Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom landschap decor. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.

Chinese vleesschotel, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met zeldzaam decor, westerlijk huis met Europeanen en Chinese pagode bij rivier + goud decor. Gecontourneerd. Lichte randglazuurschades. Afmeting: 41 x...

2x Oude Chinese Imari borden
Resultaat: 425 EUR

Twee oude Chinees Imari porseleinen borden met figuren/kippen en goud decor. In goede staat.

Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met figuren bij pagode. Gerestaureerd. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Familie Rose schaal
Resultaat: 275 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schaal met gecontourneerde omranding, goudvissen en figuren decors rondom. Iets vervaagd. Afmeting: 7 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Oude Chinese Kantonese vaas
Startprijs 70 EUR

Oude Chinees porseleinen Kantonese siervaas met craquele glazuur, Chinese tekens en vazen. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Grote oude/antieke Swatow schotel
Startprijs 600 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met draken decor. Afmeting: 9 x 41 cm ø. In goede staat.

4x Chinese kommen, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met vlinder decor en bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 5,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Grote oude Chinese pot
Startprijs 2.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen pot met figuren en symbolen. Afmeting: 49 x 40 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees Sang schaaltje
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinese terracotta geglazuurde Sang schaal met draken decors. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees Sang schaaltje
Resultaat: 400 EUR

Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.

Antieke celadon drakenvaas
Resultaat: 275 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met draken/koppen/ringen decor. Eén ring beschadigd. Afmeting: H 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Sang de Boeuf vaas
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Oude Chinese Ming-stijl vaas
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees porseleinen Ming-stijl vaas met paradijsvogels. Afmeting: 20 x 13,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 1.200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met roze bloemen en vogels. Eén vaas haarscheur, één goed. Afmeting: 61 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese schotels, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met steur en karper decors. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein, 18e eeuw (6x)
Resultaat: 900 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.

Chinese Imari schotel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.

Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met goud/floraal/pauw decor. Afmeting: 8 - 27,5 cm ø. In goede staat.

3x Imari, 18e eeuw (divers)
Resultaat: 70 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Diep bord, chip + vaas, oude haarlijn + Familie Rose schaal met figuren en teksten en gespijkerd bodemmerk, zeldzaam, gelijmd. Afmeting: 17 ...

Antieke Imari bloempot
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Imari porseleinen bloempot met diverse coulissen decors in honingraat. Afmeting: 19,5 x 26 x 26 cm. In goede staat.

2x Imari porselein, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...

Japanse Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen olielamp met vergulde monturen. Voet verbogen. Afmeting: 77 x 20 cm ø. In redelijke staat.

Grote Japanse Imari bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met florale/Foo-honden decor. Geribbelde omranding. Afmeting: 25 x 31 cm ø. In goede staat.

Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari blauwe dekselpot met florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Imari dekselpot, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Japans blauwe Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en rondom florale decor. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.

3x Antiek Imari porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal antiek Chinees/Japans Imari porselein. Bestaande uit: 18e Eeuw, China, floraal, minimale chip, goed. Eén gecontourneerde schaal, chip. Eén 18e - 19e eeuws gecontourneerd bord, kraanvogels, g...

Antieke Satsuma wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse Satsuma wierookbrander met fijn geschilderde decors rondom. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 14 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Imari schotel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, florale en goud decor. Afmeting: 6 x 34 cm ø. In goede staat.

Oude Rosenthal figuur
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur. Ontwerp Albert Caasman. 1886 - 1968. Hoofdje gelijmd. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.

Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel
Startprijs 90 EUR

Groot antiek Oostenrijks keramieken figuur. Visser aan stuurwiel. Circa 1900. Gemerkt Austria en nummers. Stukje stierwiel af. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen figuur, Eendenstel
Startprijs 50 EUR

Duits porseleinen figuur. Eendenstel. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 10,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Bisquit porseleinen veulen
Startprijs 100 EUR

Duits bisquit porseleinen Fürstenberg veulen. Ontwerp Alb. Hinrich Hussmann. 20e Eeuw. Minimale chip hoef. Afmeting: 16 x 28 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Swatow sierschotel, 17e eeuw
Startprijs 275 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

6x kop + 5x schotels, Chinees
Resultaat: 225 EUR

Zes koppen en vijf schotels. 18e Eeuws Chinees porselein met coulissen decor + baai. Gecontourneerd. Drie kopjes beschadigd en enkele minimale randchips. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede sta...

Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor en bodemmerk. Chip rand. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese Quang Lung schotel, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen 18e eeuwse Quang Lung schotel met pagodes in baai en figuren. Randglazuur schade. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.

3x Capucijner kop + schotel, 18e- 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Floraal + vlinder decor. Kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijke staat.

4x Capucijner kop+schotels, 18e - 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Vier stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes beschadigd, rest goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

10x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Tien stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Interessant lot. Minimale chips, goed, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese Familie Rose borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decor. Twee borden haarlijn en minimale randchip mogelijk. Afmeting: ø 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 35 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke Engelse Moorcroft schotel, 1915
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse Moorcroft gemerkte Jugendstil sierschotel met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 3 x 21,5 cm ø. In goede staat.

2x Sarreguemines vazen
Startprijs 100 EUR

Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.

5x Antiek Majolica, 1915
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal antiek Majolica Jugendstil aardewerk met florale zweepslag decors. Circa 1915. Bestaande uit: Twee vazen en drie borden. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Antieke Meissen dekselterrine
Startprijs 680 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met putti en hoorn des overvloeds. Vingertje eraf + randschade terrine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.

Cactus jardiniere, 1920
Resultaat: 225 EUR

Aparte Art Deco keramieken cactus jardiniere. Zwart-creme. Circa 1920. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 14 x 46 x 16 cm. In goede staat.

3x Art Deco porselein, 1920
Resultaat: 325 EUR

Drie maal Art Deco porselein. Circa 1920. Bestaande uit: Vaas, blauw/wit, floraal + twee kandelaren, alléén genummerd. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

K.P.M. Servies, 1920
Startprijs 550 EUR

Twintig-delig Duits K.P.M. porseleinen servies + tablet. Circa 1920. Met florale/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes/schotels, tablet (geen K.P.M.), theekan, vijf bordjes, melkkan+suikerpot. Afmetin...

Meissen servies
Startprijs 450 EUR

Duits Meissen porseleinen deelservies met gele rozen en goudrand. Bestaande uit: Theekan, melk+suiker, drie borden, drie kop en schotels. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Meissen knobbelvaas
Startprijs 250 EUR

Mooie Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met fijn geschilderde romantische decors. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 17 cm. In matige staat.

2x Franse bokaalvazen, 1900
Startprijs 125 EUR

Twee grote antieke Franse porseleinen bokaalvazen met blindmerk D. Figuren en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In goede staat.

Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Hengel ooit professioneel gerestaureerd. Met figuren en paradijsvogel decor. Afmeting: 17 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 800 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.

8x Antieke Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Acht maal diverse antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Met florale/landschappen decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese Familie Verte sierschotel
Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 6,7 x 42,8 cm ø. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor in bergachtig landschap. Afmeting: 48 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek jade (6x)
Startprijs 180 EUR

Zes delen oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Amuletten et cetera. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek jade (7x)
Startprijs 180 EUR

Zeven oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Onder andere: Medaillons, figuren, armband. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon dekselpot
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor en blad bodemmerk. Afmeting: 24 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinese sierschotel, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk, tuin en goud decor. Minimale chip. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Zeldzame oude Chinese kopjes
Resultaat: 900 EUR

Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees bord met tekst
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.

Chinese sierschotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 38 cm ø. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.

Porseleinen vogelkooi plaquette
Startprijs 70 EUR

Delftse-stijl porseleinen vogelkooi plaquette. 21e Eeuw. Afmeting: 25,5 x 24 x 0,7 cm. In goede staat.

