Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.

8x Oude porseleinen beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Acht oude porseleinen vioolspelende figuren. Onder andere: Goebel jongetje. 20e Eeuw. Drie beschadigd. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Blanc de Chine Foo-honden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

4x Antiek Bisquit porselein
Resultaat: 45 EUR

Vier antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Eén set groot, Nr. 3088, Man en vrouw, chip. Eén set klein, Nr. 752, Man en vrouw. Afmeting: 19,5 - 33 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke porseleinen figuren etc.
Resultaat: 75 EUR

Vijf oude/antieke porseleinen figuren etc. Bestaande uit: Jugendstil Bisquit barometer, man met luit, circa 1900, Nr.: 38008, minimale chip. Bisquit porseleinen figuur met waterlelie schaal roos, enk...

2x Boekensteun Boeddha
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese natuurstenen boekensteunen met boeddha. Circa 1930. Afmeting: 13 x 12 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startprijs 90 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Antiek keramieken figuur, Spelende honden
Startprijs 80 EUR

Antieke keramieken figuur. Twee spelende Sint Bernard puppies. Bronskleurige glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 10 x 15 cm. In goede staat.

Keramieken figuur, 1950-1960
Startprijs 60 EUR

Keramieken figuur. Circa 1950 - 1960. Gemerkt R.S. Western Germany. Houtachtige glazuur. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Antieke Volkstedt porseleingroep, 1925
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep. Moeder met kind en poes. Circa 1925. Eén vingertop er af. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

Bing en Gröhndahl figuur
Startprijs 70 EUR

Bing en Gröhndahl porseleinen vogel. Nr. 1850. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

2x Napels porseleinen figuren
Resultaat: 160 EUR

Twee Napels porseleinen figuren. Romantisch paar. 20e Eeuw. Beide licht beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.

2x Oude/antieke boeddha
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen diepe schaal op hoge voetrand. Met landschap/goud decor. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

Grote Imari vaas, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR

Mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met florale en goud decors. Afmeting: 31 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Imari potten + consoles, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse drie-delige Imari porseleinen dekselpotten met consoles. Eén deksel gelijmd. Met tuin en Foo-honden decor. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

Imari bloempot
Startprijs 250 EUR

Prachtige grote Imari porseleinen bloempot met zes-hoekige vlakken. Diverse decors + goud decor. Afmeting: 25 x 33 x 35 cm. In goede staat.

Set van 3 Imari borden, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met floraal/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 24 - 31 cm. In goede staat.

3x Imari kop/schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Met florale en goud decor. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

6x Imari kop/schotel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.

Lot Imari (7x), 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Zeven maal 19e eeuwse diverse Imari porseleinen borden. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas , 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met florale decor en ribbels. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Satsuma vaas, 1900
Startprijs 75 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma vaas met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 65 x 28 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma vaas, 1900
Startprijs 75 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en goud decor. Chip bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 64 x 24 cm ø. In redelijke staat.

Antiek Japans theeservies
Resultaat: 110 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma tête à tête theeservies. Eén kopje mist, éen kopje haarscheur. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 x 25 x 24 cm. In redelijke staat.

3x Oud/antiek Chinees
Resultaat: 325 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...

Chinees theestel + blad
Resultaat: 95 EUR

Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.

5x Porseleinen wapenschotels
Startprijs 50 EUR

Vijf handbeschilderde oude porseleinen Franse wapenschotels. Point Gesne - Point Gesnant, met goud decor. Afmeting: 30 - 25 cm. In goede staat.

12x Antieke herdenkingsborden Hollands koningshuis
Resultaat: 40 EUR

Twaalf antieke herdenkingsborden betreffende Hollands koningshuis. Divers. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2x Limoges Cartier kop+schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee Limoges Cartier kop en schotels (espresso) met goud en zwarte panter decor. Louis Cartier. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11 cm ø. In goede staat.

Antiek 6-delig chocolade servies
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits porseleinen chocolade servies. Zes-delig. Bestaande uit: vier kop + schotels, tablet met messing grepen, chocoladekan met messing. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/go...

19e dekselpot tichelaar
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse tichelaar dekselpot met florale decor en bodemmerk. Scherf deksel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Fayence sierschotel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse Fayence sierschotel met bodemmerk. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

3x Meissen, divers
Startprijs 90 EUR

Drie maal Duits Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: Asbak, schaaltje en vaasje. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

Duitse Roloff bonbonniere
Startprijs 70 EUR

Duitse porseleinen bonbonniere met deksel. Roloff. Gemerkt. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.

