Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Oud porselein/aardewerk 6466
3x Oud porselein/aardewerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6501
Oude Chinese vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6502
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese natuurstenen dolk 6503
Chinese natuurstenen dolk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot oud Chinees porselein 6507
Lot oud Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Plaquette 6540
Plaquette

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Doos Chinees porselein (bloempotjes) 6544
Doos Chinees porselein (bloempotjes)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse borden, 1880 6567
2x Antieke Japanse borden, 1880

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Keuls steengoed 6575
2x Keuls steengoed

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese Yixing trekpot 6578
Oude Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Gouda plateel (5x) 6585
Lot Gouda plateel (5x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Porseleinen plaquettes 6636
3x Porseleinen plaquettes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote Imari dekselschaal 6652
Grote Imari dekselschaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Imari kastkommen 6661
5x Imari kastkommen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Oud Herend porselein 6072
4x Oud Herend porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6410
2x Chinees porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Delfts bord, 18e eeuw 6482
Delfts bord, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oud/antiek Japans Satsuma servies 6610
Oud/antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Terracotta vaas 6621
Terracotta vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Oude porseleinen vogels 6648
3x Oude porseleinen vogels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke figuren 6649
4x Oude/antieke figuren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Imari dekselvaas, 19e eeuw 6658
Imari dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6677
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Antieke borden 6275
2x Antieke borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Delftse Fayence schotel, 1930 6287
Antieke Delftse Fayence schotel, 1930

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Anne Nichols theeservies 6325
Anne Nichols theeservies

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6450
Lot Chinees porselein

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke vaas, 1900 6463
Antieke vaas, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900 6545
2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Chinese vaasjes 6563
2x Chinese vaasjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees vaasje 6632
Oud/antiek Chinees vaasje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude Yixing theepot 6642
Oude Yixing theepot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Gouda plateelvazen 6269
3x Gouda plateelvazen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude Chinese knobbelvaas 6506
Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude Chinese blauwe vaas 6508
Oude Chinese blauwe vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Imari borden, 19e eeuw 6617
3x Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke Meissen sauskom, 1930 6630
Antieke Meissen sauskom, 1930

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot 6643
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Gemberpot, 17e - 18e eeuw 6659
Gemberpot, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Meissen borden, 19e eeuw 6662
2x Meissen borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Kantonese vaas 6673
Antieke Chinese Kantonese vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke tegels (7x) 6172
Lot oude/antieke tegels (7x)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot porselein (schotels/vaas) 6384
Lot porselein (schotels/vaas)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Antieke bloempot, 1900 6522
2x Antieke bloempot, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude porseleinen Rosenthal woerd 6633
Oude porseleinen Rosenthal woerd

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antiek Engels servies op tablet 6641
Antiek Engels servies op tablet

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900 6644
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Porseleinen vazen, 1930-1950 6647
2x Porseleinen vazen, 1930-1950

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antiek Schierholz inktstel 6650
Antiek Schierholz inktstel

Resultaat:

20 EUR