Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram A., Zelfportret A. van Pyck
Resultaat: 50 EUR

Monogram A. 20e Eeuw. Zelfportret van Anthonis van Pyck. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met hooimijt
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met hooimijt en boerenhuis. Craquele. Afmeting: 53 x 37 cm. In matige staat.

Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Resultaat: 50 EUR

Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Fr. Teeuwen, Portret edelman
Resultaat: 50 EUR

Fr. Teeuwen. Portret edelman. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Biertransport
Resultaat: 50 EUR

W.G. Hofker. 1902 - 1981. Biertransport op Amsterdamse kade. Ets op papier. Afmeting: 44 x 16 cm. In goede staat.

Charles Curtelin, Riviergezicht met roeiboten
Resultaat: 50 EUR

Charles Curtelin. 1859 - 1912. Franse School. Riviergezicht met roeiboten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 38 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Koperen vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Koperen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse steendrukken, Haven
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse steendrukken. Bestaande uit: Haven Amsterdam door E. Maaskamp. Haven Harlingen door E. Maaskamp. Steendruk op papier. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Damesportret
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Verso Phil May, Jimmy Hendrix
Resultaat: 50 EUR

Verso Phil May. 21e Eeuw. Jimmy Hendrix. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.

Johannes Weiland, Stoomtrein
Resultaat: 50 EUR

Johannes Weiland. 1954. Stoomtrein. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 44 cm. In goede staat.

Colin, Kippen bij schuur
Resultaat: 50 EUR

Colin. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Resultaat: 50 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.

L. Hartman, Bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Hoppe, Hoenderhof met kippen
Resultaat: 50 EUR

Hoppe. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Oude ikoon, 20e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Oud handgeschilderd ikoon. 20e Eeuw. Maria, moeder gods van Kazan. Mogelijk laag gehalte zilveren omranding. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Joh. Plas, Kustgezicht
Resultaat: 45 EUR

Joh. Plas. 1941. 1888 - 1964. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 52 cm. In goede staat.

Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand
Resultaat: 45 EUR

Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met witte huizen en knotwilgen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met witte huizen en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosgezicht met ven
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H.H. Ros, Boerderij op terp in de duinen
Resultaat: 40 EUR

H.H. Ros. Boerderij op terp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Adrie Arendsman, Abstract figuratief
Resultaat: 40 EUR

Adrie Arendsman. 1941 - . Enschede. Abstract figuratieve voorstelling met teksten. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 39 cm. In goede staat.

E. Cano. Hut met figuur in de bergen
Resultaat: 40 EUR

E. Cano. 20e Eeuw. Italiaanse School. Hut met figuur in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 28 cm. In goede staat.

N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 40 EUR

N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Oude lakwerk lithografie
Resultaat: 40 EUR

Oude lakwerk lithografie. Vrouw in natuur met dieren. Op paneel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

M. Carels, Twee kippen bij venster
Resultaat: 40 EUR

M. Carels. Tweede helft 20e eeuw. Twee kippen bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij paarden
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.

N. Winston, Hoenderhof met kippen
Resultaat: 40 EUR

N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

P.P. Schuurman, Portret man met baard
Resultaat: 40 EUR

P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Zonnebloem
Resultaat: 35 EUR

H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Abstract
Resultaat: 35 EUR

Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Lorenz Kraus, Vaas met bloemen
Resultaat: 35 EUR

Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.

Martini reclame ontwerp, 1970
Resultaat: 30 EUR

Oude Martini aquarel reclame ontwerp. Circa 1970. Met origineel door schilder gemaakte watervlek. Aquarel op papier. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

3x Antiek grafiek
Resultaat: 25 EUR

Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...

2x Antieke gravures
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke gravures. Hessenlandt, 16e - 17e eeuw + Les Mulets par J. Couche. Gravures op papier. Afmeting: 33 x 24 cm / 22 x 19 cm. In goede staat.

A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere
Resultaat: 25 EUR

A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.

P. Stöven, Vaas met bloemen
Resultaat: 25 EUR

P. Stöven. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In goede staat.