Royal Dux figuur, Papegaai
Startprijs 80 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen papegaai. Circa 1920. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas op sokkel
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese geglazuurde terracotta balustervormige vaas met florale decor. Enkele glazuurbeschadigingen. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

Anne Nichols theeservies
Resultaat: 30 EUR

Anne Nichols Bone China porseleinen theeservies met florale decors. 21e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk+suiker, 5x hoge koppen, 5x lage theekoppen, 10x schotels. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat...

Lot Chinese gemberpotjes (22x)
Resultaat: 60 EUR

Lot van tweeentwintig oude Chinees porseleinen gemberpotjes. Onder andere: Familie Rose, Familie Noir. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

7x Antiek Chinees porselein, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Zeven maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Vier octagonale schotels, floraal. Twee goed. Twee met haarlijn. Eén diepe schotel, tuindecor met vazen en vlinder, goed + kopje. Eén kopje octogon...

5x Chinese schotels, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee met paradijsvogel/floraal decor. Twee floraal Kang Xi, één met scheuren in bodem, één goed. Eén maal Japan, dikke schotel, floraal, goed. Afmeting: 1...

Oude Chinese Familie Verte schaal
Resultaat: 220 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte schaal met draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 - 27,5 cm ø. In goede staat.

Jade trekpot met edelstenen en zilverhoudende legering
Startprijs 700 EUR

Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen, o.a. amethist en koraal. Afmeting 20x12x10cm.

2x Familie Roze borden, 18e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vissers decor. Ongemerkt. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

3x Grote Chinese vazen
Startprijs 1.200 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen met landschappen, figuren, floraal en insecten decor. Balustervormige vaas kapot. Ander stel goed. Afmeting: 45,5 - 47 cm. In matige/goede staat.

4x Cheng Lung schotels, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers floraal. Eén met haarscheur, drie met minimale chips. Afmeting: 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese papbordjes, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met koekoek uit het huisje decor. Eén bord chip + haarscheur, één bord gaaf. Afmeting: 3,5 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinees Amsterdams Bont, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Amsterdams Bont porseleinen kommen met florale en goud decor. Beide haarlijn. Afmeting: 6,5 14,5 cm ø. In redelijke staat.

Oude Kantonese schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kantonese schaal met insecten, florale en vogel decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 25,3 cm ø. In goede staat.

Zeldzame Satsuma kom
Startprijs 70 EUR

Zeldzame kwaliteit Japanse Satsuma kom met bodemmerk. Met figuren bij bamboebomen decor. Chip rand. Afmeting: 5,7 x 14,3 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese vaas
Startprijs 350 EUR

Oude Chinese blauw-witte porseleinen vaas met rondom hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Startprijs 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met geisha's en kind decor in twee coulissen. Afmeting: 30 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese bolvaas
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Voorzien van sticker Sotheby's Ca Mau Binh Thuan Cargo. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees schaaltje met tekst
Startprijs 400 EUR

Klein oud Chinees porseleinen schaaltje met tekst, florale en goud decor. Met bodemmerk, groene glazuur. Afmeting: 3 x 12 x 17 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 280 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren, vleermuizen et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.

3x Oude Chinese stemcups
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Chinees porseleinen stemcups met Chinese spelende kinderen en zes karakters bodemmerken. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese jade figuur Quan Yin
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese jade gesneden figuur op houten basement. Quan Yin. Afmeting: 16 x 10 x 5 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen republikeinse pijpvazen met florale decors, vogels, teksten + bodemmerken. Afmeting: 26 x 6 cm. ø. In goede staat.

5x Chinees porselein, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese kraagvaas
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese porseleinen kraagvaas met ringen, landschap en bodemmerk. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 120 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met landschappen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 38 x 16 cm ø. In goede staat.

Antiek Japans Kutani servies
Resultaat: 50 EUR

Antiek Japans Kutani servies. Circa 1920. Bestaande uit: Twee theekannen, melk+suiker, twaalf kopjes, vijfentwintig schotels. Enkele chips. Afmeting: 8 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Japanse vazen, 1920
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.

