Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Japanse houtsnede 1286
Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR
W. Nietsch, Cartoon 1314
W. Nietsch, Cartoon
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk, Auerhaan in de bergen 1315
Onduidelijk, Auerhaan in de bergen
Startprijs 100 EUR
H.J. Wijngaar, Kustgezicht 1345
H.J. Wijngaar, Kustgezicht
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Indonesisch landschap 1347
Onduid. gesig., Indonesisch landschap
Startprijs 100 EUR
A. Schaap, Hollands havengezicht met figuren 1371
A. Schaap, Hollands havengezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
M. Norma, Spelende poezen 1386
M. Norma, Spelende poezen
Startprijs 100 EUR
Otto Schulze, Tiroler man met hoed 1388
Otto Schulze, Tiroler man met hoed
Startprijs 100 EUR
W. Meyer, Romantisch stadsgezicht 1389
W. Meyer, Romantisch stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
Louis Corinth, Im Haus bei Thiele 1436
Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Startprijs 100 EUR
Stadsgezicht met gracht Hugo Landheer. 1473
Stadsgezicht met gracht Hugo Landheer.
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Aap aan ketting 1481
Ongesigneerd, Aap aan ketting
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret 1149
Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt 1414
Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 120 EUR
H. Endlich, Vaas met bloemen 1271
H. Endlich, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR
Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht 1310
Monogram W.K.K., Romantisch stadsgezicht
Startprijs 125 EUR
F. Trümper, Zangvogel op tak 1469
F. Trümper, Zangvogel op tak
Startprijs 125 EUR
Paul van Gijn, Oosterse jongen met aap 1185
Paul van Gijn, Oosterse jongen met aap
Startprijs 130 EUR
Ongesigneerd, Portret Rabijn/monnik 1217
Ongesigneerd, Portret Rabijn/monnik
Startprijs 130 EUR
2x Onduid. gesig. Winterlandschappen 1120
2x Onduid. gesig. Winterlandschappen
Startprijs 140 EUR
H. Antheunis, Vaas met bloemen 1462
H. Antheunis, Vaas met bloemen
Startprijs 140 EUR
A. Elhorst, Vaas met bloemen 1464
A. Elhorst, Vaas met bloemen
Startprijs 140 EUR
Jan Jans, Boerenvrouw + affiche 1081
Jan Jans, Boerenvrouw + affiche
Startprijs 150 EUR
J. Altink, Gronings landschap 1090
J. Altink, Gronings landschap
Startprijs 150 EUR
Jan van Delft, Dorp aan het water 1100
Jan van Delft, Dorp aan het water
Startprijs 150 EUR
Theo Wiegman, Keramieken vaas met bloemen 1114
Theo Wiegman, Keramieken vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur 1131
Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1146
Ongesigneerd, Interieur met figuren
Startprijs 150 EUR
H.W. Eckhardt, Boerenerf met kippen 1194
H.W. Eckhardt, Boerenerf met kippen
Startprijs 150 EUR
J.W. van Lohuizen, Interieur met twee katten 1204
J.W. van Lohuizen, Interieur met twee katten
Startprijs 150 EUR
Jonk, Vaas met gele rozen 1297
Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 150 EUR
17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam 1298
17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam
Startprijs 150 EUR
Frits Maris, Twee kippen en haan 1368
Frits Maris, Twee kippen en haan
Startprijs 150 EUR
F. Trümper, Auerhaan 1468
F. Trümper, Auerhaan
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Twee vrouwen in interieur 1483
Ongesigneerd, Twee vrouwen in interieur
Startprijs 150 EUR
L.Scheen, Pin Up 1219
L.Scheen, Pin Up
Startprijs 160 EUR
G. Post-Greve, Antieke platbodems 1031
G. Post-Greve, Antieke platbodems
Startprijs 170 EUR
Restsignatuur, Ezelspan met eenden 1329
Restsignatuur, Ezelspan met eenden
Startprijs 170 EUR
Sujatno Kompoel, Indonisische haven 1141
Sujatno Kompoel, Indonisische haven
Startprijs 175 EUR
Jelle Hoogstra, Hollands havengezicht 1122
Jelle Hoogstra, Hollands havengezicht
Startprijs 180 EUR
Jur. M. Beek, Bomschuiten bij strand 1255
Jur. M. Beek, Bomschuiten bij strand
Startprijs 180 EUR
H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1296
H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Startprijs 180 EUR
Dali figuur, Paard 1299
Dali figuur, Paard
Startprijs 180 EUR
A. Heyboer, Naakte dame 1361
A. Heyboer, Naakte dame
Startprijs 180 EUR
Marie Cornett? Portret dame met hoed 1482
Marie Cornett? Portret dame met hoed
Startprijs 180 EUR
5x Jan te Wierik, 4x Flessen wijn + boek 1032
5x Jan te Wierik, 4x Flessen wijn + boek
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd., Figuren in interieur 1073
Ongesigneerd., Figuren in interieur
Startprijs 200 EUR
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen 1080
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen
Startprijs 200 EUR
Suz. Pléyol?, Vrouw met katten 1087
Suz. Pléyol?, Vrouw met katten
Startprijs 200 EUR
Jacoba Stuiveling, Mand met bloemen 1088
Jacoba Stuiveling, Mand met bloemen
Startprijs 200 EUR
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam 1097
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Startprijs 200 EUR
Ohara Koson, Oosterse vogel 1112
Ohara Koson, Oosterse vogel
Startprijs 200 EUR
Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen 1154
Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startprijs 200 EUR
B. Robbe, Dame met jarretels 1155
B. Robbe, Dame met jarretels
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Landschap met koeien 1162
Ongesigneerd, Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR
J. Leenen, Besneeuwd Hollands landschap met boerderij 1175
J. Leenen, Besneeuwd Hollands landschap met boerderij
Startprijs 200 EUR
3x Joseph Bouüaert, divers 1190
3x Joseph Bouüaert, divers
Startprijs 200 EUR
F.A. Philips, Boerderij met vee 1191
F.A. Philips, Boerderij met vee
Startprijs 200 EUR
Piet Bouter, Landschap met schaapskooi 1192
Piet Bouter, Landschap met schaapskooi
Startprijs 200 EUR
G.J. Ernens, Landschap met fazanthaan 1193
G.J. Ernens, Landschap met fazanthaan
Startprijs 200 EUR
L. Scheen, Romantisch Hollands wintergezicht 1218
L. Scheen, Romantisch Hollands wintergezicht
Startprijs 200 EUR
9 Werken Toon Tieland 1220
9 Werken Toon Tieland
Startprijs 200 EUR
2x Evert Rabbers, 2x Portretten 1229
2x Evert Rabbers, 2x Portretten
Startprijs 200 EUR
2x Evert Rabbers, Portretten 1230
2x Evert Rabbers, Portretten
Startprijs 200 EUR
Ant Morel, Havengezicht 1239
Ant Morel, Havengezicht
Startprijs 200 EUR
J.H. Verbeek, Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort 1257
J.H. Verbeek, Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Herenportret 1258
Ongesigneerd, Herenportret
Startprijs 200 EUR
J. Melcher, Zuid-Duits interieur 1263
J. Melcher, Zuid-Duits interieur
Startprijs 200 EUR
Marten Randa, Dreams 1274
Marten Randa, Dreams
Startprijs 200 EUR
Stijgerend paard Hugo Landheer. 1282
Stijgerend paard Hugo Landheer.
Startprijs 200 EUR
D. Ocker, Damesportret 1283
D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR
D. Ocker, Damesportret 1292
D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR
J. de Haan, Abstracte compositie 1341
J. de Haan, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR
Geo Poggenbeek, Hollands landschap 1355
Geo Poggenbeek, Hollands landschap
Startprijs 200 EUR
Gesigneerd, V. Avirvarei, 1374
Gesigneerd, V. Avirvarei,
Startprijs 200 EUR
P. Renard, Strandgezicht met figuren 1392
P. Renard, Strandgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR
5x Antieke Franse/Belgische ontwerpen 1397
5x Antieke Franse/Belgische ontwerpen
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij waterpartij 1419
Ongesigneerd, Figuren bij waterpartij
Startprijs 200 EUR
Daniels, Strandgezicht met spelende kinderen 1256
Daniels, Strandgezicht met spelende kinderen
Startprijs 220 EUR
Monogram HKO, Stilleven 1261
Monogram HKO, Stilleven
Startprijs 220 EUR
Canneel, Dorpsgezicht met wandelaars 1363
Canneel, Dorpsgezicht met wandelaars
Startprijs 220 EUR
F. Rehm, Marktvrouw met groentes 1223
F. Rehm, Marktvrouw met groentes
Startprijs 225 EUR
Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot 1238
Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot
Startprijs 225 EUR
Böhm, Meisje met bloemen 1077
Böhm, Meisje met bloemen
Startprijs 250 EUR
Bob Stork Damen, Vrouwelijk naakt 1082
Bob Stork Damen, Vrouwelijk naakt
Startprijs 250 EUR
Otto Lais, Twee figuren 1137
Otto Lais, Twee figuren
Startprijs 250 EUR
A. Miedema, Hollands zomers landschap met melkmeisje 1145
A. Miedema, Hollands zomers landschap met melkmeisje
Startprijs 250 EUR
Jean Leon, Meisje met hoed 1148
Jean Leon, Meisje met hoed
Startprijs 250 EUR
L. v.d. Vlist, Platbodems bij duinen 1156
L. v.d. Vlist, Platbodems bij duinen
Startprijs 250 EUR
Alberto Schunk, Amor 1157
Alberto Schunk, Amor
Startprijs 250 EUR
Willy Sluiter, Man met aansteker en vrouw in zijn arm 1208
Willy Sluiter, Man met aansteker en vrouw in zijn arm
Startprijs 250 EUR
C. Briels, Antipode figuren 1209
C. Briels, Antipode figuren
Startprijs 250 EUR
J.H. Mastenbroek, Kade Rotterdam 1222
J.H. Mastenbroek, Kade Rotterdam
Startprijs 250 EUR
L. de Leeuw, Winters landschap met wandelaars 1165
L. de Leeuw, Winters landschap met wandelaars
Startprijs 260 EUR
Botanische gravure, 18e eeuw 1160
Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR
Botanische gravure, 18e eeuw 1161
Botanische gravure, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR