Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden creolen saffier zirconia 934
Gouden creolen saffier zirconia

Resultaat:

80 EUR

2 Smaragden markies 935
2 Smaragden markies
Startprijs 70 EUR
Zilveren armband met zirconia's 936
Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren Buddha-to-Buddha ring 937
Zilveren Buddha-to-Buddha ring

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Gele zirkonen 938
2 Gele zirkonen

Resultaat:

50 EUR

2 Smaragden rond 939
2 Smaragden rond
Startprijs 50 EUR
Diesel Horloge 940
Diesel Horloge
Startprijs 40 EUR
2 Robijnen 941
2 Robijnen
Startprijs 40 EUR
Smaragd 942
Smaragd
Startprijs 40 EUR
Armband BWG 943
Armband BWG
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband met oranje stenen 944
Zilveren armband met oranje stenen
Startprijs 30 EUR
3 Robijnen 945
3 Robijnen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Lot Goud op zilver en 333 946
Lot Goud op zilver en 333

Resultaat:

45 EUR

Koralen kapittel ketting 947
Koralen kapittel ketting
Startprijs 100 EUR
Zilveren ring & oorbellen 948
Zilveren ring & oorbellen
Startprijs 30 EUR
Verguld choker met zirconia 949
Verguld choker met zirconia
Startprijs 30 EUR
Gouden ring 950
Gouden ring
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Gouden broche 951
Gouden broche

Resultaat:

35 EUR

Gouden ring met schelpcamee 952
Gouden ring met schelpcamee
Startprijs 125 EUR
Gouden ring zirconia 953
Gouden ring zirconia
Startprijs 60 EUR
Gouden horloge 954
Gouden horloge
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Gouden Oriosa horloge 955
Gouden Oriosa horloge

Resultaat:

190 EUR

3 Zilveren dameshorloges 956
3 Zilveren dameshorloges
Startprijs 60 EUR
Gouden creolen 957
Gouden creolen
Startprijs 135 EUR
Granaatarmband met gouden slot 958
Granaatarmband met gouden slot
Startprijs 95 EUR