Duitse Hummel lampenvoet
Startprijs 225 EUR

Duitse Hummel lampenvoet. W.-Germany. 1935/37. Jongen klimt in boom. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Hummel schemerlampje
Startprijs 225 EUR

Duitse Hummel lampenvoet. W.-Germany. Nr. 223. Meisje en jongen bij boom. Minimale chip bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

4x Oude Hummel figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Mobach Utrecht vaas
Startprijs 50 EUR

Mooie vroege Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas met drie oren en drie geometrische geel-groene rozetten. Blauw-groene glazuur. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 15 x 10 cm ø. In zeer goede staat.

Mobach Utrecht vaas, 1925
Startprijs 250 EUR

Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met bloedrood en ijsblauw lusterglazuur. Afmeting: 22 x 26 cm ø. In zeer goede staat.

Mobach Utrecht vaas, 1925
Startprijs 250 EUR

Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met ijsblauw lusterglazuur en zwart geglazuurde hals. Afmeting: 26 x 27 cm ø. In zeer goede staat.

2x Hummelfiguren
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...

2x Hummelfiguur
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.-Germany. Bestaande uit: Zingende jongen, nr. 131 + Jongen met cake, nr. 128. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kommetje met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Eén grote kom met roze-groen glazuur en bodemmerk. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 70 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.

2x Oude Chinese gemberpotten
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met cracked ice decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Duitse Hummelfiguur
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse Hummel figuren. Bestaande uit: Jagertje met verrekijker en konijn. W. Germany Nr. 1935 307 80, gelijmd. Jongen op hekje, W. Germany 1936 Nr. 1113/0. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goe...

Lot antieke Chinees porselein (10x)
Startprijs 75 EUR

Tien delen antiek Chinees Familie Verte porselein. Bestaande uit: Zes kopjes en vier schotels, waarvan één schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x 13,8 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese baluster vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met geel/bruine glazuur. Afmeting: 39 x 17 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese schotel
Startprijs 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen schotel met blauwe glazuur. Ongemerkt. Afmeting: ø 28,5 cm. In goede staat.

Antieke Perzische vaas
Startprijs 150 EUR

Antieke Perzische aardewerken vaas met florale decor en blauw-witte glazuur. Afmeting: 19 x 19 cm ø. In goede staat.

7x Chinees porselein, divers
Resultaat: 130 EUR

Zeven maal divers Chinees porselein. Onder andere: Capucijner, Imari. Minimale chip schotel. Afmeting: 7 - 10,5 cm In goede staat.

Chinese platte kom
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen platte kom op hoge voet. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 6 x 17,7 cm ø. In goede staat.

2x Oude/Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen kommen met floraal en draken decor. Eén minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 - 13 cm ø / 6,5 - 11 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese drakenvaas
Startprijs 700 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 750 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Chinese optocht met draak decor. Afmeting: 31 - 17,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 4.500 EUR

Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met draak + bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 33 x 31 x 15 cm. In matige staat.

Duitse Hummel Wandplaquette
Resultaat: 45 EUR

Duitse Hummel wandplaquette. W.-Germany. 30/OA. Baby met kuif en bij. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staat.

Duitse Hummel plaquette
Resultaat: 60 EUR

Duitse Hummel plaquette. Twee jongelingen in venster. Nr. 125. Afmeting: 13,5 x 11 x 3,5 cm. In goede staat.

4x Chinese schotels
Startprijs 150 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels. Twee maal jacht op konijn, beschadigd. Twee maal florale decor, één haarlijn, één goed. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijke staat.

4x Chinese bordjes
Startprijs 120 EUR

Vier Chinees porseleinen bordjes. Eén maal centraal vogel, goed. Twee maal octagonaal, floraal, Kang Xi, één haarlijn. Eén maal kip en vlinders, goed. Afmeting: 9,7 - 11,5 cm. In goede staat.

4x Chinese schotels
Startprijs 60 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels. Met figuren en florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 - 12 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein, 18e - 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en drie schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips en haarlijn. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

Drie-delig Imari kaststel, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel met florale en goud decor. Eén smalle vaas haarlijn. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose bloempot
Resultaat: 550 EUR

Chinese Familie Rose bloempot met figuren in tuin decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 21 cm ø. In goede staat.

Lot porselein (schotels/vaas)
Resultaat: 20 EUR

Twee zeer grote antieke Petrus Regout Maastricht sierschotels. Decor Persian. Circa 1890 + Engelse antieke vaas Booths England met vogels en goud decor. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.