41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Tafelklok met intarsia 3658
Tafelklok met intarsia
Startprijs 210 EUR
Antiek Frans klokkenstel 3650
Antiek Frans klokkenstel
Startprijs 230 EUR
Franse vergulde pendule, 19e eeuw 3521
Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR
Franse Louis Seize pendule, 1800 3524
Franse Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 250 EUR
Antieke Vorderzappler, 19e eeuw 3540
Antieke Vorderzappler, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Duitse staande klok, 1725 3549
Duitse staande klok, 1725
Startprijs 250 EUR
Franse pendule, 1870 3612
Franse pendule, 1870
Startprijs 250 EUR
Antieke tafelklok, 1890 3690
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 250 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1840 3692
Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startprijs 250 EUR
Antiek Frans pendule stel, 1880 3547
Antiek Frans pendule stel, 1880
Startprijs 270 EUR
Marmeren Charles Dix pendule 3535
Marmeren Charles Dix pendule
Startprijs 300 EUR
Antieke Franse messing tafelklok, 1880 3546
Antieke Franse messing tafelklok, 1880
Startprijs 300 EUR
Antieke Duitse staande klok, 1920 3550
Antieke Duitse staande klok, 1920
Startprijs 300 EUR
Frans Sevres klokkenstel, 1860 3657
Frans Sevres klokkenstel, 1860
Startprijs 320 EUR
Frans Art Deco pendulestel, 1930 3662
Frans Art Deco pendulestel, 1930
Startprijs 320 EUR
Klokkenstel, 1900 3663
Klokkenstel, 1900
Startprijs 320 EUR
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw 3529
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Albast Empire klokkenstel 3530
Albast Empire klokkenstel
Startprijs 350 EUR
Frans miniatuur staand klokje, 1880 3673
Frans miniatuur staand klokje, 1880
Startprijs 375 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840 3604
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 400 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1870 3654
Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startprijs 430 EUR
Franse wandklok, 19e eeuw 3560
Franse wandklok, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Weense tafelklok, 18e eeuw 3513
Weense tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840 3519
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 500 EUR