Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse atlas pendule, 19e eeuw 3581
Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw 6020
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Stainer viool 2217
Antieke Duitse Stainer viool

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Herend servies (50x) 6013
Lot Herend servies (50x)

Resultaat:

450 EUR

Smeedijzeren tafellamp 2210
Smeedijzeren tafellamp
Startprijs 60 EUR
Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon 1004
Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Startprijs 1.500 EUR
Antieke Chinese druivenschotel 6006
Antieke Chinese druivenschotel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Moderne glazen vaas 5556
Moderne glazen vaas

Resultaat:

35 EUR

Gouden creolen 957
Gouden creolen
Startprijs 135 EUR
Verkocht
Antieke Lenzkirch wekkerklok 3545
Antieke Lenzkirch wekkerklok

Resultaat:

170 EUR

Zeldzame Engelse staande klok 3538
Zeldzame Engelse staande klok
Startprijs 2.300 EUR
Gouden ring 950
Gouden ring
Startprijs 35 EUR
Oude stick barometer 2203
Oude stick barometer
Startprijs 60 EUR
Frans Clodion klokkenstel, 1860 3531
Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR
Witgouden hanger met zirconia 921
Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Mes met zilveren leeuw 914
Mes met zilveren leeuw

Resultaat:

50 EUR

Set gouden sieraden met diamant 907
Set gouden sieraden met diamant
Startprijs 225 EUR
Antieke haardset, 1900 2167
Antieke haardset, 1900
Startprijs 35 EUR
Oude tabakspot + Hero asbak 2160
Oude tabakspot + Hero asbak
Startprijs 40 EUR
2x Oud/antiek kristal 5527
2x Oud/antiek kristal
Startprijs 40 EUR
2x Antieke glazen bolvazen, 1919 5520
2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot antieke carbidlampen 2153
Lot antieke carbidlampen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke glazen bruidskaraf 5513
Antieke glazen bruidskaraf

Resultaat:

70 EUR

Zilveren lepeldoos 871
Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR