Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek scheepsdiorama, 1900
Resultaat: 110 EUR

Klein oud/antiek houten scheepsdiorama met schip 'de Bavelaar'. Handbeschilderd. Afmeting: 35 x 28 x 10,5 cm. In goede staat.

Josef Gindra, Vaas met bloemen
Resultaat: 110 EUR

Josef Gindra. 1862 - 1938. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Resultaat: 110 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 62 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Duits berglandschap
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Verso onduidelijke teksten. Duits berglandschap. Twee beschadigingen. Afmeting: 75 x 106 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.

H.M. Horrix, Boerderij aan beek met vee
Resultaat: 110 EUR

H.M. Horrix. 1845 - 1923. Boerderij aan beek met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Duinlandschap met figuur
Resultaat: 100 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Duinlandschap met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

H. van Bloem, Riviergezicht met boerderij
Resultaat: 100 EUR

Hendrik van Bloem. 1874 - 1960. Riviergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 88 x 63 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perzikken
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken in bord op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Pelletier, Landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

Pelletier. Circa 1920. Franse/Belgische School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met appels
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in porseleinen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

H. Götzinger, Moderne compositie
Resultaat: 100 EUR

Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 38 cm. In goede staat.

2x Japanse Kamasutra houtsnedes
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Japanse Kamasutra houtsnedes. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: 26 x 17,5 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Resultaat: 100 EUR

Drie maal Japanse werken. Bestaande uit: Shumsho Katsukana, kleurdruk. Gesigneerde houtsnede, 18e - 19e eeuw, man met Japanse zwaarden. Houtsnede van Samurai krijger, 19e eeuw. Afmeting: 19 - 38 cm. I...

2x J. Le Blanc, 2x Landschappen met schapen
Resultaat: 100 EUR

Twee maal werk van J. Le Blanc. (Alexander Terhell). 1863 - 1949. Twee maal landschappen met schapen. Aquarellen op papier. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

C.E.V. Dapper, Rozen stilleven
Resultaat: 100 EUR

C.E.V. Dapper. Circa 1900. Hollandse School. Rozen stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 75 cm. In goede staat.

L. Mulder, Bosgezicht met boerenpaar en koeien
Resultaat: 100 EUR

L. Mulder. 19e Eeuw. Bosgezicht met boerenpaar en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 76 cm. In goede staat.

Hermann Thiele, Winterlandschap met boerderijen
Resultaat: 100 EUR

Hermann Thiele. 1867 - 1956. Winterlandschap met rietgedekte boerderijen bij avond. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Rotterdamse kade
Resultaat: 100 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1920. Rotterdamse kade met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Koningin Wilhelmina, Houten schuur in besneeuwd landschap
Resultaat: 100 EUR

Koningin Wilhelmina. 1932. 1880 - 1962. Houten schuur in besneeuwd landschap. Reproductie. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.

Peter Keil, Sigaret rokende vrouw
Resultaat: 100 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Sigaret rokende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.

Monogram E.W., Surrealistisch
Resultaat: 100 EUR

Monogram E.W. Duitse School. Surrealistische voorstelling met sprookjes figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde
Resultaat: 100 EUR

M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

J.H. Mastenbroek, Bruggetje over kanaal
Resultaat: 95 EUR

J.H. Mastenbroek. 1943. 1875 - 1945. Bruggetje over kanaal. Litho op papier. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.

J. Damstra, Eendenfamilie aan waterkant
Resultaat: 92 EUR

J. Damstra. Hollandse School. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 18,5 x 24,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 90 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Bestaande uit: Wolf met schildpadden. Figuren in de regen, gesigneerd. Dubbele boekpagina illustratie Katsushika Hokusai, figuren aan kade. Afmeting: 25 - 38 cm. In goede staa...

M. Poltrock, Wintergezicht met molen
Resultaat: 90 EUR

M. Poltrock. Wintergezicht met molen. In exclusieve vergulde Gregor lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.

S. Dittrich, Fluitspelende figuur
Resultaat: 90 EUR

Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse visser met pijp
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1940. Hollandse visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ventura, Twee oude ovale schilderijen
Resultaat: 80 EUR

Ventura. 20e Eeuw. Twee oude ovale schilderijen. Stillevens met muziekinstrumenten. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

Cooper, Herder met coming sheep
Resultaat: 80 EUR

Cooper. Tweede helft 20e eeuw. Herder met coming sheep. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Samurai krijger. Figuren in landschap. Twee vechtende figuren. Houtsnedes op papier. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Geisha's in sneeuw (illustratie), gesigneerd. Schele Japanner, houtsnede, gesigneerd. Paard, houtsnede, gesigneerd. Afmeting: 24 - 42 cm. In goede staat.

Monogram v.d. B., Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 80 EUR

Monogram v.d. B. 20e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Naar Nicholas Maes. 1632 - 1693. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

H. Caarls, 2x Landschappen met figuren
Resultaat: 80 EUR

H. Caarls. Pendant. Circa 1880. Twee landschappen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

A. Hess, Zeegezichten met schepen
Resultaat: 80 EUR

A. Hess. Pendant. 21e Eeuw. Zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Hollandse ijspret
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

2x Japanse werken
Resultaat: 80 EUR

Twee Japanse werken. Houtsnedes. Eén maal met koets en paarden. Eén maal stadsgezicht. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen op tinnen bord
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven oesters op tinnen bord
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij bij nacht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Duits landschap met rivier
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met rivier en overstekende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 23 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Hollandse landschappen
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Twee miniatuur schilderijen. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 x 6 cm. In goede staat.

2x Antieke Zuid Afrikaanse affiches
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Zuid Afrikaanse affiches. Boeren oorlog transvaal. Steendruk op papier. Klein scheurtje. Afmeting: 62 x 41,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schilder met schildersezel
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Schilder met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Henk Welther, Gemberpot met asters
Resultaat: 80 EUR

Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Gemberpot met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.

Miniatuur portret, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Miniatuur schildering. 19e Eeuw. Elegante dame. Aquarel op papier. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boten bij vuurtoren
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.

2x Gravures 17e - 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Namen en wapenen der ED. AGTBAARE HEEREN oud raden of te vroedschapen der stadt Dordrecht. De Leth Fecit ex collectione Wilh. van der Lely. Afmeting: 54 x 42 cm. Gravur...

Japans werk, Forellen
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Japans werk. Forellen. Illustratie of houtsnede. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij bij bosrand
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.

F.H. van Loon, Hollandse boerderij met koeien
Resultaat: 70 EUR

F.H. van Loon. Circa 1900. Hollandse boerderij met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.

Bethe Becker, Boerderij Hankate
Resultaat: 70 EUR

Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeegezicht met Hollandse schepen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen, 18e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Udo Genschmer, Kubistisch figuur
Resultaat: 70 EUR

Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Verso The Art Master
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.

2x Hollandse werken
Resultaat: 70 EUR

Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland
Resultaat: 65 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

2x Klein schilderij, Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Twee bloemstillevens. Bestaande uit: Monogram T.M., Violen. Tilly Moes? Ongesigneerd. Vaas met asters. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

4 Kleine schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Vier kleine schilderijen. Bestaande uit: Rewe, stilleven. Ongesigneerd, stilleven rood. Landschap met boerenhuis. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 - 18 cm. In redelijk/goede st...

2x Antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes op rijstpapier. 19e Eeuw. Geisha's. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees aquarel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Chinees aquarel. Circa 1900 of ouder. Twee figuren onder lampion. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 42 cm. In goede staat.

Monogram J.T.H., Stilleven met glas, Keulse fles en bloem
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.T.H. Stilleven met glas, Keulse fles en bloem. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Besneeuwd landschap met boerenhuis
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Besneeuwd landschap met boerenhuis, figuren en paardenspan. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Twents landschap met boerderij
Resultaat: 60 EUR

P.A. Nijgh. 1949. 1876 - 1959. Twents landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Stilleven met papavers
Resultaat: 60 EUR

H.J. van Wijngaarden. Circa 1930. Stilleven met papavers. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Oud Russisch ikoon
Resultaat: 60 EUR

Oud Russisch ikoon. 20e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Gesigneerd. Afmeting: 31 x 23,5 x 3 cm. In goede staat.

5x Oude miniatuur schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

Oud Chinees rolschilderij
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Chinees rolschilderij. Berglandschap met waterval. Gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: 194 x 73 cm. In goede staat.

S. Schreuder, Landschap met reeën
Resultaat: 60 EUR

S. Schreuder. Circa 1930. Landschap met reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

C. Klein, Hollands wintergezicht
Resultaat: 60 EUR

C. Klein. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met rivier en molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Die Fünfte Egyptische Plage
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse gravure. Die Fünfte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Die Achte Egyptische Plage
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse gravure. Die Achte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Chinese aquarellen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke Chinese aquarellen. Divers. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

S. Beulakker, Landschap met berkenbomen
Resultaat: 60 EUR

S. Beulakker. 1946. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Phil May, Bob Marley
Resultaat: 60 EUR

P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in interieur
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Tonnis, Hollands poldergezicht
Resultaat: 60 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Koeien bij hek
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kruik met witte rozen
Resultaat: 60 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

Jolanda Brouwers, 6x Zeefdruk
Resultaat: 60 EUR

Jolanda Brouwers. 90-er Jaren. Zes zeefdrukken. Abstract figuratief, divers. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Resultaat: 60 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.

Monogram F.B., Landschap met koeien
Resultaat: 60 EUR

Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.

L. Kramer, Dikke dansende vrouw
Resultaat: 55 EUR

L. Kramer. 21e Eeuw. Dikke dansende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 50 cm. In goede staat.

Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuws Frans familie wapen/heraldiek. L.M. Carmin Dieu Nous Conduise. Anno 1786. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

2x Oude schilderijen, Landschappen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude schilderijen. E. Klausen. Landschap. + S. Schredtke ?. Landschap. Olieverf op papier. Afmeting: 15 x 15 cm / 18 x 13 cm. In goede staat.

Paul Bodifée, Zandpad met boerin
Resultaat: 50 EUR

Paul Bodifée. 1866 - 1939. Zandpad met boerin. Ets op papier. Afmeting: 19 x 29 cm. In goede staat.

R. Hoetner, Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

R. Hoetner (Laren). Circa 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede staat.

Naar E. Houbolt, Dame met stola
Resultaat: 50 EUR

Naar Edouard Houbolt. Dame met stola. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

M. Rem, Verso man met huis in landschap
Resultaat: 50 EUR

M. Rem. '76. Hollandse School. Verso man met huis in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.

Zeldzame Amerikaanse gravure, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Amerikaanse gravure. Straet Davis en Hudson. Afmeting: 20 x 27 cm. In goede staat.