Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.

Miniatuur portret, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Miniatuur schildering. 19e Eeuw. Elegante dame. Aquarel op papier. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boten bij vuurtoren
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.

2x Gravures 17e - 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Namen en wapenen der ED. AGTBAARE HEEREN oud raden of te vroedschapen der stadt Dordrecht. De Leth Fecit ex collectione Wilh. van der Lely. Afmeting: 54 x 42 cm. Gravur...

Japans werk, Forellen
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Japans werk. Forellen. Illustratie of houtsnede. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij bij bosrand
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.

F.H. van Loon, Hollandse boerderij met koeien
Resultaat: 70 EUR

F.H. van Loon. Circa 1900. Hollandse boerderij met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.

Bethe Becker, Boerderij Hankate
Resultaat: 70 EUR

Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeegezicht met Hollandse schepen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen, 18e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Udo Genschmer, Kubistisch figuur
Resultaat: 70 EUR

Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Verso The Art Master
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.

2x Hollandse werken
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland
Resultaat: 65 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

2x Klein schilderij, Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Twee bloemstillevens. Bestaande uit: Monogram T.M., Violen. Tilly Moes? Ongesigneerd. Vaas met asters. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

4 Kleine schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Vier kleine schilderijen. Bestaande uit: Rewe, stilleven. Ongesigneerd, stilleven rood. Landschap met boerenhuis. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 - 18 cm. In redelijk/goede st...

2x Antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes op rijstpapier. 19e Eeuw. Geisha's. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees aquarel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Chinees aquarel. Circa 1900 of ouder. Twee figuren onder lampion. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 42 cm. In goede staat.

Monogram J.T.H., Stilleven met glas, Keulse fles en bloem
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.T.H. Stilleven met glas, Keulse fles en bloem. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Besneeuwd landschap met boerenhuis
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Besneeuwd landschap met boerenhuis, figuren en paardenspan. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Twents landschap met boerderij
Resultaat: 60 EUR

P.A. Nijgh. 1949. 1876 - 1959. Twents landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Stilleven met papavers
Resultaat: 60 EUR

H.J. van Wijngaarden. Circa 1930. Stilleven met papavers. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Oud Russisch ikoon
Resultaat: 60 EUR

Oud Russisch ikoon. 20e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Gesigneerd. Afmeting: 31 x 23,5 x 3 cm. In goede staat.

5x Oude miniatuur schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.