Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Plazuid bloemmpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke dekselvaas 'De Distel'
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil dekselvaas 'De Distel' (Amsterdam). Circa 1915. Met florale decor. Nr. 23/2 1900 29/2. Schilder CHR. Afmeting: H 33 cm. Bovenrand gelijmd. In redelijke staat.

2x Antieke Arnhem schenkkannen
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Platelen IJsselstroom vazen
Startprijs 500 EUR

Twee grote antieke Hollandse polychrome platelen IJsselstroom vazen. Circa 1915. Schilder M.N. en schilder S. Nr. 2180. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.

2x Gouda plateel 'Juliette'
Startprijs 125 EUR

Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Gouda dienblad 'Heléne'
Startprijs 150 EUR

Antiek Gouda platelen dienblad. Decor Heléne. Schilder P.N. Nr. 4157. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 3 x 36 x 28 cm. In goede staat.

Hollandse Velsen Art Deco vaas
Startprijs 100 EUR

Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.

6-Delig tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Zes-delig antiek Hollands tegeltableau De Distel Amsterdam. 6-Pas. Naar van Ostade. Eén tegel gelijmd, één tegelhoek beschadigd. Afmeting: 37,5 x 31 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Rosenburg vaasjes
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.

Aparte oude Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen vaas met kat-achtige dieren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31,5 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Oude Chinese kopjes
Startprijs 180 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kopjes met hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 mx 7,6 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese kopjes
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kopjes met draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met florale decors. Dun porselein. Afmeting: 5,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel
Resultaat: 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met figuren en goud decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese schotel
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel met florale en fruit decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Oude abrikoosvormige Chinese waterpot
Startprijs 250 EUR

Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Japanse rijstkom
Startprijs 300 EUR

Antieke Japanse porseleinen rijstkom met deksel en Hollanders in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: 6,5 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.

9x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 380 EUR

Negen stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschappen decor. Twee met haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine figuur
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met lotusbloem. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Oude bruine Chinese celadon vaas
Resultaat: 8.000 EUR

Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon wierookbrander vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon wierookbrander vaas met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 22,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese theebus, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

3x Antieke tegels
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Hollandse tegels. Bestaande uit: Tulp tegel, 17e - 18e eeuw + twee 18e eeuwse tegels met figuren. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose neksteun
Startprijs 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen neksteun met figuren voorstelling, schrift en signatuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 x 5,8 cm. In goede staat.

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met montuur op tuit en metalen grip. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Ghendi
Resultaat: 425 EUR

Oude Chinees porseleinen Ghendi met florale/vogel decor. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

Grote oude Chinese knobbelvaas
Startprijs 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom rivierlandschap en vissers. Afmeting: 38 x 22 cm ø. In goede staat.

Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.

Kang Xi kannetje, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met Lange Lijs decor. Gerestaureerd. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese penselenvaas
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met florale en figuren decor. Afmeting: 26 x 11,8 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese dekselkom
Startprijs 200 EUR

Antieke zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met zes bodemtekens. Met florale en goud decor. 18e - 19e Eeuw. Minimale chip rand deksel. Afmeting: 13 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese Imari sierschotel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas en goud decor. Afmeting: ø 27,8 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren en goud decor. Met blindmerk. Twee chips bij één vaas. Afmeting: 40 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.

Paar Japanse bekers, 1900
Startprijs 175 EUR

Twee zeldzame antieke Japans porseleinen bekers met olifanten kop, kind + konijn. Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma Koro
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.

Antieke Japanse Kakiemon kom
Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse Kakiemon kom op drie pootjes met florale decor. Oudere professionele restauratie. Afmeting: 10 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Oost Indische Compagnie roomkan
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Oost Indische Compagnie porseleinen roomschenkkan met adelijke figuur + pauw decor. Chip deksel. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese knobbelvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In matige staat.

Oude/antieke Familie Rose kom
Resultaat: 200 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte Familie Rose kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 8 x 16,2 cm ø. In goede staat.

Swatow kom, 17e eeuw
Startprijs 50 EUR

17e Eeuwse Chinese Swatow porseleinen kom met florale decor. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen
Startprijs 200 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.

Wanli schotel, 16e - 17e eeuw
Resultaat: 120 EUR

16e - 17e Eeuwse kraakporseleinen Wanli schotel met coulissen decor en gecontourneerde rand. Rand gerestaureerd. Afmeting: 5 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Franse Fayence kandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Franse polychrome Fayence kaarskandelaren. Gesigneerd. Monogram H.B. Guimper. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

5x Antiek plateel
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal antiek plateel. Bestaande uit: Jugendstil vaas, Valkenburg + twee vazen, floraal, Gouda + grote fruitschaal, Zenith Gouda Brunet + blaker, Zenith Gouda. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen vazen met figuren/goud decor + tekst. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

4x Antiek plateel
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antiek plateel. Fabrique Bergen. Bestaande uit: Grote schaal, twee dekselschalen, bonbonschaal. Florale decors. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

5x Antieke bordjes Löwestoft
Startprijs 150 EUR

Vijf antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Löwenstoft florale decors. Randen goudkleurig bijgeschilderd. Afmeting: 19,4 x 19,4 cm. In redelijk/goede staat.

Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met florale decors en bodemmerk. Haarlijnen en chip deksel. Afmeting: 15 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 125 EUR

Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk,goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel ...

Oude Chinese dekselpot
Resultaat: 50 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen dekselpot. Blauw-wit. Haarscheur. Afmeting: 18 x 13 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese kom
Startprijs 500 EUR

Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Yixing penselenpot
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Yixing penselenpot met landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese Gendi schenkkan
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose bloempot
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk, Republiek, figuren decor. Afmeting: 8 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein (14x)
Resultaat: 100 EUR

Lot oud/antiek Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Kopjes, kommen, dekselbekers etc. Bodemmerk. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese rijstkommen
Resultaat: 1.600 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...

Oude Chinese gemberpot met deksel
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinese capucijner kom, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met florale decor. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

Zeer grote peervormige oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, Chinese figuren in landschap decor. Afmeting: 47 x 36 cm ø. In Goede staat.

Oud Chinees Kang Xi bord
Resultaat: 275 EUR

Oud Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt diep bord met figuren in tuin decor. Afmeting: 4,3 x 18,7 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese platte drakenschaal
Resultaat: 13.000 EUR

Oude Chinees porseleinen platte schaal met draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 20 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Verte schaal
Resultaat: 465 EUR

Grote oude Chinees porseleinen diepe Familie Verte schaal met geisha's met hertenkar. Afmeting: 6 x 28,3 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese bolvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese schaal met karper decor
Resultaat: 220 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blauw-witte diepe schaal met karper decor. Afmeting: 6,5 x 37 cm ø. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Lot van drie 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén maal landschap met figuren decor, één chip. Eén maal Chinees Imari, floraal, goed. Eén maal Queng Lung, haarscheur. Afmet...

Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung octagonale schotel met rotstuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: 30,6 x 30,8 cm. In redelijke staat.

3x Chinese schotels, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Lot van drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung met paradijsvogels in landschap decor. Eén bord goed, één bord chips, één bord beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staa...

Familie Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...

Oude Chinese Familie Rose bloempot
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose bloempot met figuren, insecten en florale decors. Afmeting: 22 x 26,5 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek Makkums vogelkooitje
Resultaat: 160 EUR

Oude/antieke Makkumse polychrome Fayence vogelkooi. Gemerkt Tichelaar. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.

Oude Chinees porseleinen Quang Yin
Startprijs 170 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Eén bloem beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

2x Makkums plateel
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.

3x Gouda plateelvazen
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Hollandse handbeschilderde platelen vazen met florale decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 70 - 20 cm. In goede staat.

2x Antieke borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.

2x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Bestaande uit: Polychrome chinoiserie, randschade + Blauw chinoiserie, floraal, twee chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome borden met florale en manden decor. Bestaande uit: Eén maal pannenkoek + één maal diep bord. Randglazuurschades. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Oud Herend serviesgoed
Resultaat: 150 EUR

Oud Herend serviesgoed. Bestaande uit: Tien kop en schotels, zout/peper stel, twee dekseldozen, tablet, twaalf cakebordjes, suikerpot + melkkan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede s...

Lot Fürstenberg serviesgoed
Resultaat: 40 EUR

Lot oud Duits Fürstenberg serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels met vogel decor, divers. Twee kop en schotels met florale decor. Afmeting: 6,5 - 15 cm ø. In goede staat.

2x Antieke borden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Eén maal Delfts, Chinees decor, 18e eeuw. Eén maal Japan, Imari, met herten decor, 19e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm ø. In goede staat.

Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 150 EUR

Vijf-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 135 EUR

Drie-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

5-Delig kaststel, 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Vijf-delige 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen set. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Delfts olie-azijnstel, 1900
Startprijs 200 EUR

Hollands Delfts Fayence olie en azijnstel. Gemerkt De Klauw. Circa 1900. Afmeting: 21 x 21 x 15 cm. In goede staat.

8x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR

Acht stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloempot decor. Gemerkt De Klauw en drie eikels. Afmeting: 31 - 24 cm. In goede staat.

Grote Delfts blauwe Fayence schotel, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence schotel met florale decors. Gemerkt met bijl. Twee chips. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.

Fayence koe, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Fayence koe. Hoorn en oor gerepareerd. Afmeting: 10 x 10 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts Fayence kaststel, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws Delfts Fayence kaststel met molen decor en bodemmerk Tichelaar. Smalle vaas gerestaureerd. Afmeting: 23 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Fayence beer, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse Fayence beer bij boomstronk. Ongemerkt. Chips. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.

3x Antieke tabakspotten, 1930
Resultaat: 75 EUR

Drie antieke Hollandse Delftsblauwe tabakspotten met koperen deksels. Circa 1930. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Delftse Fayence schotel, 1930
Resultaat: 30 EUR

Antieke Delftse Fayence polychrome schotel. Monogram A.B. Bloemvaas decor. Circa 1930. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.