Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 40 EUR

N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Oude lakwerk lithografie
Resultaat: 40 EUR

Oude lakwerk lithografie. Vrouw in natuur met dieren. Op paneel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

M. Carels, Twee kippen bij venster
Resultaat: 40 EUR

M. Carels. Tweede helft 20e eeuw. Twee kippen bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij paarden
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.

N. Winston, Hoenderhof met kippen
Resultaat: 40 EUR

N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

P.P. Schuurman, Portret man met baard
Resultaat: 40 EUR

P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Zonnebloem
Resultaat: 35 EUR

H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Abstract
Resultaat: 35 EUR

Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Lorenz Kraus, Vaas met bloemen
Resultaat: 35 EUR

Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.

Martini reclame ontwerp, 1970
Resultaat: 30 EUR

Oude Martini aquarel reclame ontwerp. Circa 1970. Met origineel door schilder gemaakte watervlek. Aquarel op papier. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

3x Antiek grafiek
Resultaat: 25 EUR

Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...

2x Antieke gravures
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke gravures. Hessenlandt, 16e - 17e eeuw + Les Mulets par J. Couche. Gravures op papier. Afmeting: 33 x 24 cm / 22 x 19 cm. In goede staat.

A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere
Resultaat: 25 EUR

A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.

P. Stöven, Vaas met bloemen
Resultaat: 25 EUR

P. Stöven. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In goede staat.