Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud Chinees rolschilderij
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Chinees rolschilderij. Berglandschap met waterval. Gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: 194 x 73 cm. In goede staat.

S. Schreuder, Landschap met reeën
Resultaat: 60 EUR

S. Schreuder. Circa 1930. Landschap met reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

C. Klein, Hollands wintergezicht
Resultaat: 60 EUR

C. Klein. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met rivier en molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Die Fünfte Egyptische Plage
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse gravure. Die Fünfte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Die Achte Egyptische Plage
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse gravure. Die Achte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Chinese aquarellen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke Chinese aquarellen. Divers. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

S. Beulakker, Landschap met berkenbomen
Resultaat: 60 EUR

S. Beulakker. 1946. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Phil May, Bob Marley
Resultaat: 60 EUR

P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in interieur
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Tonnis, Hollands poldergezicht
Resultaat: 60 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Koeien bij hek
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kruik met witte rozen
Resultaat: 60 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

Jolanda Brouwers, 6x Zeefdruk
Resultaat: 60 EUR

Jolanda Brouwers. 90-er Jaren. Zes zeefdrukken. Abstract figuratief, divers. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Resultaat: 60 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.

Monogram F.B., Landschap met koeien
Resultaat: 60 EUR

Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.

L. Kramer, Dikke dansende vrouw
Resultaat: 55 EUR

L. Kramer. 21e Eeuw. Dikke dansende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 50 cm. In goede staat.

Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuws Frans familie wapen/heraldiek. L.M. Carmin Dieu Nous Conduise. Anno 1786. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

2x Oude schilderijen, Landschappen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude schilderijen. E. Klausen. Landschap. + S. Schredtke ?. Landschap. Olieverf op papier. Afmeting: 15 x 15 cm / 18 x 13 cm. In goede staat.

Paul Bodifée, Zandpad met boerin
Resultaat: 50 EUR

Paul Bodifée. 1866 - 1939. Zandpad met boerin. Ets op papier. Afmeting: 19 x 29 cm. In goede staat.

R. Hoetner, Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

R. Hoetner (Laren). Circa 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede staat.

Naar E. Houbolt, Dame met stola
Resultaat: 50 EUR

Naar Edouard Houbolt. Dame met stola. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

M. Rem, Verso man met huis in landschap
Resultaat: 50 EUR

M. Rem. '76. Hollandse School. Verso man met huis in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.

Zeldzame Amerikaanse gravure, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Amerikaanse gravure. Straet Davis en Hudson. Afmeting: 20 x 27 cm. In goede staat.