieke Chinese Kantonese vaas 6673
Antieke Chinese Kantonese vaas

25 EUR

2x Meissen borden, 19e eeuw 6662
2x Meissen borden, 19e eeuw

25 EUR

Imari dekselvaas, 19e eeuw 6658
Imari dekselvaas, 19e eeuw

35 EUR

Gemberpot + Chinese kom 6655
Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 30 EUR
Antiek Sevres inktstel 6654
Antiek Sevres inktstel

50 EUR

Antieke Chinese roodlak doos 6653
Antieke Chinese roodlak doos

60 EUR

Grote Imari dekselschaal 6652
Grote Imari dekselschaal

40 EUR

Antiek Schierholz inktstel 6650
Antiek Schierholz inktstel

20 EUR

4x Oude/antieke figuren 6649
4x Oude/antieke figuren

35 EUR

3x Oude porseleinen vogels 6648
3x Oude porseleinen vogels

35 EUR

2x Porseleinen vazen, 1930-1950 6647
2x Porseleinen vazen, 1930-1950

20 EUR

3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900 6644
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900

20 EUR

Oude Yixing theepot 6642
Oude Yixing theepot

30 EUR

3x Imari borden, 19e eeuw 6617
3x Imari borden, 19e eeuw

25 EUR

Oud/antiek Japans Satsuma servies 6610
Oud/antiek Japans Satsuma servies

35 EUR

2x Familie Rose borden, 19e eeuw 6603
2x Familie Rose borden, 19e eeuw

170 EUR

2x Oude/antieke dekseldozen 6599
2x Oude/antieke dekseldozen

50 EUR

2x Porseleinen Pin Up lampjes 6595
2x Porseleinen Pin Up lampjes

90 EUR

6x Wedgwood porselein 6587
6x Wedgwood porselein

80 EUR

Achtkantig Imari sierbord, 19e eeuw 6583
Achtkantig Imari sierbord, 19e eeuw

60 EUR

Antieke Jugendstil vaas, 1915 6579
Antieke Jugendstil vaas, 1915

60 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot 6578
Oude Chinese Yixing trekpot

40 EUR

6x Antiek Duits porselein, 1800 6576
6x Antiek Duits porselein, 1800

80 EUR

2x Keuls steengoed 6575
2x Keuls steengoed

40 EUR

2x Chinese capucijner schotels 6569
2x Chinese capucijner schotels

60 EUR

2x Chinese vaasjes 6563
2x Chinese vaasjes

30 EUR

Antieke Chinese lampenvoet 6561
Antieke Chinese lampenvoet

50 EUR

Lot divers Chinees (6x) 6558
Lot divers Chinees (6x)

80 EUR

2x Chinese borden, 18e eeuw 6557
2x Chinese borden, 18e eeuw

80 EUR

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6549
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw

60 EUR

2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900 6545
2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900

30 EUR

Doos Chinees porselein (bloempotjes) 6544
Doos Chinees porselein (bloempotjes)

40 EUR

2x Chinese penselenpotten 6543
2x Chinese penselenpotten

60 EUR

Plaquette 6540
Plaquette

40 EUR

Oude rood geglazuurde Chinese Yixing vaas 6538
Oude rood geglazuurde Chinese Yixing vaas
Startprijs 60 EUR
4x Antieke reukverdrijvers, 1930 6535
4x Antieke reukverdrijvers, 1930

130 EUR

Lot Chinees porselein (14x) 6529
Lot Chinees porselein (14x)

80 EUR

Lot antiek Chinees porselein (10x) 6510
Lot antiek Chinees porselein (10x)

100 EUR

Lot oud Chinees porselein 6507
Lot oud Chinees porselein

40 EUR

2x Oude Chinese vazen 6505
2x Oude Chinese vazen

65 EUR

Engels Wedgwood servies 6500
Engels Wedgwood servies

125 EUR

Imari dekselpot, 19e eeuw 6498
Imari dekselpot, 19e eeuw

100 EUR

Oud/antiek Chinees/Japans cloisonne (7x) 6491
Oud/antiek Chinees/Japans cloisonne (7x)

65 EUR

Delfts bord, 18e eeuw 6482
Delfts bord, 18e eeuw

35 EUR

Paar Foo-honden 6477
Paar Foo-honden

225 EUR

2x Oud Chinees porselein 6455
2x Oud Chinees porselein

180 EUR

Oude Chinese theebus 6454
Oude Chinese theebus

100 EUR

5x Oude Japanse figuren 6444
5x Oude Japanse figuren

90 EUR

Chinese Yixing wierookbrander 6442
Chinese Yixing wierookbrander

60 EUR

Oude Chinese boeddha 6437
Oude Chinese boeddha

60 EUR

Oude Chinese erotische plaquette 6430
Oude Chinese erotische plaquette

70 EUR