Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x Wedgwood porselein 6587
6x Wedgwood porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oud/antiek Frans inktstel 6657
Oud/antiek Frans inktstel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw 6132
Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Antieke tabakspotten, 1930 6286
3x Antieke tabakspotten, 1930

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke porseleinen figuren etc. 6292
5x Oude/antieke porseleinen figuren etc.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese kop+schotels 6402
6x Antieke Chinese kop+schotels

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinees vaasje 6436
Chinees vaasje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Antieke Kantonese vazen, 1900 - 1930 6534
2x Antieke Kantonese vazen, 1900 - 1930

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese zoutnap, 18e - 19e eeuw 6551
Chinese zoutnap, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4x Chinese schotels, 18e - 19e eeuw 6112
4x Chinese schotels, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw 6115
Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Imari, 18e eeuw  (divers) 6116
3x Imari, 18e eeuw (divers)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese Blanc de Chine figuur 6211
Chinese Blanc de Chine figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Fayence beer, 18e - 19e eeuw 6285
Fayence beer, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude Chinese erotische plaquette 6430
Oude Chinese erotische plaquette

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese gemberpotten 6526
2x Oude/antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees/Japans cloisonne (7x) 6491
Oud/antiek Chinees/Japans cloisonne (7x)

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6505
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw 6121
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Capucijner kop + schotel, 18e- 19e eeuw 6134
3x Capucijner kop + schotel, 18e- 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Keramiek, 1915 6176
6x Keramiek, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek Hollands aardewerk (5x) 6190
Lot oud/antiek Hollands aardewerk (5x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Antieke tegels 6215
3x Antieke tegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein, 20e eeuw 6263
3x Chinees porselein, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Makkums plateel 6268
2x Makkums plateel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
8x Oude porseleinen beeldjes 6289
8x Oude porseleinen beeldjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Imari kop/schotel, 19e eeuw 6307
6x Imari kop/schotel, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Limoges Cartier kop+schotels 6317
2x Limoges Cartier kop+schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek 6-delig chocolade servies 6318
Antiek 6-delig chocolade servies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinese gemberpotjes (22x) 6326
Lot Chinese gemberpotjes (22x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Chinese schotels, 18e eeuw 6328
5x Chinese schotels, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinees Amsterdams Bont, 18e eeuw 6335
2x Chinees Amsterdams Bont, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duitse Hummel plaquette 6377
Duitse Hummel plaquette

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote blauwe schaal, 20e eeuw 6395
Grote blauwe schaal, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Chinese reukverdrijver 6429
Oude Chinese reukverdrijver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Chinese boeddha 6437
Oude Chinese boeddha

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Yixing wierookbrander 6442
Chinese Yixing wierookbrander

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese vazen 6446
3x Oude Chinese vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oud Chinees kaststel met draken 6493
Oud Chinees kaststel met draken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oud/antiek Japans porseleinen beeld 6517
Oud/antiek Japans porseleinen beeld

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Imari borden, 19e eeuw 6527
4x Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese penselenpotten 6543
2x Chinese penselenpotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6549
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese bekers, 18e  - 19e eeuw 6552
2x Chinese bekers, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese bloempotschaal, 20e eeuw 6559
Chinese bloempotschaal, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinese capucijner schotels 6569
2x Chinese capucijner schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil vaas, 1915 6579
Antieke Jugendstil vaas, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Achtkantig Imari sierbord, 19e eeuw 6583
Achtkantig Imari sierbord, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw 6594
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Chinese roodlak doos 6653
Antieke Chinese roodlak doos

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Oud Chinees porselein 6082
5x Oud Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Imari schotel, 18e eeuw 6114
Chinese Imari schotel, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Antiek Imari porselein 6123
3x Antiek Imari porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Engelse Moorcroft schotel, 1915 6139
Antieke Engelse Moorcroft schotel, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x  Keramieken boekensteunen, 1930 6177
2x Keramieken boekensteunen, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Oude Italiaanse apothekerspotten 6178
3x Oude Italiaanse apothekerspotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke keramieken piedestal 6179
Antieke keramieken piedestal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Plazuid bloemmpot 6192
Antieke Plazuid bloemmpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Chinese knobbelvaas 6231
Antieke Chinese knobbelvaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Antiek plateel 6238
5x Antiek plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Antiek plateel 6240
4x Antiek plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6244
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Chinese Blanc de Chine Foo-honden 6290
2x Chinese Blanc de Chine Foo-honden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse Imari schaal, 19e eeuw 6301
Japanse Imari schaal, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Imari (7x), 19e eeuw 6308
Lot Imari (7x), 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Duitse Fayence sierschotel, 18e eeuw 6320
Duitse Fayence sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Chinese papbordjes, 18e eeuw 6334
2x Chinese papbordjes, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Kantonese schaal 6336
Oude Kantonese schaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Japans Kutani servies 6349
Antiek Japans Kutani servies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Aparte groene Chinese bolvaas 6412
Aparte groene Chinese bolvaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 6428
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude jardiniere 6458
Oude jardiniere

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6478
Oude Chinese kom

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Satsuma vaas, 1920 6516
Antieke Japanse Satsuma vaas, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Chinese lampenvoet 6561
Antieke Chinese lampenvoet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse Imari pijpvazen, 19e eeuw 6580
2x Antieke Japanse Imari pijpvazen, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Antiek Imari porselein, 19e eeuw 6584
4x Antiek Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke dekseldozen 6599
2x Oude/antieke dekseldozen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen Japans Imari, 19e eeuw 6619
3 Delen Japans Imari, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Sevres inktstel 6654
Antiek Sevres inktstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Antieke Hollands plateel 6191
4x Antieke Hollands plateel

Resultaat:

46 EUR

Verkocht
Groot lot oude/antieke tegels 6170
Groot lot oude/antieke tegels

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4x Antiek Bisquit porselein 6291
4x Antiek Bisquit porselein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Duitse Hummel Wandplaquette 6376
Duitse Hummel Wandplaquette

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
5x Oude Chinese kommen, 1900 6589
5x Oude Chinese kommen, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Japans eierschaal theeservies 6664
Japans eierschaal theeservies

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kopje Versace Rosenthal 6070
Kopje Versace Rosenthal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Imari schotel, 19e eeuw 6125
Imari schotel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Oud Herend porselein 6187
4x Oud Herend porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Familie Rose bord, 18e eeuw 6262
Familie Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke borden 6270
2x Antieke borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Fürstenberg serviesgoed 6274
Lot Fürstenberg serviesgoed

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
12x Antieke herdenkingsborden Hollands koningshuis 6316
12x Antieke herdenkingsborden Hollands koningshuis

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse vazen, 1920 6350
2x Antieke Japanse vazen, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Oude Hummel figuren 6353
4x Oude Hummel figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinese snuiftabaksdoosjes 6452
2x Chinese snuiftabaksdoosjes

Resultaat:

40 EUR