Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3-Delig zilveren servies (Zweden) 321
3-Delig zilveren servies (Zweden)

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Messen met zilveren heft (18x) 91
Messen met zilveren heft (18x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren kan, 18e eeuw 12
Zilveren kan, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 13
Zilveren dienblad

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Zilveren geboortelepel & vork, 1858 269
Zilveren geboortelepel & vork, 1858

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Fries zilveren kan met onderschotel 65
Fries zilveren kan met onderschotel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren kraanvogel 375
Zilveren kraanvogel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vitrinekastje met zilveren miniaturen 100
Vitrinekastje met zilveren miniaturen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 96
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 540
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Plated 5-lichts kandelaren 474
2x Plated 5-lichts kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenmandje 167
Zilveren kluwenmandje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren kaneelstrooier, 1882 67
Zilveren kaneelstrooier, 1882

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren Art Deco roomstel 720
Zilveren Art Deco roomstel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren nootmuskaatrasp 417
Zilveren nootmuskaatrasp

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Zilveren inktstel met pen, 1860 513
Zilveren inktstel met pen, 1860

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Zilveren flessenbakken 168
2 Zilveren flessenbakken

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 41
Zilveren broodmand

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur koffiemolen, 1746 23
Zilveren miniatuur koffiemolen, 1746

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren broodschaal 15
Zilveren broodschaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Miniatuur kraankan met comfoor 614
Miniatuur kraankan met comfoor

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bestek, zilver en plated 918
Bestek, zilver en plated

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren Russische strooier, besamin 46
Zilveren Russische strooier, besamin

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren waterkan 219
Zilveren waterkan

Resultaat:

180 EUR