Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Houtsnede, landschap, gesigneerd. Houtsnede, vier voorstellingen, gesigneerd. Drie werkende figuren. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
J. Lorjé. Enschedese schilder. Baai met gezicht op stad. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1962. Hollandse School. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Twee oude etsen. Eén maal onduidelijk gesigneerd, dorpsstraat. Eén maal kleur ets, Notre Dame. Etsen op papier. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 10 x 13 cm. In goede staat.
H. Kaufmann. Duitse School. Circa 1960. Kantoorgebouw met auto's. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 47 x 66 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse handingekleurde gravures met Perzische figurenvoorstelling. Afmeting: 8 x 12 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Louise Hartman. 1905 - 1979. Herder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Aat Verhoog. 1933 - . Nr. 34/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
H. Reuter. 1913 - 1985. Beek in noord Duitsland. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Johan Gelink. Enschede. 1909 - 2011. Beekje bij Boekelo. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.
Twee maal Mies van Zuylen. Circa 1930. Stillevens met cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Het alziend oog, 1970. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Schau Pi Tuing. Original Radierung. Paard. Ets op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.
Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.
Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.