Bronzen haas in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen figuur. Naar Remmington. Cowboy. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 68 x 29 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha met bodemmerk. Eind 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha. Eind 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Franse bustes. Quesmel a Paris. Eén maal Delecole Fecit d'apres Vasse Craqes 1849. Eén maal a Delecole de Troyes 1850. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse polychrome houten beeld christus op de koude steen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur in Weense stijl. Arabier onder palm. Gemerkt met kruik en B. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met gewaad. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen beeldjes door Kip - Oldenzaal. Bestaande uit: Boeskool-manneke + klootschieter. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Bronzen vrouw met korset aan op stoel. Geplaatst op een marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting; 28 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figurengroep met gietstempel. Titel XVIII Siede. Gietstempel Parijs + Freres Susse editeurs. Afmeting: 37 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken kerkelijk Heilig figuur. Later rood gelakt. Afmeting: H 135 cm. In goede staat 1 vinger mist.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1880. Romantisch 18e eeuws paar. Afmeting: 28 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Kinderen met ezel. Circa 1900. Afmeting: 31 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Groot antiek verguld bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met vlinder op arm. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote gemarmerde metalen Art Deco vogel op hoge sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing beeld. Jugendstil. Vrouw met leeuw + opschrift 'Fides Amour par C. Samuel 1913 Bruxelles'. Charles Samuel. 1862 - 1939. Afmeting: 35 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws kerkelijk notenhouten gestoken Heilig figuur. Hand en voet beschadigd. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste op marmeren basement. Paysane. Gesigneerd Bya. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.