40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Antiek scheepsdiorama, 1900 1294
Antiek scheepsdiorama, 1900

110 EUR

Josef Gindra, Vaas met bloemen 1364
Josef Gindra, Vaas met bloemen

110 EUR

Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1433
Peter Keil, Twee figuren met sigaret

110 EUR

Onduidelijk, Duits berglandschap 1444
Onduidelijk, Duits berglandschap

110 EUR

H.M. Horrix, Boerderij aan beek met vee 1459
H.M. Horrix, Boerderij aan beek met vee

110 EUR

Jan Knikker, Duinlandschap met figuur 1070
Jan Knikker, Duinlandschap met figuur

100 EUR

H. van Bloem, Riviergezicht met boerderij 1115
H. van Bloem, Riviergezicht met boerderij

100 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met perzikken 1132
C. Cornelisz, Stilleven met perzikken

100 EUR

Pelletier, Landschap met boerderij 1163
Pelletier, Landschap met boerderij

100 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met appels 1168
C. Cornelisz, Stilleven met appels

100 EUR

H. Götzinger, Moderne compositie 1237
H. Götzinger, Moderne compositie

100 EUR

2x Japanse Kamasutra houtsnedes 1248
2x Japanse Kamasutra houtsnedes

100 EUR

3x Japanse werken 1279
3x Japanse werken

100 EUR

2x J. Le Blanc, 2x Landschappen met schapen 1289
2x J. Le Blanc, 2x Landschappen met schapen

100 EUR

C.E.V. Dapper, Rozen stilleven 1302
C.E.V. Dapper, Rozen stilleven

100 EUR

L. Mulder, Bosgezicht met boerenpaar en koeien 1311
L. Mulder, Bosgezicht met boerenpaar en koeien

100 EUR

Hermann Thiele, Winterlandschap met boerderijen 1320
Hermann Thiele, Winterlandschap met boerderijen

100 EUR

H. van Leeuwen, Rotterdamse kade 1330
H. van Leeuwen, Rotterdamse kade

100 EUR

Koningin Wilhelmina, Houten schuur in besneeuwd landschap 1378
Koningin Wilhelmina, Houten schuur in besneeuwd landschap

100 EUR

Peter Keil, Sigaret rokende vrouw 1445
Peter Keil, Sigaret rokende vrouw

100 EUR

Monogram E.W., Surrealistisch 1460
Monogram E.W., Surrealistisch

100 EUR

M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde 1461
M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde

100 EUR

J.H. Mastenbroek, Bruggetje over kanaal 1384
J.H. Mastenbroek, Bruggetje over kanaal

95 EUR

J. Damstra, Eendenfamilie aan waterkant 1092
J. Damstra, Eendenfamilie aan waterkant

92 EUR

C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen 1134
C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen

90 EUR

3x Japanse houtsnedes 1278
3x Japanse houtsnedes

90 EUR

M. Poltrock, Wintergezicht met molen 1313
M. Poltrock, Wintergezicht met molen

90 EUR

Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond 1416
Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond

90 EUR

S. Dittrich, Fluitspelende figuur 1458
S. Dittrich, Fluitspelende figuur

90 EUR

Onduid. gesign., Hollandse visser met pijp 1472
Onduid. gesign., Hollandse visser met pijp

90 EUR

Ventura, Twee oude ovale schilderijen 1105
Ventura, Twee oude ovale schilderijen

80 EUR

Cooper, Herder met coming sheep 1125
Cooper, Herder met coming sheep

80 EUR

3x Japanse werken 1180
3x Japanse werken

80 EUR

3x Japanse werken 1184
3x Japanse werken

80 EUR

Monogram v.d. B., Stadsgezicht met figuren 1196
Monogram v.d. B., Stadsgezicht met figuren

80 EUR

H. Caarls, 2x Landschappen met figuren 1201
H. Caarls, 2x Landschappen met figuren

80 EUR

A. Hess, Zeegezichten met schepen 1206
A. Hess, Zeegezichten met schepen

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Hollandse ijspret 1275
Onduidelijk gesigneerd, Hollandse ijspret

80 EUR

2x Japanse werken 1277
2x Japanse werken

80 EUR

C. Cornelisz, Citroen op tinnen bord 1287
C. Cornelisz, Citroen op tinnen bord

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven oesters op tinnen bord 1288
C. Cornelisz, Stilleven oesters op tinnen bord

80 EUR

Ongesigneerd, Boerderij bij nacht 1336
Ongesigneerd, Boerderij bij nacht

80 EUR

Onduid. gesig., Duits landschap met rivier 1337
Onduid. gesig., Duits landschap met rivier

80 EUR

2x Ongesigneerd, Hollandse landschappen 1366
2x Ongesigneerd, Hollandse landschappen

80 EUR

2x Antieke Zuid Afrikaanse affiches 1393
2x Antieke Zuid Afrikaanse affiches

80 EUR

Ongesigneerd, Schilder met schildersezel 1418
Ongesigneerd, Schilder met schildersezel

80 EUR

Henk Welther, Gemberpot met asters 1422
Henk Welther, Gemberpot met asters

80 EUR

Onduid. gesig., Kippen bij schuur 1423
Onduid. gesig., Kippen bij schuur

80 EUR

Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij 1463
Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij

80 EUR

Miniatuur portret, 19e eeuw 1467
Miniatuur portret, 19e eeuw

80 EUR

Ongesigneerd, Hollands landschap 1140
Ongesigneerd, Hollands landschap

75 EUR

Onduid. gesig., Boten  bij vuurtoren 1197
Onduid. gesig., Boten bij vuurtoren

75 EUR

2x Gravures 17e - 18e eeuw 1126
2x Gravures 17e - 18e eeuw

70 EUR

Japans werk, Forellen 1183
Japans werk, Forellen

70 EUR

Ongesigneerd, Boerderij bij bosrand 1234
Ongesigneerd, Boerderij bij bosrand

70 EUR

F.H. van Loon, Hollandse boerderij met koeien 1326
F.H. van Loon, Hollandse boerderij met koeien

70 EUR

Bethe Becker, Boerderij Hankate 1338
Bethe Becker, Boerderij Hankate

70 EUR

Ongesigneerd, Zeegezicht met Hollandse schepen 1400
Ongesigneerd, Zeegezicht met Hollandse schepen

70 EUR

Udo Genschmer, Kubistisch figuur 1437
Udo Genschmer, Kubistisch figuur

70 EUR

Ongesigneerd, Verso The Art Master 1452
Ongesigneerd, Verso The Art Master

70 EUR

2x Hollandse werken 1465
2x Hollandse werken

70 EUR

Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland 1373
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland

65 EUR

2x Klein schilderij, Stilleven 1178
2x Klein schilderij, Stilleven

60 EUR

4 Kleine schilderijen 1179
4 Kleine schilderijen

60 EUR

2x Antieke Japanse houtsnedes 1182
2x Antieke Japanse houtsnedes

60 EUR

Gesigneerd Chinees aquarel, 1900 1187
Gesigneerd Chinees aquarel, 1900

60 EUR

Monogram J.T.H., Stilleven met glas, Keulse fles en bloem 1199
Monogram J.T.H., Stilleven met glas, Keulse fles en bloem

60 EUR

Ongesigneerd, Besneeuwd landschap met boerenhuis 1205
Ongesigneerd, Besneeuwd landschap met boerenhuis

60 EUR

P.A. Nijgh, Twents landschap met boerderij 1240
P.A. Nijgh, Twents landschap met boerderij

60 EUR

H.J. van Wijngaarden, Stilleven met papavers 1251
H.J. van Wijngaarden, Stilleven met papavers

60 EUR

Oud Russisch ikoon 1254
Oud Russisch ikoon

60 EUR

5x Oude miniatuur schilderijen 1281
5x Oude miniatuur schilderijen

60 EUR

Oud Chinees rolschilderij 1305
Oud Chinees rolschilderij

60 EUR

S. Schreuder, Landschap met reeën 1309
S. Schreuder, Landschap met reeën

60 EUR

C. Klein, Hollands wintergezicht 1317
C. Klein, Hollands wintergezicht

60 EUR

18e Eeuwse gravure, Die Fünfte Egyptische Plage 1321
18e Eeuwse gravure, Die Fünfte Egyptische Plage

60 EUR

18e Eeuwse gravure, Die Achte Egyptische Plage 1322
18e Eeuwse gravure, Die Achte Egyptische Plage

60 EUR

3x Oude/antieke Chinese aquarellen 1346
3x Oude/antieke Chinese aquarellen

60 EUR

S. Beulakker, Landschap met berkenbomen 1353
S. Beulakker, Landschap met berkenbomen

60 EUR

Phil May, Bob Marley 1356
Phil May, Bob Marley

60 EUR

Ongesigneerd, Figuren in interieur 1357
Ongesigneerd, Figuren in interieur

60 EUR

Tonnis, Hollands poldergezicht 1359
Tonnis, Hollands poldergezicht

60 EUR

Ongesigneerd, Koeien bij hek 1399
Ongesigneerd, Koeien bij hek

60 EUR

Meinert Volkers, Kruik met witte rozen 1405
Meinert Volkers, Kruik met witte rozen

60 EUR

Jolanda Brouwers, 6x Zeefdruk 1407
Jolanda Brouwers, 6x Zeefdruk

60 EUR

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje 1427
Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje

60 EUR

Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1431

60 EUR

Monogram F.B., Landschap met koeien 1443
Monogram F.B., Landschap met koeien

60 EUR

L. Kramer, Dikke dansende vrouw 1266
L. Kramer, Dikke dansende vrouw

55 EUR

Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw 1128
Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw

50 EUR

2x Oude schilderijen, Landschappen 1177
2x Oude schilderijen, Landschappen

50 EUR

Paul Bodifée, Zandpad met boerin 1225
Paul Bodifée, Zandpad met boerin

50 EUR

R. Hoetner, Vaas met bloemen 1273
R. Hoetner, Vaas met bloemen

50 EUR

Naar E. Houbolt, Dame met stola 1301
Naar E. Houbolt, Dame met stola

50 EUR

M. Rem, Verso man met huis in landschap 1308
M. Rem, Verso man met huis in landschap

50 EUR

Zeldzame Amerikaanse gravure, 18e - 19e eeuw 1323
Zeldzame Amerikaanse gravure, 18e - 19e eeuw

50 EUR