Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke terracotta dames buste
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Kleine bronzen boeddha
Startprijs 50 EUR

Kleine oude/antieke Oosterse boeddha op lotusbloem. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 120 EUR

Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Bronzen asbak 'eend', 1933
Startprijs 250 EUR

Grote gesigneerde Duitse Art Deco bronzen asbak met eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller 1873 - 1937. Afmeting: 7,5 x 24 x 13 cm. In goede staat.

2x Indonesische beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse beelden, 1900
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen beelden. Boer en boerin. Circa 1900. Eén arm los erbij. Afmeting: 51 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Groot beeld, Ole Langerhorst.
Startprijs 210 EUR

Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.

Afrikaans snijwerk beeld
Startprijs 25 EUR

Afrikaans houtgesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 1920, Baby
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Oude Chinese bronzen boeddha
Startprijs 45 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen Quan Yin
Startprijs 250 EUR

Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Terracotta buste, Man
Startprijs 50 EUR

Grote terracotta buste van een man. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 47 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Franse Galliërs
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse bronzen Franse Galliër. Par Debut Salon Des Beaux Arts. Gietstempel Vrai Bronzes Paris B.D. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Jongen met boek
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antieke bronzen erotische sculptuur
Resultaat: 260 EUR

Antieke bronzen erotische sculptuur. Naar J.M. Lambeaux. 1852 - 1908. Twee naakte dames hebben seks. Overlay brons. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.

Antiek figuur, 1900
Startprijs 150 EUR

Groot antiek compositie metalen figuur. Clair de Lune. Door Bruchon. Circa 1900. Vrouw met messing maan. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

18e Eeuwse vergulde houten Madonna
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Boeren vrouw
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur. Boeren vrouw. Door H. Plé. 1853 - 1922. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Boxer
Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen boxer op marmeren basement. Gestempeld: Austria real bronze. Circa 1920. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In goede staat.

Madonna beeld
Resultaat: 150 EUR

Antieke Zuid-Duitse, mogelijk Italiaanse Barok Madonna op wereldbol met slang. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Pierrot
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Bronzen buste, Troelstra
Startprijs 200 EUR

Bronzen buste Pieter Jelles Troelstra uit 1935. Op marmeren basement. Afmeting: 28 x 27 x 18 cm. In goede staat.

P.J. Mene, Twee honden
Startprijs 350 EUR

P.J. Mene. Twee windhonden. Op onyx basement. Twee maal gesigneerd. Afmeting: 17 x 22 x 12 cm. In goede staat.