Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

M. Carels, Twee kippen bij venster
Resultaat: 40 EUR

M. Carels. Tweede helft 20e eeuw. Twee kippen bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Colin, Kippen bij schuur
Resultaat: 50 EUR

Colin. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.

Henk Welther, Gemberpot met asters
Resultaat: 80 EUR

Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Gemberpot met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.

C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.

Joh. C. Braakensiek, Meisje bij venster
Resultaat: 120 EUR

Joh. C. Braakensiek. 1858 - 1940. Meisje bij venster. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.

Jolanda Brouwers, 6x Zeefdruk
Resultaat: 60 EUR

Jolanda Brouwers. 90-er Jaren. Zes zeefdrukken. Abstract figuratief, divers. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Koeien bij hek
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

2x Antieke Zuid Afrikaanse affiches
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Zuid Afrikaanse affiches. Boeren oorlog transvaal. Steendruk op papier. Klein scheurtje. Afmeting: 62 x 41,5 cm. In goede staat.

P. Renard, Hollands strandgezicht
Resultaat: 180 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 40 EUR

N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Koningin Wilhelmina, Houten schuur in besneeuwd landschap
Resultaat: 100 EUR

Koningin Wilhelmina. 1932. 1880 - 1962. Houten schuur in besneeuwd landschap. Reproductie. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Twee soldaten bij stal
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Sophie H....... Twee soldaten bij stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 29 cm. In goede staat.

B.C. van Ettinger, Straat in Voorburg
Resultaat: 250 EUR

B.C. van Ettinger. 1975. 1916 - 1991. Straat in Voorburg, stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Hollandse landschappen
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Twee miniatuur schilderijen. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 x 6 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 39 cm. In goede staat.

Tonnis, Hollands poldergezicht
Resultaat: 60 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Koperen vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Koperen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in interieur
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

H. Schallenberg, Zonnebloem
Resultaat: 35 EUR

H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 240 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Biertransport
Resultaat: 50 EUR

W.G. Hofker. 1902 - 1981. Biertransport op Amsterdamse kade. Ets op papier. Afmeting: 44 x 16 cm. In goede staat.