Lot met diverse bloedkoralen, 5-9mm, voornamelijk kaasvormig. ca 64 gram.
Armband met diverse ovaal gefacetteerde stenen gevat in een geelgouden zetrand voorzien van een haaksluiting. Breedte 6,5mm, lengte 19 cm. ca 4,4 gram. In goede staat
Zilveren collier met parelhanger, 925/000. Jasseroncollier met een hanger met zirconia's en parel, ø 14 mm. 60 cm. ca 17,6 gram. In goede staat
Opengewerkte broche, goud op zilver, 835/000, ovaal model met bloemmotief. Deels voorzien van vergulding. 40x55mm. ca 9,6 gram. In goede staat
Lot met 5 geelgouden ringen, 585/000, met 4 trouwringen en een herenring met monogram. Totaal ca 13 gram. In redelijke staat
Gouden collier met kruis, 750/000, venetiaans collier met een kruis, 35x17, incl. oog. 50 cm. ca 7 gram. In redelijk goede staat.
Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...
Lot met diverse zilveren sieraden, o.a. armbanden, broche met knoppen, ring en colliers.ca 38 gram. In goede staat.
Geelgouden antiek collier met kruis, 585/000. Antiek collier met dubbele schakel voorzien van een tonsluiting met getorste bewerking. Aan het collier zit een crucifix uit schuimgoud, 23x42mm incl. oog...
Lot met zilveren sieraden, met 2 armbanden, 2 ringen, een broche, hanger en collier en een parelcollier met zilveren sluiting.
Gouden tientje, 1897, geplaatst in een geelgouden brede rand met filigrain, versierd met rose gouden appliqueen. ø 32 mm. ca 11,2 gram. In goede staat
Lot goud, 585/000, met een collier uit granaat met een geelgouden gefacetteerde bolsluiting, ø 9mm, een gouden broche gemaakt uit een schildvormig slot met graveerwerk, voorzien van een onedele broche...
Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd...
Gouden muntrand, 585/000, met een geschulpte rand, voorzien van een gouden tientje, Koning Willem de derde, 1877. Totaal ca 9,2 gram. Totale grootte 28,5 mm. In goede staat.