Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oud porselein/aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Drie maal oud porselein/aardewerk. Bestaande uit: Frans vaasje met landschap decor + aardewerken penselenpot China handbeschilderd,+ bisquit porseleinen figuur, 19e eeuw, Frankrijk, hand beschadigd. ...

Oude Chinese vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met bloesem en vogel decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 21 cm ø. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met tekst, tekens en landschappen. Haarscheur. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijke staat.

Chinese natuurstenen dolk
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinese natuurstenen dolk met draak. In houder. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 47 x 6 cm.

Lot oud Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Plaquette
Resultaat: 40 EUR

Polychrome Fayence plaquette met chinoiserie Geisha decor. Gemerkt. Circa 1900. Chip achterkant. Afmeting: 13 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Doos Chinees porselein (bloempotjes)
Resultaat: 40 EUR

Lot met Chinese bloempotjes. Eind 20e eeuw. Bestaande uit: Vier setjes van vier bloempotjes. Acht setjes van drie bloempotjes en twaalf losse bloempotjes. Afmeting: 10 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Japanse borden, 1880
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen borden, blauw/wit met bloemen decor en bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Keuls steengoed
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Keuls steengoed. Eén oliekruik. Eén rumtopf. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 16 x 10 cm ø. In goede staat.

Lot Gouda plateel (5x)
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen oud Gouda Zuid Holland plateel. Letters F.P. Circa 1915. Eén dekselpot bodemrand chip. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

3x Porseleinen plaquettes
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Grote Imari dekselschaal
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

5x Imari kastkommen
Resultaat: 40 EUR

Vijf goud Imari porseleinen kastkommen, in lotusbloem vorm met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.

4x Oud Herend porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud Herend porselein met goud/roze florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén gemberpot met rondom landschap decor, 18e eeuw. Eén theepot met vogel en bloesem decor, 20e eeuw. Afmeting: 17 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 35 EUR

Oud/antiek 16-delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met goud en figuren decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes kleine bordjes, groot bord, theepot, melk+suikerpot. Minimale be...

Terracotta vaas
Resultaat: 35 EUR

Terracotta vaas door E. Aalten Zeist. Op Peru geïnspireerd. Afmeting: 21 x 27 x 18 cm ø. In goede staat.

3x Oude porseleinen vogels
Resultaat: 35 EUR

Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke figuren
Resultaat: 35 EUR

Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Imari dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met florale decors. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

2x Antieke borden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Eén maal Delfts, Chinees decor, 18e eeuw. Eén maal Japan, Imari, met herten decor, 19e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm ø. In goede staat.

Antieke Delftse Fayence schotel, 1930
Resultaat: 30 EUR

Antieke Delftse Fayence polychrome schotel. Monogram A.B. Bloemvaas decor. Circa 1930. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.

Anne Nichols theeservies
Resultaat: 30 EUR

Anne Nichols Bone China porseleinen theeservies met florale decors. 21e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk+suiker, 5x hoge koppen, 5x lage theekoppen, 10x schotels. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat...

Lot Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke vaas, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen vaas met landschappen en goud decor. Circa 1900. Gemerkt Noritake. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Maastrichtse Societé Ceramique vazen. Bakfoutje in één bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees vaasje
Resultaat: 30 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vaas met vier tekens bodemmerk. Florale decor. Afmeting: 13 x 6,8 cm ø. In goede staat.

Oude Yixing theepot
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en vlinder. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.

3x Gouda plateelvazen
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Hollandse handbeschilderde platelen vazen met florale decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 70 - 20 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe glazuur, bloesem en vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese blauwe vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

3x Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors. Gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Meissen sauskom, 1930
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

Gemberpot, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: 15 x 16 cm ø. In redelijke staat.

2x Meissen borden, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen borden met rozen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Kantonese vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke Chinese Kantonese porseleinen vaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 60 cm. In redelijke staat.

Lot oude/antieke tegels (7x)
Resultaat: 20 EUR

Lot van zeven oude/antieke Hollandse wandtegels. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot porselein (schotels/vaas)
Resultaat: 20 EUR

Twee zeer grote antieke Petrus Regout Maastricht sierschotels. Decor Persian. Circa 1890 + Engelse antieke vaas Booths England met vogels en goud decor. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

2x Antieke bloempot, 1900
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke bloempotten. Circa 1900. Eén maal porselein met handgeschilderd landschap decor + één maal keramiek met florale guirlandes. Afmeting: 19 x 23 cm ø / 20 x 20 cm ø. In goede staat.

Oude porseleinen Rosenthal woerd
Resultaat: 20 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.

Antiek Engels servies op tablet
Resultaat: 20 EUR

Antiek Engels keramieken theeservies met tablet, theekan, melk+suikerpot, schaaltje, zes kop en schotels. Gemerkt Grindley England Cream Petal. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Japanse Imari porseleinen rijstkommen met deksel. Met florale/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Porseleinen vazen, 1930-1950
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duitse porseleinen vazen met goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Fürstenberg + Schaubach, floraal. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Antiek Schierholz inktstel
Resultaat: 20 EUR

Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.