Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3553 Resultaten
Kavel: 213

Aurora pen, Guiseppe Verdie La Royale

Startprijs 7.000 EUR

Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi La Royale platinum". Platinum pen, rondom gegraveerd en met diamanten rand op het uiteinde. Nr. 30/99 met originele doos en papieren. In zeer g...


Kavel: 4002

Wortelnoten schrijfkabinet, 18e eeuw

Resultaat: 6.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen schrijfkabinet met dubbel gebogen koplijst, diverse (geheime) lades achter getoogde deuren en schrijfgedeelte. Ook wel top bureau genaamd. Circa 1760. Louis...


Kavel: 1003

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero

Resultaat: 3.900 EUR

Antoon van Welie. 1866 - 1956. Portret Romeinse keizer Nero. Voorzien van prachtige volhouten Romeinse lijst met Korinthische zuilen en restvergulding. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 181 cm. In g...


Kavel: 2009

Cloisonné wierookpotje

Resultaat: 3.800 EUR

Oude Chinese cloisonne wierookpot met deksel, florale decors, vergulde Foo-hondenkoppen en bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14 x 11,8 cm. In goede staat.


Kavel: 4

Witgouden armband met briljant

Resultaat: 3.600 EUR

Prachtige witgouden armband, 750/000, met diamant. Armband met in het midden een soort knoop, volledig bezet met in de briljant geslepen diamanten en singlecut geslepen diamanten. De band, verlopend i...


Kavel: 6262

Chinese kruik met oren

Resultaat: 3.250 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 1000

W. Moras, Bosbeek in de winter

Resultaat: 3.000 EUR

Walter Moras. 1856 - 1925. Bosbeek in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht

Resultaat: 2.500 EUR

Ongesigneerd. Indonesische School. Mogelijk Kusama Affandi. 1907 - 1990. Indonesisch hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 147 cm. In goede staat.


Kavel: 215

Aurora pen, Guiseppe Verdi Gran Gala Goud

Startprijs 2.400 EUR

Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Gold". Gouden pen, rondom gegraveerd en met saffieren rand op het uiteinde. Nr. 30/199 met originele doos en papieren. In zeer goede ...


Kavel: 3636

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw

Resultaat: 2.250 EUR

18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...


Kavel: 3563

Engelse Bracket klok, 18e eeuw

Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast...


Kavel: 4006

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani

Resultaat: 2.000 EUR

Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.


Kavel: 220

Aurora pen, Guiseppe Verdi Opera zwart goud

Startprijs 1.800 EUR

Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Gold". Fraaie pen, rondom gegraveerd en met gouden kroon. Nr. 30/199. In zeer goede staat.


Kavel: 58

Gouden Rolex

Resultaat: 1.800 EUR

Geelgouden Rolex dameshorloge,750/000, Orchid, mechanisch horloge met een zeskantige kast op de rand bezet met 38 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,38 ct. Voorzien van een bewerkte wijzerplaat ...


Kavel: 3500

Zeldzame Flöten Uhr

Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame gesigneerde Duitse Biedermeier mahoniehouten Flöten Uhr met acht melodieën. Door Schoepperle A. Lenzkirch. Eén tandwiel achter wijzer verbogen en één wijzer mist. Verder mechanisme compleet. ...


Kavel: 4021

Chovi Les Eames zetel + voetenbank

Resultaat: 1.800 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4058

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Resultaat: 1.750 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Chovi Les Eames zetel

Resultaat: 1.700 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 53

Witgouden briljant armband

Resultaat: 1.500 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, volledig bezet van 54 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,1 ct. VS/SI- F ca 16,0 gram. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 3 mm. lengte 18 cm. ...


Kavel: 3635

Stoeltjesklok, 19e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

19e Eeuwse kleine vergulde schippertjes stoeltjesklok. Originele polychromie. Beschadiging. Afmeting: 30 x 14 x 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 19

Compleet zilveren bestek

Resultaat: 1.400 EUR

Compleet zilveren bestek, Duits 800/000, met 12 tafelmessen, -lepels en 13 tafelvorken, 11 dessertmessen en 12 dessertvorken, een fruitmes, 10 koffielepels, 11 ijslepels, 21 taartvorken, een fraai vis...


Kavel: 6147

Oude Chinese siervaas

Resultaat: 1.250 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas met bont decor, vleermuizen, draken, floraal. Fijn gedecoreerd. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In goede staat.


Kavel: 4017

Zeldzame Franse narrenkast, 19e eeuw

Resultaat: 1.250 EUR

Zeldzame Franse notenhouten narrenkast. 19e Eeuw. Met narren, gevleugelde fantasie figuren, landschap met amazone te paard en koppen. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 228 x 140 x 55 cm. In goede staa...


Kavel: 4014

Duitse boekenkast, 19e eeuw

Resultaat: 1.200 EUR

Duitse wortelnoten met noten Empire/Biedermeier boekenkast met bandintarsia en halve zuilen met messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met schellak. Afmeting: 191 x...