Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gemberpot + Chinese kom 6655
Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antiek Sevres inktstel 6654
Antiek Sevres inktstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Chinese roodlak doos 6653
Antieke Chinese roodlak doos

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Imari dekselschaal 6652
Grote Imari dekselschaal

Resultaat:

40 EUR

Antieke Royal Doulton kan 6651
Antieke Royal Doulton kan
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antiek Schierholz inktstel 6650
Antiek Schierholz inktstel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke figuren 6649
4x Oude/antieke figuren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Porseleinen vazen, 1930-1950 6647
2x Porseleinen vazen, 1930-1950

Resultaat:

20 EUR

2x Oud/antiek handbeschilderd porselein 6646
2x Oud/antiek handbeschilderd porselein
Startprijs 35 EUR
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw 6645
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900 6644
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot 6643
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude Yixing theepot 6642
Oude Yixing theepot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek Engels servies op tablet 6641
Antiek Engels servies op tablet

Resultaat:

20 EUR

Engelse karafset, 1910 6640
Engelse karafset, 1910
Startprijs 60 EUR
Terracotta servies, 19e eeuw 6639
Terracotta servies, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese snuffbottle Peking glas 6638
Oude Chinese snuffbottle Peking glas
Startprijs 80 EUR
Japanse/Chinese fles, 1920 6637
Japanse/Chinese fles, 1920
Startprijs 40 EUR
Oude Chinese eierschaal tafellamp 6635
Oude Chinese eierschaal tafellamp
Startprijs 80 EUR
2x Oud/antiek Chinees porselein 6634
2x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Oude porseleinen Rosenthal woerd 6633
Oude porseleinen Rosenthal woerd

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Porseleinen plaquettes 6636
3x Porseleinen plaquettes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude porseleinen vogels 6648
3x Oude porseleinen vogels

Resultaat:

35 EUR

2x Oude porseleinen figuren 6565
2x Oude porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR