Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oude/antieke Chinese aquarellen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke Chinese aquarellen. Divers. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Resultaat: 50 EUR

Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met hooimijt
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met hooimijt en boerenhuis. Craquele. Afmeting: 53 x 37 cm. In matige staat.

E. Cano. Hut met figuur in de bergen
Resultaat: 40 EUR

E. Cano. 20e Eeuw. Italiaanse School. Hut met figuur in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 28 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Duits landschap met rivier
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met rivier en overstekende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij bij nacht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

P. Pahle?, Duits riviergezicht met kasteel
Resultaat: 140 EUR

P. Pahle?. Duitse School. Circa 1880. Duits riviergezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 63 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Rotterdamse kade
Resultaat: 100 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1920. Rotterdamse kade met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

H.H. Ros, Boerderij op terp in de duinen
Resultaat: 40 EUR

H.H. Ros. Boerderij op terp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

C. Klein, Hollands wintergezicht
Resultaat: 60 EUR

C. Klein. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met rivier en molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

3x Antiek grafiek
Resultaat: 25 EUR

Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...

L. Mulder, Bosgezicht met boerenpaar en koeien
Resultaat: 100 EUR

L. Mulder. 19e Eeuw. Bosgezicht met boerenpaar en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 76 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosgezicht met ven
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met witte huizen en knotwilgen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met witte huizen en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 80 cm. In goede staat.

Oud Chinees rolschilderij
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Chinees rolschilderij. Berglandschap met waterval. Gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: 194 x 73 cm. In goede staat.

C.E.V. Dapper, Rozen stilleven
Resultaat: 100 EUR

C.E.V. Dapper. Circa 1900. Hollandse School. Rozen stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 75 cm. In goede staat.

Naar E. Houbolt, Dame met stola
Resultaat: 50 EUR

Naar Edouard Houbolt. Dame met stola. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Antiek scheepsdiorama, 1900
Resultaat: 110 EUR

Klein oud/antiek houten scheepsdiorama met schip 'de Bavelaar'. Handbeschilderd. Afmeting: 35 x 28 x 10,5 cm. In goede staat.

2x J. Le Blanc, 2x Landschappen met schapen
Resultaat: 100 EUR

Twee maal werk van J. Le Blanc. (Alexander Terhell). 1863 - 1949. Twee maal landschappen met schapen. Aquarellen op papier. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven oesters op tinnen bord
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen op tinnen bord
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Resultaat: 100 EUR

Drie maal Japanse werken. Bestaande uit: Shumsho Katsukana, kleurdruk. Gesigneerde houtsnede, 18e - 19e eeuw, man met Japanse zwaarden. Houtsnede van Samurai krijger, 19e eeuw. Afmeting: 19 - 38 cm. I...

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 90 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Bestaande uit: Wolf met schildpadden. Figuren in de regen, gesigneerd. Dubbele boekpagina illustratie Katsushika Hokusai, figuren aan kade. Afmeting: 25 - 38 cm. In goede staa...

Onduidelijk, Vaas met bloemen
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 35 cm. In goede staat.