Chinese tegel in lijst
Resultaat: 725 EUR

Grote oude Chinese porseleinen waaiervormige tegel in houten lijst. Met kippen decor, tekst en signatuur. Afmeting: 112 x 63 cm. In goede staat.

10x Jugendstil tegels
Startprijs 80 EUR

Tien Jugendstil florale hoogglans tegels, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

12x Antieke Jugendstil tegels, 1915
Startprijs 80 EUR

Twaalf antieke polycrome Jugendstil tegels. Circa 1915. Eén gelijmd. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Religieus tegeltableau 1903 - 1942
Resultaat: 500 EUR

Hollands religieus tegeltableau. 1903 - 1942. Gedenking. Gesigneerd J. E. Dirkse. Afmeting: 45 x 76 cm. In goede staat.

Groot lot oude/antieke tegels
Resultaat: 45 EUR

Groot lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke tegels (7x)
Resultaat: 20 EUR

Lot van zeven oude/antieke Hollandse wandtegels. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Grote Italiaanse Fayence sierschotel
Startprijs 200 EUR

Grote Italiaanse Fayence polychrome sierschotel. Castelli Teramo. 20e Eeuw. Landschap met visser decor. Afmeting: ø 46,5 cm. In goede staat.

Antieke pronk dekselvaas, 1900
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke polychrome Fayence Neo Renaissance pronk dekselvaas. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: 39 x 26 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese bolvaas
Resultaat: 200 EUR

Grote oude Chinees porseleinen bolvaas met waterlelie/vogel/insecten/florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.

6x Keramiek, 1915
Resultaat: 60 EUR

Zes delen keramiek. Jugendstil. Bestaande uit: Drie voorraadpotten, twee hengselschalen met messing, vaasje met messing. Haarlijn in één bus. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 12 - 26 cm. In r...

2x Keramieken boekensteunen, 1930
Resultaat: 50 EUR

Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.

3x Oude Italiaanse apothekerspotten
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Italiaanse Fayence Neo Renaissance apothekerspotten. Gemerkt Bassano. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Antieke keramieken piedestal
Resultaat: 50 EUR

Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Chinese theebus met zilver, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met zilveren deksel. Met florale decor. Haarscheuren onderrand. In redelijk/goede staat.

Chinese kom, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kom met florale decor en vier tekens bodemmerk. Geribbelde omranding. Afmeting: 7,5 x 15 cm ø. In goede staat.

6x Chinese kop+schotel, 18e eeuw
Resultaat: 475 EUR

Zes Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met peterselie en Geisha's die vlinders vangen decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips randen. Afmeting: 3,5 x 9,8 cm ø. In goede staat.

6x Antieke hoge bekers, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen hoge bekers met peterselie en Lange Lijs decor. Bodemmerk F. Afmeting: 7,5 x 8 cm ø. In goede staat.

4x Antieke Chinese bekers
Startprijs 150 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.

Rosenburg vaas
Startprijs 250 EUR

Rosenburg Fayence bolvaasje met florale decor. Schilder F.V.D. Afmeting: 10,5 x 9 cm ø. In goede staat.

4x Oud Herend porselein
Resultaat: 40 EUR

Vier maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Onder andere met florale en vlinder decor. Eén minimale chip wandvaasje. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Tegel brandmeester Enschede
Startprijs 40 EUR

Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes
Startprijs 500 EUR

Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Hollands aardewerk (5x)
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal oud/antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: klein vaasje plazuid Gouda + plateel vaasje floraal/vlinder + blaker Gouda Holland + bolvaas geribbeld plateel Zuid Holland + lichtbruine vaas (...

4x Antieke Hollands plateel
Resultaat: 46 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Rozensteker, Corona Gouda + Vaas Poppy Arnhem, productiefout + balustervaas, Gouda Rhodian + vaas, Westland Gouda, chips bodemrand. Afmeting: 12 - 34 ...