40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Antieke bronzen buste, Dante
Resultaat: 50 EUR

Bronzen figuur, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Bronzen beeldje. 20e Eeuw. Mogelijk Jantje Beton. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Oosters messing
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Oosters messing. 20e Eeuw. Eén maal Ghendi, gegraveerd. Eén maal messing bewerkt paard. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse beelden, 1900
Resultaat: 35 EUR

2x Antieke beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Chinees bronzen sculptuur
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

2x Indonesische beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.